Русский
house 65045, г.Одесса,
ул. Базарная, 61
Telephone2 тел/факс:(048) 725-26-21
               (048) 705-51-51
contacts e-mail: office@aop.org.ua

Розроблено проект постанови Кабміну про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті спільно з Міністерством інфраструктури розроблено проект постанови Кабінету міністрів України“Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”,  повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Наразі при організації конкурсу на маршрутах загального користування на автомобільному транспорті не визначено важливих правових засад щодо безпечного та якісного надання послуг, розвитку та удосконалення автомобільного транспорту.

 Водночас не враховано особливості організації самого технологічного процесу перевезень, що склались протягом останніх років на ринку автотранспортних послуг в Україні, де сьогодні працюють близько ста тисяч суб’єктів господарювання недержавної форми власності.

Через недосконалість законодавства до ринку пасажирських транспортних послуг допускаються перевізники, які не можуть забезпечити виконання вимог щодо безпеки надання транспортних послуг та використовують невідповідні і потенційно небезпечні транспортні засоби, порушують умови безпеки перевезень, не мають зацікавленості у оновленні рухомого складу автотранспорту.

Тому метою запропонованих змін є необхідність підвищення рівня безпеки щодо надання послуг на автобусних маршрутах загального користування, оскільки діяльність, пов’язана з використанням, зберіганням або утриманням автотранспортних засобів завжди була джерелом підвищеної небезпеки для громадян.

Проектом передбачено введення раціонального розподілу маршрутів між автомобільними перевізниками, забезпечення виконання соціально значущих перевезень, розширення можливостей підприємницької діяльності за рахунок розвитку ринкового середовища на автомобільному транспорті, створення рівних умов для всіх суб’єктів господарювання, які є претендентами для роботи на автобусних маршрутах загального користування, а також оновлення переліку критеріїв, які враховуються при визначенні переможця конкурсу.

 

Прийняття в подальшому проекту постанови Уряду дозволить удосконалити систему державного регулювання процедури та підготовки проведення конкурсу, обмежити монополізм на ринку пасажирських автоперевезень, підвищити якість та безпеку дорожнього руху для усіх його учасників.  

 
РусскийУкраинский

Последние новости

Укртрансінспекція здійснює заходи державного нагляду та контролю діяльності автомобільних перевізників в межах правового поля

Як повідомляє офіційний сайт Укртрансінспекції, громадські автотранспортні об’єднання, що працюють у право...

Розроблено проект постанови Кабміну про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті спільно з Міністерством інфраструктури розр...

В Одессе городской транспорт будет работать всю Пасхальную ночь

В Одессе в День празднования Святого Христова Воскресенья Пасхи — в Пасхальную ночь с 22:30 11 апреля до 06:00 12 ап...

Уровень сервиса и дефицит водительских кадров

Как повлиять на перевозчиков в плане  улучшения соблюдения чистоты маршруток и качества обслуживания пас...

Маршрутки : частник или коммунальщик?

Какой вариант предпочтительней для города: коммунальный или частный перевозчик?    -Позиция городских...

Погода

Погода в Одессе на неделю