Русский
house 65045, г.Одесса,
ул. Базарная, 61
Telephone2 тел/факс:(048) 725-26-21
               (048) 705-51-51
contacts e-mail: office@aop.org.ua

Укртрансінспекція здійснює заходи державного нагляду та контролю діяльності автомобільних перевізників в межах правового поля

Як повідомляє офіційний сайт Укртрансінспекції, громадські автотранспортні об’єднання, що працюють у правовому полі, наголошують на існуванні на ринку регулярних пасажирських перевезень великої кількості автобусів, що переобладнані з вантажних транспортних засобів та здійснюють свою діяльність під виглядом регулярних спеціальних та нерегулярних перевезень, а також перевезень для власних потреб.

Водночас, починаючи з 5 серпня 2014 року,виконання Укртрансінспекцією відповідних контрольно-наглядових функцій та повноважень у повному обсязі тимчасово призупинено.

При цьому спостерігається посилення недобросовісної конкуренції зі сторони тих перевізників, які працюють поза межами правового поля, систематично порушують автотранспортне законодавство в частині відсутності дозвільних документів, що призводить до нехтування вимог безпеки автомобільних перевезень.

Наразі Укртрансінспекцією здійснюються певні заходи державного нагляду та контролю шляхом проведення рейдових перевірок і вжиття заходів до порушників транспортного законодавства, а саме:

а) автомобільних перевізників, які є нерезидентами України;

б) громадян, водіїв транспортних засобів, які допустили правопорушення автотранспортного законодавства і несуть адміністративну відповідальність за статтями 133-1,133-2,164 Кодексу України про адміністративні правопорушення

За результатами проведеної протягом першого кварталу 2015 року відповідної роботи складено більше 2 тис. протоколів про адміністративне правопорушення відповідно до статті

164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що направлені на розгляд до місцевих судів та прийняття відповідних рішень.

Слід зазначити, що для здійснення Укртрансінспекцією заходів державного нагляду та контролю щодо діяльності суб’єктів господарювання необхідно отримати дозвіл Кабінету Міністрів України, що затверджується відповідним розпорядженням.

У зв’язку з цим Укртрансінспекцією розроблено та направлено після узгодження з Міністерством інфраструктури на розгляд до заінтересованих центральних органів виконавчої влади відповідні проекти розпоряджень Уряду.

 

Встановлення порядку на ринку автомобільних перевезень, створення безпечних та рівноцінних умов роботи, зокрема щодо сплати всіх податкових платежів та внесків до бюджету, здійснення перевезень пільгових категорій громадян, отримання очікуваного результату потребують комплексного і системного підходу до вирішення проблемних питань.Вагоме значення у цій роботі при цьому відіграє діяльність обласних та Київської міської державних адміністрацій.

 
РусскийУкраинский

Последние новости

Укртрансінспекція здійснює заходи державного нагляду та контролю діяльності автомобільних перевізників в межах правового поля

Як повідомляє офіційний сайт Укртрансінспекції, громадські автотранспортні об’єднання, що працюють у право...

Розроблено проект постанови Кабміну про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті спільно з Міністерством інфраструктури розр...

В Одессе городской транспорт будет работать всю Пасхальную ночь

В Одессе в День празднования Святого Христова Воскресенья Пасхи — в Пасхальную ночь с 22:30 11 апреля до 06:00 12 ап...

Уровень сервиса и дефицит водительских кадров

Как повлиять на перевозчиков в плане  улучшения соблюдения чистоты маршруток и качества обслуживания пас...

Маршрутки : частник или коммунальщик?

Какой вариант предпочтительней для города: коммунальный или частный перевозчик?    -Позиция городских...

Погода

Погода в Одессе на неделю