Русский
house 65045, г.Одесса,
ул. Базарная, 61
Telephone2 тел/факс:(048) 725-26-21
               (048) 705-51-51
contacts e-mail: office@aop.org.ua

У Києвi обговорили проблемнi питання у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті

17 березня в ході міжвідомчої наради з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті обговорювалися нелегальні «тіньові» автомобільні перевезення, iнформуе офiцiйний сайт ВААП. Вони не тільки перешкоджають розвитку добросовісних транспортних компаній, але і, перш за все, ставлять під загрозу життя і здоров’я пасажирів.

Останнім часом так звані нелегали досить часто стають «героями» оперативних повідомлень про дорожньо-транспортні пригоди за участю пасажирського транспорту. Причин багато: і не пристосовані до пасажирських перевезень маршрутні авто, і їх незадовільний технічний стан, і відсутність суворого контролю за кваліфікацією водіїв. «А ось наслідок завжди один – постраждалі серед пасажирів та інших учасників дорожнього руху», – наголосив перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

Проте, використовуючи своє нелегальне становище, несплату податків та інших зборів, «тіньові» перевізники мають можливість вдаватися до неринкової конкуренції і переманювати клієнтів у добросовісних компаній. Це завдає удар не лише по гравцям ринку, а й по державі, яка недоотримує кошти в бюджет, і по пасажирах, які піддають своє життя небезпеці, сідаючи у нелегальну маршрутку.

«Як регулятор ми бачимо своє завдання в тому, щоб створити умови розвитку ринку пасажирських перевезень, від яких виграють і споживачі, і бізнес», – підсумував перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

В ході наради учасники домовились спільно розробити дорожню карту вирішення проблемних питань галузі пасажирського автомобільного транспорту, в якій особлива увага буде приділена очищенню ринку від нелегалів та більш жорсткому контролю безпеки перевезень.

 

 

 
РусскийУкраинский

Последние новости

Укртрансінспекція здійснює заходи державного нагляду та контролю діяльності автомобільних перевізників в межах правового поля

Як повідомляє офіційний сайт Укртрансінспекції, громадські автотранспортні об’єднання, що працюють у право...

Розроблено проект постанови Кабміну про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті спільно з Міністерством інфраструктури розр...

В Одессе городской транспорт будет работать всю Пасхальную ночь

В Одессе в День празднования Святого Христова Воскресенья Пасхи — в Пасхальную ночь с 22:30 11 апреля до 06:00 12 ап...

Уровень сервиса и дефицит водительских кадров

Как повлиять на перевозчиков в плане  улучшения соблюдения чистоты маршруток и качества обслуживания пас...

Маршрутки : частник или коммунальщик?

Какой вариант предпочтительней для города: коммунальный или частный перевозчик?    -Позиция городских...

Погода

Погода в Одессе на неделю