Українська
house 65045, г.Одесса,
ул. Базарная, 61
Telephone2 тел/факс:(048) 725-26-21
               (048) 705-51-51
contacts e-mail: office@aop.org.ua

Новости

Укртрансінспекція здійснює заходи державного нагляду та контролю діяльності автомобільних перевізників в межах правового поля

There are no translations available.

Як повідомляє офіційний сайт Укртрансінспекції, громадські автотранспортні об’єднання, що працюють у правовому полі, наголошують на існуванні на ринку регулярних пасажирських перевезень великої кількості автобусів, що переобладнані з вантажних транспортних засобів та здійснюють свою діяльність під виглядом регулярних спеціальних та нерегулярних перевезень, а також перевезень для власних потреб.

Водночас, починаючи з 5 серпня 2014 року,виконання Укртрансінспекцією відповідних контрольно-наглядових функцій та повноважень у повному обсязі тимчасово призупинено.

При цьому спостерігається посилення недобросовісної конкуренції зі сторони тих перевізників, які працюють поза межами правового поля, систематично порушують автотранспортне законодавство в частині відсутності дозвільних документів, що призводить до нехтування вимог безпеки автомобільних перевезень.

Наразі Укртрансінспекцією здійснюються певні заходи державного нагляду та контролю шляхом проведення рейдових перевірок і вжиття заходів до порушників транспортного законодавства, а саме:

а) автомобільних перевізників, які є нерезидентами України;

б) громадян, водіїв транспортних засобів, які допустили правопорушення автотранспортного законодавства і несуть адміністративну відповідальність за статтями 133-1,133-2,164 Кодексу України про адміністративні правопорушення

За результатами проведеної протягом першого кварталу 2015 року відповідної роботи складено більше 2 тис. протоколів про адміністративне правопорушення відповідно до статті

164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, що направлені на розгляд до місцевих судів та прийняття відповідних рішень.

Слід зазначити, що для здійснення Укртрансінспекцією заходів державного нагляду та контролю щодо діяльності суб’єктів господарювання необхідно отримати дозвіл Кабінету Міністрів України, що затверджується відповідним розпорядженням.

У зв’язку з цим Укртрансінспекцією розроблено та направлено після узгодження з Міністерством інфраструктури на розгляд до заінтересованих центральних органів виконавчої влади відповідні проекти розпоряджень Уряду.

 

Встановлення порядку на ринку автомобільних перевезень, створення безпечних та рівноцінних умов роботи, зокрема щодо сплати всіх податкових платежів та внесків до бюджету, здійснення перевезень пільгових категорій громадян, отримання очікуваного результату потребують комплексного і системного підходу до вирішення проблемних питань.Вагоме значення у цій роботі при цьому відіграє діяльність обласних та Київської міської державних адміністрацій.

 

Розроблено проект постанови Кабміну про внесення змін до порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування

There are no translations available.

Державною інспекцією України з безпеки на наземному транспорті спільно з Міністерством інфраструктури розроблено проект постанови Кабінету міністрів України“Про внесення змін до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”,  повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Наразі при організації конкурсу на маршрутах загального користування на автомобільному транспорті не визначено важливих правових засад щодо безпечного та якісного надання послуг, розвитку та удосконалення автомобільного транспорту.

 Водночас не враховано особливості організації самого технологічного процесу перевезень, що склались протягом останніх років на ринку автотранспортних послуг в Україні, де сьогодні працюють близько ста тисяч суб’єктів господарювання недержавної форми власності.

Через недосконалість законодавства до ринку пасажирських транспортних послуг допускаються перевізники, які не можуть забезпечити виконання вимог щодо безпеки надання транспортних послуг та використовують невідповідні і потенційно небезпечні транспортні засоби, порушують умови безпеки перевезень, не мають зацікавленості у оновленні рухомого складу автотранспорту.

Тому метою запропонованих змін є необхідність підвищення рівня безпеки щодо надання послуг на автобусних маршрутах загального користування, оскільки діяльність, пов’язана з використанням, зберіганням або утриманням автотранспортних засобів завжди була джерелом підвищеної небезпеки для громадян.

Проектом передбачено введення раціонального розподілу маршрутів між автомобільними перевізниками, забезпечення виконання соціально значущих перевезень, розширення можливостей підприємницької діяльності за рахунок розвитку ринкового середовища на автомобільному транспорті, створення рівних умов для всіх суб’єктів господарювання, які є претендентами для роботи на автобусних маршрутах загального користування, а також оновлення переліку критеріїв, які враховуються при визначенні переможця конкурсу.

 

Прийняття в подальшому проекту постанови Уряду дозволить удосконалити систему державного регулювання процедури та підготовки проведення конкурсу, обмежити монополізм на ринку пасажирських автоперевезень, підвищити якість та безпеку дорожнього руху для усіх його учасників.  

 

В Одессе городской транспорт будет работать всю Пасхальную ночь

There are no translations available.

В Одессе в День празднования Святого Христова Воскресенья Пасхи — в Пасхальную ночь с 22:30 11 апреля до 06:00 12 апреля 2015 года будет организована работа транспорта, сообщает департамент транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского горсовета.

1) Горэлектротранспорта:
— трамвайных маршрутов: № 3 – 2 ед.; № 5 – 1 ед.; № 7 – 3 ед.; № 10 – 1 ед.; № 12 – 1 ед.; № 13 – 1 ед.; № 15 – 1 ед.; № 18 – 1 ед., № 19 – 1 ед.; № 20 – 1 ед.; № 21 – 1 ед.; № 28 – 1 ед. № 31 – 1 ед.;
— троллейбусных маршрутов: № 2 – 1 ед.; № 3 – 1 ед.; № 7 – 1 ед.; № 8 – 1 ед.; № 10 – 2 ед.; № 11 – 1 ед.; № 12 – 1 ед.

2) Автобусных маршрутов:
№ 9 – 4 ед., № 127 – 12 ед.; № 130 – 5 ед., № 146 – 8 ед., № 150 – 5 ед., № 175 – 5 ед., № 185 – 5 ед., № 191 – 20 ед., № 197 – 5 ед., № 210 – 8 ед., № 214 – 6 ед., № 232а – 5 ед., № 242 – 8 ед.

3) Временных автобусных маршрутов:
— № 201к (ул. Обнорского – Окружная дорога) – 2 ед.,
— № 237к (ул. Агрономическая – ул. Неждановой) – 1 ед.

В период с 22:30 11 апреля до 06:00 12 апреля 2015 года будут изменены схемы движения городских автобусных маршрутов №№ 127, 191, 210, 214. Движение автобусов будет организовано:
— маршрут № 210 — до 5 ст. Б. Фонтана (по ул. К.Комарова, пл. Толбухина, ул. Краснова на просп. Адмиральский и далее по маршруту);
— маршрут № 214 — до Ж/Д вокзала;
— маршрут № 191 — до пл. Б. Деревянко («Дом Мебели»);
— маршрут № 127 — до 5 ст. Б.Фонтана

 

Уровень сервиса и дефицит водительских кадров

There are no translations available.

Как повлиять на перевозчиков в плане  улучшения соблюдения чистоты маршруток и качества обслуживания пассажиров? - этот вопрос  также был адресован руководству Департамента транспорта, связи и дорожного движения Одесского горсовета на встрече с журналистами

 

 -У Департамента  транспорта и связи Одесского горсовета  имеется достаточно рычагов влияния на перевозчиков и применения различных санкций, - ответил Валерий Симонович, - Но проблема в  остром дефиците водительских кадров. Вопрос: где их взять? На многих автобусах пестрят объявления о наборе водителей, но проблема остается.

 

 На аппаратном совещании мэр города  недавно сообщил о жалобах прихожан Иверского  монастыря на то, что они не могут выехать оттуда на маршрутках  в город.

Видимо, это связано также с недостаточной информированностью,  там  имеются остановки маршруток № 191, 127, работает трамвай.

 

Тут еще работают конкуренты, дополнил Д.Жеман, - в последнее время  много разговоров о «мифический» группе маршрутчиков, которая, якобы, готова  безболезненно заменить действующих перевозчиков.

 

 

 

Маршрутки : частник или коммунальщик?

There are no translations available.

Какой вариант предпочтительней для города: коммунальный или частный перевозчик?

 

 -Позиция городских властей Одессы в вопросах транспорта заключается в том, чтобы наращивать коммунальную собственность  на рынке перевозок, чтобы ослабить зависимость от частного перевозчика, отметил на недавнем брифинге руководитель транспортного ведомства города  Валерий Новиков:

 

Когда мы объединили  два коммунальных  предприятия, -  одно занималось  автобусными перевозками, а  второе –  электротранспортом  -,то у многих это вызывало сомнения. 

На наш взгляд, шаг этот был правильный, поскольку сегодня объединенное КП имеет максимальные критерии по  выходу на конкурс по перевозке пассажиров. А это наличие производственных планов,  своего медицинского учреждения с  профильным  медицинским персоналом., наличие  в штате квалифицированных сотрудников и т.д.

 

 

- На сегодняшний день мы отталкиваемся от  наших реалий, с учетом того, что  с нового

года  ввели  акциз, что привело к удорожанию немецких автобусов в несколько раз. На  данном этапе инвестор еще не завез к нам  эти автобусы, сообщил журналистам  директор КП «Одесгорэлектротранс»  Дмитрий Жеман  Тем не менее, наше коммунальное предприятие работает в направлении расширения своего присутствия га  городских автобусных маршрутах.

 

 

 

С маршруток – на трамвай

There are no translations available.

Насколько изменилась структура пассажиропотока на городских перевозках? Наблюдается ли снижение доли автобусных перевозок и отток пассажиров на электротранспорт после того, как месяц назад были повышены тарифы на маршрутках?
Перечисленные вопросы также были подняты на транспортном брифинге в Одессе.

Дмитрий Жеман, директор КП «Одесгорэлектротранс»:

-Пока точной информации у нас нет. Но по росту доходов и наполняемости бюджета КП «Одесгорэлектротранс» можно говорить о том, что рост на перевозках электротранспортом возрос в пределах 25-40% , в зависимости от маршрутов.
В частности, значительно вырос пассажиропоток на трамвае № 7 в направлении пос.Котовского.
Соответственно можно говорить о некотором снижении объема пассажиров, которые ранее пользовались маршрутками

 

В Одессе намерены избавиться от жёлтых маршруток

There are no translations available.

КП «Одесгорэлекторотранс» планирует замену всех «Богданов» на маршруте № 190 на немецкие автобусы.

Об этом сообщил в ходе пресс-конференции директор КП Дмитрий Жеман.

По его словам, на маршрут выйдет 18-20 единиц подержанных автобусов.

«Когда будет тендер,  мы планируем полностью взять на себя этот маршрут, а сейчас мы перевозим пассажиров на нем пополам с «Севертрансом», но он готов также пускать не «Богданы», а МАЗы большой вместимости на линии», — заметил коммунальщик.

В то же время с поставкой автобусов возникли проблемы, так как с нового года был введен акцизный сбор, потому предприятие рассматривает вариант взятия автобусов в аренду с возможностью выкупа. Пока прорабатываются все детали, но обещают к курортному сезону запустить эти автобусы на линию маршрута №190 (Паустовского- ЖД Вокзал).

 

«Укравтодор» обещает за три месяца ликвидировать «ямы» на дорогах

There are no translations available.

  Государственное агентство автомобильных дорог Украины ("Укравтодор") обещает в течение 3 месяцев ликвидировать 90% ямочности на дорогах. Об этом заявил начальник управления эксплуатационного содержания дорог и безопасности движения Олег Федоренко в ходе своего интервью одному из центральных телеканалов Украины, сообщает пресс-служба "Укравтодора".

Федоренко отметил, что на сегодня объем ямочности на автомобильных дорогах общего пользования достигает уже 5,8 млн кв. м , однако до майских праздников количество деформаций увеличится еще на 20-30%.

По словам Федоренко, это связано с тем, что оттаивание земельного полотна, а также переувлажнение почвы способствуют дальнейшему развитию процессов разрушения, а следовательно, очень важно направить все ресурсы и средства на прекращение прогресса разрушений уже сегодня.

 

Он добавил, что выделение 1 млрд грн в начале ремонтно-строительного сезона позволит значительно повысить темпы выполнения работ, а следовательно подготовить сеть дорог государственного значения к новому туристическому сезону почти на 90%.

 

Ігоря Шкірю обрано головою спільного представницького органа транспортників

There are no translations available.

   Як повідомляє офіційний сайт  ВААП, 26 березня  відбулося розширене засідання спільного представницького органу Сторони роботодавців у сфері автомобільного транспорту Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців транспортної галузі «Федерації роботодавців транспорту України».

На засіданні були присутні запрошені уповноважені представники соціальних партнерів від спільного представницького органу профспілок в галузі автомобільного транспорту Професійної спілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства і Всеукраїнської незалежної професійної спілки працівників транспорту.

На початку засідання Голова Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців транспортної галузі «Федерації роботодавців транспорту України» Климпуш Орест Дмитрович згідно підписаного протоколу передав свої повноваження головуючого у спільному представницькому органі Сторони роботодавців у сфері автомобільного транспорту Шкірі Ігорю Миколайовичу – президенту Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс».

В процесі розгляду порядку денного були напрацьовані механізми і погоджені ключові проблемні питання, які потребують першочергового спільного вирішення в короткий термін. Для забезпечення дієвості розглянутих механізмів у рішеннях, які потребують внесення змін до законодавчих актів з урахуванням інтересів соціальних партнерів, прийнято спільне рішення:

Надати право Шкірі Ігорю Миколайовичу як Голові спільного представницького органу Сторони роботодавців у сфері автомобільного транспорту бути Уповноваженим представником спільного представницького органу Профспілки працівників автомобільного транспорту та шляхового господарства, Всеукраїнської незалежної профспілки працівників транспорту, а також Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» як Сторони профспілок, представляти вищевказані громадські організації та їх соціальних партнерів у вищих органах державної влади.

 

 

 

Одесситам обещают чистый транспорт

There are no translations available.

После того, как проезд в одесских маршрутках повысился, в муниципалитет стали массово поступать жалобы на техническое состояние маршруток и на грязь в транспорте. Люди возмущены тем, что плата за проезд поднялась, а сервис остался на прежнем уровне. В мэрии пообещали, что за чистотой маршруток будут следить. Так, секретарь Одесского горсовета Олег Брындак, заявил, что поручил чиновникам проводить регулярные осмотры состояния салонов на конечных остановках.

Кроме того, директор департамента транспорта Валерий Новиков сообщил, что сейчас работают моечные комплексы в трамвайном депо №2. Также, по словам чиновника, ежедневно проводится уборка городского транспорта.

 

Областные перевозки: меняются схемы движения

There are no translations available.

Как сообщили в  управлении  морехозяйственного  комплекса, транспорта и связи Одесской облгосадминистрации, тариф на проезд в автобусах, работающих в обычном режиме, остается прежним - из расчета в 30 копеек за километр без НДС. Стоимость проезда в обычном режиме последний раз пересчитывалась в 2014 году, и при стоимости дизельного топлива 13 грн. за 1 литр тариф составлял 30 коп. без НДС за 1 километр. Сейчас остается тот же тариф, хотя дизельное топливо уже подскакивало до 29 гривен за литр, а сейчас его цена упала до примерно 22 грн. за литр.

При этом областные власти ведут пересчет тарифов, исходя из текущей стоимости топлива.

С целью недопущения срывов рейсов и остановки пассажирских перевозок по согласованию с районными администрациями  меняются схемы движения  сокращается количество оборотных рейсов, изменяется пассажировместимость автобусов. В тех случаях, когда этих мер недостаточно, по согласованию с районными госадминистрациями ряд маршрутов временно переводится в режим движения "экспресс" и "маршрутное такси", что позволяет поднять стоимость проезда наполовину -  до 45 коп. без НДС. Из 447 маршрутов тарифы изменены на 69 маршрутах (Арцизский, Болградский, Татарбунарский, Белгоро-Днестровский, Измаильский, Ренийский, Саратский, Ивановский, Ширяевский, Котовский и другие районы).

"Вышеперечисленные меры позволили сохранить маршрутную сеть в области. Ни один перевозчик в области не отказался от перевозок пассажиров. Кроме того, маршрутная сеть сформирована таким образом, что в случае отказа перевозчиков от работы на маршруте работа на этих маршрутах будет организована другими перевозчиками", ? сообщает управление транспорта Одесской обладминистрации.

 

При этом стоимость проезда в маршрутных такси по междугородним рейсам растет каждый день. Так, недавно маршрутные такси, идущие из Одессы в Белгород-Днестровский подняли цену билета с 33 до 47 гривен (пригородный электропоезд по этому же направлению стоит пока что 11 гривен).

 

Укртрансінспекція: «Дрібні» перевізники не здатні забезпечити належний рівень безпеки перевезень

There are no translations available.

Не дивлячись на деяку стабілізацію показників аварійності в останні роки, цифра кількості загиблих в п'ять тисяч осіб в результаті дорожньо-транспортних пригод (ДТП) в цілому по країні є невтішною, повідомляє сайт Укртрансінспекції

Як відомо, найбільший резонанс викликають ДТП з тяжкими наслідками при перевезенні пасажирів автобусами.

Державна інспекція з безпеки на наземному транспорті приймає активну участь у розробці нормативно-правових актів, спрямованих на підвищення ефективності та безпеки перевезень.У розроблених законопроектах містяться вимоги, які впроваджують норми європейського законодавства стосовно правил допуску автоперевізників до ринку послуг.  .Сьогодні «дрібні» перевізники, у яких в наявності 1-2 автобуса (а таких суб’єктів господарювання на ринку послуг  існує більше 80%) не здатні забезпечити повною мірою належний рівень безпеки перевезень. Зокрема, це зумовлено відсутністю відповідних служб безпеки дорожнього руху, охорони праці та інших, незабезпечення проведення інструктажів та стажувань водіїв, передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв, технічних оглядів транспортних засобів, регламентних робіт з технічного обслуговування і ремонту транспортних засобів, а також низькою кваліфікації персоналу.

У проекті змін до Закону України «Про автомобільний транспорт» закладаються норми щодо прийняття та запровадження системи управління безпекою руху на автомобільному транспорті з наступним впровадженням її на кожному автопідприємстві.Розробка Положення про систему управління безпекою руху на автомобільному транспорті сьогодні вже проводиться на виконання плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.05.2012 № 140-р.

Слід зазначити, що у цьому документі враховуватимуться норми нещодавно прийнятого міжнародного стандарту ISO 39001:2012 «Система управління безпекою дорожнього руху (БДР) - вимоги та настанови щодо застосування».Норми стандарту поширюються на державні і приватні організації, які взаємодіють з системами управління дорожнім рухом, а також можуть застосовуватися внутрішніми і зовнішніми підрозділами, включаючи органи з сертифікації, з метою оцінки рівня готовності організації по відношенню до діючих вимогам.Цей міжнародний стандарт встановлює вимоги до БДР, включаючи організацію системи управління, яка взаємодіє з системою дорожнього руху і націлена на зниження смертності та важкого травматизму, що пов'язано з ДТП.

 

Встановлення та підтримка системи управління безпекою дорожнього руху полегшить організацію інших систем управління, які вже формалізовані, зокрема, систем управління якості, які акредитовані відповідно до ISO 808. Не дивлячись на те, що ці норми стануть обов’язковими лише після прийняття відповідних законодавчих змін, Укртрансінспекція вважає за потрібне звернутись до суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення пасажирів та вантажів, з проханням вивчити вищезазначені документи та розпочати роботу щодо забезпечення їх запровадження у своїй діяльності вже найближчим часом.

 

У Києвi обговорили проблемнi питання у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті

There are no translations available.

17 березня в ході міжвідомчої наради з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті обговорювалися нелегальні «тіньові» автомобільні перевезення, iнформуе офiцiйний сайт ВААП. Вони не тільки перешкоджають розвитку добросовісних транспортних компаній, але і, перш за все, ставлять під загрозу життя і здоров’я пасажирів.

Останнім часом так звані нелегали досить часто стають «героями» оперативних повідомлень про дорожньо-транспортні пригоди за участю пасажирського транспорту. Причин багато: і не пристосовані до пасажирських перевезень маршрутні авто, і їх незадовільний технічний стан, і відсутність суворого контролю за кваліфікацією водіїв. «А ось наслідок завжди один – постраждалі серед пасажирів та інших учасників дорожнього руху», – наголосив перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

Проте, використовуючи своє нелегальне становище, несплату податків та інших зборів, «тіньові» перевізники мають можливість вдаватися до неринкової конкуренції і переманювати клієнтів у добросовісних компаній. Це завдає удар не лише по гравцям ринку, а й по державі, яка недоотримує кошти в бюджет, і по пасажирах, які піддають своє життя небезпеці, сідаючи у нелегальну маршрутку.

«Як регулятор ми бачимо своє завдання в тому, щоб створити умови розвитку ринку пасажирських перевезень, від яких виграють і споживачі, і бізнес», – підсумував перший заступник Міністра інфраструктури Володимир Шульмейстер.

В ході наради учасники домовились спільно розробити дорожню карту вирішення проблемних питань галузі пасажирського автомобільного транспорту, в якій особлива увага буде приділена очищенню ринку від нелегалів та більш жорсткому контролю безпеки перевезень.

 

 

 

Тарифна полiтика, бiзнес та соцiальний аспект

There are no translations available.

При перегляді тарифів на внутрішньообласних автобусних маршрутах необхідно враховувати обидві сторони питання: і соціальний аспект, і потреби бізнесу. Таку позицію висловив Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський на міжвідомчій нараді з проблемних питань у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті, яка відбулася 17 березня в Міністерстві, повiдомляе офiцiйний сайт ВААП.

На зустрічі були присутні народні депутати України, перший заступник Міністра Володимир Шульмейстер, працівники профільних департаментів міністерства, члени Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», федерації «Укравтотранс», профспілкових організацій, керівники обласних державних адміністрацій та виконавчих комітетів міст.

Однією з тем наради була тарифна політика у сфері пасажирських перевезень на автомобільному транспорті. Представники перевізників попросили Міністерство звернутися до облдержадміністрацій та міських рад щодо термінового перегляду діючих тарифів на міських, приміських та міжміських внутрішньообласних автобусних маршрутах з метою приведення їх до економічно обґрунтованого рівня. Через раптові стрибки вартості палива і подорожчання запчастин для автотранспорту, підприємці опинилися в ситуації, коли існуючі тарифи не покривають затрати на ведення бізнесу. Це може привести до масових банкрутств, а отже і до значних соціальних наслідків. Адже співробітники транспортних підприємств залишаться без роботи, держава – без податків, а громадяни – без транспортного сполучення на певних маршрутах.

У відповідь Андрій Пивоварський зазначив, що Міністерство розуміє існуючу проблему і вживає заходів для її вирішення: «Я вже підписав лист до Мінекономрозвитку з проханням до кінця 2015 року впровадити мораторій на регулювання тарифів на внутрішньообласні перевезення облдержадміністраціями і міськими радами. Це спростить життя підприємців і дозволить оперативно коригувати тарифи на проїзд у разі коливання цін на паливо та інших затрат». Проте, наголосив Міністр, Міністерство навіть не розглядає можливості повного скасування контролю за ціноутворенням у сфері пасажирських перевезень. «Це соціальне питання і ми в першу чергу повинні враховувати потреби і можливості споживачів, які не можуть ані відмовитися від цієї послуги, ані витрачати на неї надмірні кошти», – додав Андрій Пивоварський.

Він також зазначив, що міністерство вивчатиме передовий досвід європейських країн з питання тарифоутворення і шукатиме комплексне рішення в діалозі з ринком.

 

 

 

Мининфраструктуры создает единую инспекцию безопасности на транспорте

There are no translations available.

Министерством инфраструктуры Украины сейчас ведется работа над созданием единой инспекции безопасности на транспорте. Об этом в интервью РБК-Украина сообщил экс-замминистра, советник главы Мининфраструктуры Александр Кава.

По его словам, данная инспекция начнет работу в этом году и будет заниматься не только безопасностью движения, но и регулированием рынка, выдачей лицензий и разрешений.

"Очень важно создать единый орган, ответственный в стране за безопасность на дорогах. Сейчас в стране ситуация "у семи нянек - дите без глаза". В процесс организации движения вмешиваются многие, но никто не хочет нести ответственность. Это не дает возможность комплексно решать вопросы безопасности и организации движения", - отметил Кава.

Чиновник подчеркнул, что такая разобщенность приводит к тому, что при проектировании и строительстве дорог не предусматривается элементарная организация движения.

Напомним, к тестированию на работу в новой патрульной службе МВД было допущено более 20 тыс. человек.

 

 

 

Психологическое тестирование для водителей-профессионалов

There are no translations available.

 

Как сообщает «Автоцентр» в  Минздраве Украины обсудили необходимость психологического тестирования для профессиональных водителей

 

 В пользу обязательных психологических тестов для профессиональных водителей, и в первую очередь для тех, кто работает на общественном  автотранспорте, высказались сразу несколько экспертов. Идею поддержал глава координационного совета ГО «Общенациональный форум безопасности дорожного движения» Сергей Будник, который считает, что экспертиза водителей могла бы обезопасить отечественные автодороги от опасностей «человеческого фактора». В пользу этого высказались также представители Минздрава.

А вот эксперт Вадим Володарский, соавтор нового закона «О дорожном движении», заявил, что дополнительное тестирование кандидатов в водители и водителей исключит из нормальной жизни большое количество людей, которым запретят управлять личными автомобилями.

Необходимость теста « на нервность» уже поднималась  в рамках «Общенационального форума по безопасности дорожного движения». Тестировать будущих водителей будут при помощи компьютера. В рамках теста им придется решить несколько задач на скорость реакции и взаимодействия психомоторных рецепторов. По результатам такого тестирования и будет выноситься решение о пригодности. Обязательное тестирование сможет помочь выявить водителей, которые по своему врожденному психофизиологическому темпераменту не могут профессионально водить автомобиль.

 

 

 

Одесский горсовет выделил 35 миллионов на ремонт дорог.

There are no translations available.

Текущий ремонт дорог начнется, как только позволят погодные условия. На эти цели из городского бюджета в 2015 году выделено 35 миллионов гривень.


«В первую очередь ремонтные бригады будут восстанавливать покрытие по направлению движения городского электротранспорта и на остановках общественного транспорта. Далее мы приступим к проведению капитального ремонта, к примеру, улицы Генуэзской, первый этап реконструкции которой планируется закончить уже к началу курортного сезона, и улицы Хуторской», — заявил начальник управления дорожного хозяйства Андрей Шмагай.

На период ремонтных работ ГАИ города просит водителей быть предельно внимательными и соблюдать скоростной режим, особенно в ночное время.

 

В ближайшее время дорожные службы приступят к работам по восстановлению дорожного покрытия по следующим адресам: Ивановский путепровод, перекресток ул. М. Арнаутской и пр. Александровский, Николаевская дорога угол ул. Черноморского казачества, пр. Добровольского угол ул. Заболотного, ул. Южная дорога угол Днепропетровской дороги, ул. Ак. Филатова, ул. Ак. Королева угол Ак. Вильямса, ул. Долгая.

 

Одесский тариф 5 гривень оказался самым дешевым в Украине

There are no translations available.

Конец февраля – начало марта стало отправной точкой повышения тарифов на проезд во всех украинских городах. Причина тому – скачок курса доллара и резкий рост цены на все составляющие статьи расходов перевозчиков: в первую очередь, это топливо и горюче-смазочные материалы, а также - запчасти.

Как объясняли владельцы городских маршрутов, они до последнего удерживали стоимость проезда на прежнем уровне. Но когда национальная валюта обвалилась до критического уровня - были вынуждены с 5 марта поднять цены на проезд в городских маршрутных такси до 5 гривень. Именно эту цифру они называют тарифом выживания.

Многие одесситы, естественно, возмутились фактом повышения стоимости проезда с 3 до 5 гривень. Другая сторона справедливо утверждает, что проезд в одесских маршрутках продолжает оставаться одним из самых низких в стране.

Так, столичные перевозчики пошли на повышение тарифов одними из первых. Сегодня цена за проезд в киевских маршрутках 6 гривень. А проезд в городском электротранспорте — 4 гривни. Однако местные перевозчики уже заявили, что в ближайшие дни одна поездка в маршрутном такси будет стоить 10 гривень.

О неизбежном повышении тарифов заявили и перевозчики Днепропетровска. Там решили не устанавливать общую цифру для всех маршрутов, рассчитав стоимость проезда в зависимости от расстояния. Новые цены на маршрутах пока на отметке 5 гривень, т.к. в органах местного самоуправления в ближайшие дни будет согласован документ о тарифной сетке 5 — 9 гривень.

На более кардинальное повышение тарифов пошли харьковские перевозчики. Проезд по городу в маршрутном такси теперь обходится пассажирам в 7 гривень за поездку. При этом серьезное повышение цен произошло и на пригородных маршрутах. Более 20 компаний заявили о росте тарифов по всем направлениям харьковской области, подняв стоимость проезда на 3-6 гривень, в зависимости от удалённости пункта назначения от областного центра.

P.S. Конечно, в сложной социально-экономической ситуации одесситам хочется верить, что в ближайшее время дальнеших скачков тарифов на проезд ожидать не придется.

 

Одесса: автобусов станет больше

There are no translations available.

Одесская мэрия до конца года пустит на городские маршруты 200 подержанных немецких автобусов большой вместительности. Об этом сообщил на брифинге во вторник, 3 марта, вице-мэр Одессы, Олесь Янчук.


 По  словам Олеся Янчука , в ближайший месяц мэрия готова вывести на городские маршруты 65 таких автобусов.

 "Город в тестовом режиме выпустил два новых автобуса большой вместимости, которые до момента повышения цен на проезд и больших скачков валюты мы запланировали ввести и поставить на баланс КП "Одесгорэлектротранс", для того чтобы повысить качество обслуживания наших пассажиров. Все понимают, что маршрутки малой вместимости не так комфортабельны и не так презентабельны. В ближайший месяц мы готовы вывести на городские маршруты 65 новых автобусов большой вместимости. До конца года планируем увеличить это количество до 200", – сказал он.

 И.о. директора департамента транспорта, связи и организации дорожного движения Валерий Новиков отметил, что на 190-м маршруте в пятницу в тестовом режиме работало два таких автобуса. 

"Вы знаете, что есть проблема вывоза пассажиров и в направлении поселка Котовского и на Таирова. То есть планируется один маршрут №190. А второй маршрут предполагается следование от Архитекторской до Вильямса, потом на Люстдорфскую дорогу, на скоростную, потом по маршруту троллейбуса №9. Смысл, чтобы и с севра и с юга максимально быстро и комфортно доставить людей в центральную часть города", – рассказал В.Новиков.

Директор коммунального предприятия "Одесгорэлектротранс" Дмитрий Жеман сообщил, что 65 автобусов большой вместимости город через инвестора берет в аренду у Берлинского автопарка. "Машинам по 8-9 лет. Исходя из того, как будут работать данные маршруты, будет решаться вопрос по остальным автобусам, которые планируется выпустить на улицы Одессы. Возможно, это будет лизинг или кредитование. Данные автобусы будут участвовать в конкурсах автоперевозчиков и выходить на работу на городские маршруты", – сказал он.

 

 

 

Автоперевозчики: один из путей выхода из кризиса - оптимизация расписаний и маршрутной сети.

There are no translations available.

На брифинге в кризисном медиа-центре в Одессе государственный инспектор по надзору за безопасностью на наземном транспорте Управления Укртрансинспекции в Одесской области Георгий Добрев предложил несколько путей выхода из кризисной ситуации на рынке пригородных и междугородних автобусных перевозок в Одесской области, сообщает «Южный курьер»

Так, в настоящее время перевозчики из-за роста цен на топливо и запчасти уже не могут выполнять свои обязательства в полном объеме - и сокращают рейсы, вместимость автобусов. В частности, один из перевозчиков Саратского района в ближайшие дни может прекратить работу из-за недостатка оборотных средств на топливо. Кроме того, по словам Георгия Добрева, государственный бюджет крайне несвоевременно компенсирует частным перевозчикам стоимость перевозки льготных категорий пассажиров.

Повышение тарифов, по мнению Добрева, необходимо, но это палка о двух концах. С одной стороны, оно сможет хоть как-то сбалансировать нынешнюю ситуацию с затратами перевозчиков и их выручкой. С другой стороны, в обстановке, когда доходы у людей не растут, повышение тарифов вызовет снижение пассажиропотоков - и перевозчики так или иначе останутся в убытке. Поэтому Добрев предлагает повышать тарифы не более, чем на 20-25%. Именно на столько, кстати, подорожал проезд на автобусах из Измаила в Одессу - со 100 до 125 гривен.

Второй путь - это оптимизация расписаний. Сейчас большая часть перевозок происходит по принципу прямых рейсов из почти каждого населенного пункта в Одессу. При этом конечные точки маршрутов не обеспечивают достаточной наполняемости автобусов - в результате чего автобусы идут полупустыми, а их водители устраивают на трассах "гонки" за пассажиров, что приводит к аварийно-опасным ситуациям.

Взамен этого Добрев предлагает уменьшить количество рейсов, скоординировать расписания таким образом, чтобы исключить "гонки" и обеспечить наполняемость автобусов. Кроме того, он также предлагает, фактически, вернуться к системе пересадок в райцентрах: когда рейсы на Одессу отправляются из райцентров, а к ним, по согласованным расписаниям, из мелких населенных пунктов пассажиров подвозят внутрирайонные маршруты.

 

Точно такие же предложения уже звучали 24 июня 2014 года на собрании автоперевозчиков юга Одесской области, но не были осуществлены из-за амбиций каждого конкретного перевозчика. Кроме того, по словам Добрева, сейчас ситуация просто вынуждает перевозчиков делать то, что в прошлом году было просто желательно.

 

Маршрутки будут дорожать и дорожать

There are no translations available.

Повышение тарифов на проезд в маршрутках, которое вводится 5 марта, может стать не последним. Об этом в ходе брифинга сообщил вице-мэр Олег Янчук.

По его словам, нынешнее повышение привязано к курсу в 21-22 гривны за доллар. Однако реальный курс сейчас другой. «Правительство не может справиться с курсом и ценами на горюче-смазочные материалы, поэтому мы в свою очередь также являемся заложниками ситуации и вынуждены принимать непопулярные решения», — отметил он. 

Таким образом, вице-мэр дал понять, что тариф в 5 гривен при падении гривны может быть пересмотрен в сторону повышения.

 

Кабмин Украины оперативно отреагировал на обращение ВААП и Укравтотранса

There are no translations available.

25 февраля 2015 года в  Комитета по вопросам транспорта и связи Верховной Рады Украины состоялось совместное заседание Совета Всеукраинской  ассоциации автомобильных перевозчиков (ВААП) и Всеукраинского объединения организаций работодателей автомобильного транспорта «Укравтотранс».

 

 

Как сообщает официальный сайт ВААП,  в  связи с бешеным ростом цен на горюче-смазочные материалы и содержание подвижного состава перевозчиков и с целью предотвращения прекращения работы большинства автотранспортных предприятий страны, члены Совета  ВААП  и федерации «Укравтотранс»   приняли решение обратиться к Кабинету министров, Мининфраструктуры Украины и другие  органы исполнительной власти с требованием принять необходимые меры.

Президент ВААП Игорь Шкиря  лично обратился к  премьеру Арсению  Яценюку  с просьбой предпринять  незамедлительные  шаги по отмене любого вида регулирования тарифов на пассажирские перевозки автомобильным транспортом. Уже в пятницу, 27 февраля состоялось селекторное совещание вице-премьер-министра - министра регионального развития, строительства и ЖКХ Украины Геннадия Зубко и министра инфраструктуры Андрея Пивоварского с руководителями областных государственных администраций.

На совещании обсуждались вопросы, связанные с необходимостью пересмотра регулируемых тарифов на пассажирском автотранспорте. При этом почти все Облгосадминистрации поддержали предложение ВААП» и Укравтотранса относительно срочного внесения изменений в постановление КМУ № 1548, отмены пункта 12 и установления свободных тарифов на маршрутах пригородного и междугородного, внутренне областного сообщения, а также пересмотра тарифов на городских маршрутах.

Также обсуждалась проблема существования на рынке нелегальных перевозчиков, которые осуществляют перевозки пассажиров на действующих маршрутах общего пользования. Представители  Облгосадминистраций  отмечали  тенденцию к увеличению нелегальных перевозок, отсутствие эффективных мер по прекращению их нелегальной деятельности, которая приводит к значительному ухудшению финансового состояния действующих легальных перевозчиков и снижению уровня  безопасности  пассажирских перевозок.

Все это  еще раз подтвердило правильность и своевременность обращения ВААП и Укравтотранса  к  премьер-министру  А.П.Яценюку в  отношении нецелесообразности дальнейшего существования Государственной инспекции Украины по безопасности на наземном транспорте или органа, который будет ее правопреемником. Ведь вышеуказанная структура дискредитировала себя за время своего почти 10-летнего существования и не выполняет возложенных на нее функций, а стала рассадником коррупции и поборов в автомобильной отрасли.

В ходе  совещания представители регионов   предлагали также  срочно решать вопрос о внесении необходимых изменений в существующую  автобусную  маршрутную  сеть, а именно сокращении количества дней выполнения рейсов, переводе  рейсов на факультативный режим выполнения, а также закрытии рейсов при наличии выполнения в этом направлении других маршрутов соответствующего сообщения и других видов транспорта.

Кабинетом Министров Украины срочно прорабатываются все проблемные вопросы , которые были подняты на селекторном совещании, сообщает сайт ВААП.

 

Проезд в Ильичевске подорожает

There are no translations available.

Решение о повышении стоимости проезда в городском общественном транспорте будет принято на ближайшей сессии Ильичёвского городского совета, которая состоится, предположительно, в конце марта. Об этом сообщил главный специалист по вопросам транспорта отдела экономики Ильичевского городского совета Владимир Колотовичев.
В связи с резким скачком курса доллара и повышением стоимости горюче-смазочных материалов, по всей стране ожидается повышение стоимости услуг общественного транспорта. В Ильичевске это коснется как внутригородских, так и пригородных маршрутов.
«Сейчас автоперевозчики составляют экономическое обоснование цены, которая будет утверждена депутатами горсовета на сессии в конце следующего месяца, — рассказывает Владимир Колотовичев. — Однако уже сейчас могу сказать, что стоимость проезда на городских маршрутах №№ 1, 4, 10 и 15 подорожает на гривну-полторы, максимум на две».
Тем временем в маршрутных такси №25 «Ильичёвск-Одесса» уже сейчас висят объявления о том, что с начала марта проезд в них подорожает до 14 гривен. Решение об увеличении стоимости проезда на иные (пригородные) маршруты будут принимать Овидиопольские районные (по маршрутам №№ 6,7, 18 и 89) и областные (по маршрутам №№ 20, 25, 60, 70, 99 и 535) органы власти, сообщают местные СМИ.
Отметим, что в Одессе на некоторых маршрутах также можно встретить объявления, что проезд подорожает с трех до пяти грн. Многие водители сейчас просто не выходят на работу, объясняя это тем, что им не выгодно работать по старым тарифам. Из-за этого в часы-пик на остановках образуются внушительные очереди. Ситуация ухудшается еще и тем, что многие автолюбители пересели на маршрутки.

 

Мінінфраструктури має намір передати місцевій владі видачу ліцензій на автоперевезення

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури України має намір передати на місця можливість надавати ліцензії на міжміські та міські автоперевезення. Про це заявив Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, -інформує сайт Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників.

“Для того, щоб зняти елемент напруги, я буду лібералізувати правила перевезень, правила надання дозволів на перевезення… Сьогодні ми з моїми заступниками обговорюємо питання, щоб віддати можливість видачі  ліцензій на міжміські і міські перевезення на місця. Для того, щоб децентралізувати це питання”, – зазначив Пивоварський.

 

“Ми, на жаль, нікуди не дінемося від зростання вартості в маршрутках, бо залежні від вартості палива, а паливо у нас імпортне. Як девальвує гривня, ми всі бачимо”, – додав міністр.

 

Забезпечувати безкоштовний проїзд у громадському транспорті потрібно через монетизацію цієї пільги, – міністр соцполітики

There are no translations available.

Міністр соціальної політики Павло Розенко виступає за монетизацію пільг на проїзд у громадському транспорті. Про це він заявив в інтерв’ю тижневику «Деловая столица».

«В Україні правом на пільговий проїзд користуються понад 11 млн. чоловік. Зрозуміло, що держава не в змозі видати їм усім гроші, щоб вони могли їздити в громадському транспорті певну кількість разів на місяць. Але при розумному підході до монетизації – якщо гроші отримують лише найбільш соціально незахищені верстви населення – держава може оплатити проїзд найбідніших громадян і при цьому позбавитися від невиправданих витрат», – сказав Павло Розенко.

За його словами, компенсація за проїзд пільговиків – величезна проблема, оскільки, згідно з річними звітами, деякі автотранспортні підприємства щомісяця перевозять до 90% пільговиків. «Це ж неправда. Я категоричний противник нинішньої моделі розрахунків держави з транспортниками. Так, ми повинні забезпечити певним категоріям громадян безкоштовний проїзд в громадському транспорті, але тільки через монетизацію цієї пільги», – наголосив Міністр.

Павло Розенко також зазначив, що за нинішніх умов не є прихильником впровадження соціальних карт, оскільки їх емісія та обслуговування можуть стати ще однією корупційною схемою. «До впровадження соціальних карт потрібно підходити дуже акуратно. Випуск карток, установка платіжних терміналів – це мільярди гривень, які будуть вимиті з бюджету через тендери», – наголосив він.

«Найпростіша схема – коли людина розплачується за проїзд готівкою, а держава компенсує йому частину витрат також у готівковій формі. Тут немає жодних взаємозаліків, все прозоро», – зазначив Павло Розенко, додавши, що остаточне рішення про монетизацію пільг на проїзд у транспорті ще не прийнято, і Уряд працює над розробкою ефективної моделі компенсацій за проїзд.

 

Мэр Одессы призвал водителей маршруток проявлять бдительность

There are no translations available.

На  аппаратном  совещании, которое прошло в понедельник 23 февраля  в мэрии, Одесский  городской голова Геннадий Труханов призвал решительно бороться с возможным заминированием общественного транспорта, сообщает портал «Одесский курьер»

 

Мэр издал устное распоряжение в адрес водителей общественного транспорта: следить за подозрительным поведением пассажиров, а на конечных остановках проверять салоны на предмет забытых или оставленных предметов. В случае выявления чего-то подозрительного мэр приказал вагоновожатым и маршрутчикам сразу же вызывать милицию.

Также постоянными проверками общественного транспорта займутся сотрудники муниципального департамента безопасности.

Данное распоряжение вызвано терактом в Харькове, а также информацией о предотвращении такого же теракта в Одессе во время одного из маршей проукраинских общественно-политических сил.

 

 

 

Пассажироперевозки в Украине сократились

There are no translations available.

 В Украине (без учета временно оккупированной территории Автономной Республики Крым и г. Севастополя) в январе 2015 г. услугами пассажирского транспорта воспользовались 409,3 млн пассажиров, что на 23% меньше показателей соответствующего периода 2014 г. Об этом сообщает бизнес-портал РБК-Украина со ссылкой на Государственную  службу статистики Украины (Госстат).

 

 

Проезд в маршрутках в Измаиле подорожал до 4 грн.

There are no translations available.

Стоимость проезда в маршрутках в г. Измаил Одесской области с 23 февраля повысится до 4 грн. Такое решение было принято на заседании Измаильского городского совета из-за подорожания горюче-смазочных материалов.

Проезд подорожает на 1 грн. на всех маршрутах кроме №4, где стоимость повысили лишь на 50 коп. (Это короткий маршрут. – Ред.). При этом для школьников цена поездки останется прежней – 2,5 грн.

Мэр Измаила Андрей Абрамченко отметил, что переговоры с перевозчиками проходили очень сложно: некоторые из них предлагали повысить стоимость проезда до 6-8 грн., но в итоге удалось договориться о тарифе в 4 грн.

 

Сколько автобусов работает в Одессе?

There are no translations available.

Многие одесситы, наверное, не раз задавали себе этот вопрос. Недавно на одесском сайте «Южный курьер» были приведены некоторые статистические данные по владельцам средств, количественному составу и моделям городского пассажирского автотранспорта.

Статистика такова: в собственности 12 компаний, обслуживающих городские маршруты Одессы, в общей сложности 2028 автобусов, из которых на ходу, т.е. технически исправных - 1863.

Значительная часть из этого числа находится на балансе «большой четверки» - у ведущих перевозчиков Одессы – ООО «Турист»( 476 единиц), ПАО «Севертранс»- (396), ООО «Вираж»( 370) и ООО «Автотранс Украина»( 210)

Вследствие экономического кризиса и убыточности перевозок при нынешней стоимости проезда, сегодня , как информирует портал со ссылкой на научно-производственный центр "Экономинформ" , на маршрутах работают только 1200 автобусов. Порядка 300 машин находятся в ремонте либо простаивают, а 160-170 – это поврежденная или неисправная техника.
Отмечается, что большинство автобусов большой вместимости( всего их 122) сосредоточены у «Севертранса»( 61), «Виража»( 43), « Автотранс Украина» ( 6).
По моделям машин это преимущественно МАЗ-103 и МАЗ-104, «Богдан А 144», «Рено» и др. большие авто европейского производства.
Остальной транспорт – автобусы малого и особо малого класса, большая часть из которых - БАЗ-А079 "Эталон" и "Богдан-А092.

 

Движение транспортных средств по дороге Одесса-Рени возобновлено

There are no translations available.

Служба Автомобильных дорог Одесской области информирует , что с 21:00 15 февраля возобновлено движение транспортных средств по автодороге М-15 «Одесса-Рени».
Сообщает об этом также сектор профилактической роботы Управления ГАИ Одесской области.
Сообщается также, что ограничено движение для грузового транспорта, общий вес которого составляет свыше 15 тонн.

 

Дорожные службы полностью закрывают движение на участке трассы "Одесса-Рени" для проведения ремонта.

There are no translations available.

Об этом сообщает Главное управление Госслужбы по вопросам чрезвычайных ситуаций в Одесской области.
Участок на 52-53 километре автодороги будет закрыт с 08:00 13 февраля до полуночи 16 февраля.
Это связано с разрушением моста вблизи молдавского села Паланка.
Объезд участка будет организован по автодороге Одесса-Белгород-Днестровский-Монаши, с выездом с одесской Объездной, а также с трасс "Кучурганы-Беляевка-Маяки" и "Старокозачье-Белгород-Днестровский".

 

Маршрутки и троллейбусы «девятки» работают по единому графику

There are no translations available.

С 1 февраля в тестовом режиме троллейбусы по маршруту №9 и маршрутные такси №9 работают по единому графику движения. Об этом сообщает пресс-служба одесского муниципалитета, сообщает информационное агентство «Одесса-Медиа».

«Единый график движения городского транспорта позволит оптимально распределить пассажиропоток, исключить излишнюю наполняемость в маршрутных автобусах и сократить время ожидания транспорта на остановке», - пояснили в мэрии.

Для троллейбусов и маршруток по данному маршруту установлен единый интервал движения транспорта в 6-8 минут. Кроме того, количество троллейбусов на линии увеличено с 8-ми до 15-ти машин. Также на линии работают 4 троллейбуса, приспособленных для перевозки людей с ограниченными физическими возможностями.

Как отметили в одесской мэрии, в троллейбусах по маршруту №9 уже началась наладка бесплатных точек доступа в Интернет.

 

Если эксперимент будет удачным, то единый график движения организуют для всей сети городского транспорта, сообщает портал.

 

Укртрансінспекція наголошує на чіткому дотримані законодавства у діяльності автостанцій

There are no translations available.

Укртрансінспекція наголошує, що відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» відправлення чи прибуття автобусів приміських, міжміських та міжнародних автобусних маршрутів загального користування здійснюється тільки з автостанцій, а в разі їх відсутності - із зупинок, передбачених розкладом руху.

Відносини автомобільного перевізника, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, із власниками автостанцій визначаються договором, предметом якого є надання послуг та виконання робіт, пов'язаних з відправленням і прибуттям пасажирів. Зокрема, договором визначаються перелік та обсяги обов’язкових та інших послуг, їх вартість і порядок проведення розрахунків.

Вартість обов'язкових послуг, які надаються автостанцією перевізнику, визначається за договором перевізника з власником, але не може бути вищою від вартості, розрахованої за Порядком регулювання діяльності автостанцій, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 27.09.2010 № 700, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10.11.2010 за № 1068/18363, відповідно до якого вартість визначається у відсотках від загальної суми вартості за тарифом від реалізованих через каси автостанцій власника квитків та вартості перевезення багажу на автобуси відповідного перевізника.

Разом з цим, вимогами законодавства встановлено, що власники автостанцій зобов'язані укласти договір з автомобільним перевізником, що здійснює перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, лише за наявності в нього договору із органами виконавчої  влади та органами місцевого самоврядування про організацію перевезення на автобусних маршрутах загального користування чи дозволу органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на обслуговування маршрутів загального користування, що пролягають через цю автостанцію.

Зважаючи на викладене, звертаємось до автоперевізників, пасажирів з проханням про будь-які факти порушень законодавства у діяльності автостанцій в частині вимоги оплати сумнівних послуг, не передбачених законодавством, повідомляти правоохоронні органи для відповідного реагування.

 

 

Найближчим часом в Українi почне дiяти Положення про нову службу безпеки на транспорті

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури очікує погодження положення про новоутворений орган центральної виконавчої влади з безпеки на транспорті найближчим часом. Про це під час брифінгу у Кабінеті Міністрів України повідомив Міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, повідомляє офіційний сайт ВААП

“Йде процес об’єднання Укртрансінспекції та Укрморрічінспекції. Маю надію, що положення про нову інспекцію буде погоджено протягом найближчого тижня. Ми проаналізували документ на предмет відповідності міжнародним конвенціям та європейському законодавству, спробували у ньому прибрати ті функції, які історично були у двох інспекцій, і які є надмірно забюрократизованими та не мають сенсу, прибрати ті пункти, які потенційно могли б призводити до корупції та проблем для автотранспортників, моряків та ін.”, – сказав Андрій Пивоварський.

 

Міністр зауважив, що Мініфраструктури відкрите до пропозицій експертної спільноти щодо положення про новий орган з безпеки на транспорті. Окрім цього, він зауважив, що керувати цим напрямком повинна людина “нової генерації”.

 

Завершается разработка «электронной карты» одесского транспорта

There are no translations available.

К  началу весь  общественный  транспорт Одессы будет оснащен   «Электронной картой города» , тестовый вариант которой уже выполнен киевской компанией «Бениш GPS», выигравшей тендер на разработку продукта.

Об этом сообщил на аппаратном совещании в мэрии Одессы директор департамента информации Андрей Сиваш.

В Одессе  многофункциональными GPS / GSM модулями  будет оборудовано 450 транспортных средств городского автомобильного и электро транспорта. Предполагается  установить семь комплектов рабочих мест диспетчера в транспортных предприятиях города, оснастив их программным обеспечением  для  работы оборудования в Автоматизированной системе диспетчерского управления (АСДУ)
Как сообщил А.Сиваш наблюдать за  движением горэлектротранспорта можно будет на сайте города. Пока в тестовой программе будут работать два пробных маршрута, но вскоре можно будет отслеживать работу всего  городского электротранспорта.

Система АСДУ дает возможность не только  управлять работой транспортных предприятий, но и создать транспортную модель города, обеспечив реализацию государственной политики  в сфере безопасности на наземном транспорте.

 

Внедрение системы также позволит осуществлять контроль выполнения лицензионных условий, соблюдения скоростного режима,  своевременного прохождения технического осмотра транспортных средств перед выездом на линию, и в конечном счете  сэкономить бюджетные средства.

 

Одесские пенсионеры скоро будут платить за проезд

There are no translations available.

Новость о том, что с 1 июня этого года льготный проезд в транспорте гарантируется лишь некоторым категориям населения, бурно обсуждается среди пенсионеров. Когда «ограничение» вступит в силу, придется подумать над тем, можно ли лишний раз съездить на базар, к морю или навестить внуков.

Вместе с отменой бесплатного проезда планируется ввести адресную помощь для малообеспеченных, предназначенную на поездки. Но пока, к сожалению, непонятно, о какой сумме идет речь, да и механизм еще не разработан. Так что повод для волнений есть, и не только у пенсионеров.

Так, Закон "Об основных принципах социальной защиты ветеранов труда и других граждан преклонного возраста в  Украине" гарантирует ветеранам труда бесплатный проезд всеми видами городского пассажирского транспорта и автомобильным транспортом общего пользования в сельской местности. Эта категория льготников могла воспользоваться и правом бесплатного проезда железнодорожным и водным транспортом пригородного сообщения, а также в  автобусах пригородных маршрутов в пределах области по месту жительства. С лета все бесплатные поездки ветеранам труда отменят в связи с принятием Закона Украины «О внесении изменений и признании утратившими силу некоторых законодательных актов Украины» №76-VIII от 28 декабря 2014 года. Заодно останутся без транспортных льгот и другие категории, которым это право предоставлялось на протяжении десятилетий.
Скопировано с сайта http://odessa-life.od.ua

 

Решение о повышении тарифов в Одессе будет приниматься после обсуждения с общественностью

There are no translations available.

23 января 2015 года, в одесской мэрии состоялась встреча городского головы Геннадия Труханова с представителями транспортного комплекса Одессы

Главными  в повестке  дня  совещания  были вопросы тарифной политики, обеспечения безопасности и комфорта пассажиров и соблюдения графиков движения маршрутных автобусов.

 

На сегодня  наиболее приемлемый тариф на услуги маршрутных такси составляет 4 гривны – такую общую точку зрения озвучили мэру руководители транспортных предприятий  Одессы. Именно такой  тариф  даст возможность  предоставлять качественные услуги по перевозке пассажиров и развивать транспортную отрасль города.

Г.Труханов при этом  подчеркнул, что приоритетным вопросом для города в транспортной сфере является соответствие цены и качества услуги.

-Повышение  стоимости проезда прежде всего бьет по семейным бюджетам одесситов, -отметил мэр,- и об этом нельзя забывать. Безусловно, необходимо улучшать техническое состояние имеющихся машин, повышать уровень комфорта. Но может сложиться ситуация, при которой тариф повышен, а изменений в плане обслуживания – никаких. Мы не должны допустить подобных вещей, - резюмировал мэр города.

Г.Труханов сообщил, что все предложения предприятий-перевозчиков  по тарифной политике в сфере пассажирских перевозок будут проанализированы, обобщены и представлены общественности для дальнейшего обсуждения. Только после этого будет принято окончательное решение.   

 

Водителей автобусов и маршруток становится все меньше

There are no translations available.

Проблема подбора квалифицированных   кадров водителей  для работы на городских маршрутах сегодня является  крайне актуальной, сейчас найти  хорошего специалиста очень трудно.

Как сообщили нашему сайту в Госавтоинспекции Одесской области в 2014 году  автомобилистам  было выдано 41 тысяча 914 водительских прав, что на 25,2% меньше показателя 2013 года( 56 тысяч 318). Продолжается тенденция к снижению количества прав, выданных водителям автобусов. И если  на протяжении 2005-2009 годов водители, изъявлявшие желание работать на перевозках пассажиров, ежегодно получали более 1 тысячи прав,  то в 2011-2012 гг  было выдано порядка 600 удостоверений. Сегодня же эта цифра на порядок ниже. 

 

Основными причинами сокращения количества работающих на   пассажирском  автотранспорте  по мнению специалистов являются  снижение  рентабельности  автобусных перевозок, резкое увеличение нагрузок на «человека за рулем»  вследствие  высокой загруженности городских улиц, повышение напряженности в социуме. В результате происходит отток квалифицированных кадров – профессионалы переходят на междугородные и пригородные маршруты, где  физический и психологический  прессинг ниже.

 

За допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору накладатиметься штраф

There are no translations available.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті звертає увагу автомобільних перевізників, що за неофіційне працевлаштування працівників вводяться фінансові санкції у вигляді штрафів. Така відповідальність передбачена Законом України від 28.12.2014 № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов’язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці».

 

Одесские чиновники не спешат отменять льготный проезд в общественном транспорте

There are no translations available.

Одесские чиновники намерены сохранить бесплатный проезд в общественном транспорте для льготных категорий граждан. Об этом пишут одесские СМИ.

 

На следующей неделе депутатам городского и областного советов на обсуждение будут представлены годовые бюджеты Одессы и Одесской области. Несмотря на то что ранее Киевом было анонсировано масштабное сокращение всевозможных льгот, местные чиновники уверяют, что попытаются максимально сохранить существующие программы поддержки льготных категорий.

 

Проезд в общественном транспорте, по крайней мере, в первой половине года останется бесплатным для почти 40 различных льготных категорий. Впрочем, здесь все будет зависеть от позиции Кабмина, в планах которого замена бесплатного проезда денежной компенсацией.

 

По словам начальника департамента социальной защиты населения Одесской ОГА Ирины Маркевич, данная мера была бы весьма желательной. "Если мы хотим выполнить условия Евросоюза, то первейшее из них - это отмена льгот, - говорит чиновница. - Нигде в мире подобного нет. Человек сам должен решать, куда направить эти деньги - на проезд в общественном транспорте или, например, на лекарства, или хлеб".

 

По ее словам, в ОГА планируют сохранить в прежнем объеме программу помощи афганцам (300 грн. в месяц), реабилитированным (1500–1700 грн. в год), ветеранам ВОВ старше 90 лет (100 грн. в месяц), многодетным семьям (500 грн. в квартал), инвалидам детства (500 грн. в квартал), семьям погибших в вооруженных конфликтах (500 грн. в месяц) и другим льготным категориям, однако все будет решаться на сессии областного совета 21 января

 

Экзамены для международных автоперевозчиков

There are no translations available.

Укртрансинспекция разработала процедуру повышения квалификации специалистов, задействованных в организации автомобильных перевозок. Уже разработан соответствующий проект приказа Мининфраструктуры «Об утверждении Порядка повышения квалификации руководителей и специалистов автомобильного транспорта, проведения экзамена по подтверждению профессиональной компетенции и выдачи свидетельств профессиональной компетенции», который вскоре будет обнародован на официальных сайтах ведомств.

 

Центр Одессы застыл в пробках

There are no translations available.

14 января одесские водители зафиксировали множество пробок в центре. Связано это, в первую очередь, с состоянием дорог. Ночной мороз прибавил гололеда, а многие дороги так и остались не убранными от снега.

По сообщениям одесситов, в ужасном состоянии остаются улицы:
Нежинская, 
Дворянская, 
Кузнечная, 
Лютеранский переулок, 
Спиридоновская, 
переулок Нечипуренко, 
Дидрихсона, 
Нищинского, 
Пишоновская, 
Манежная

 По ним лучше вообще не ездить.

Заторов прибавляют аварии, случившиеся сегодня утром. Так, на Балковской около 8.30 утра зафиксированы сразу два ДТП: возле Краснослободской маршрутка столкнулась с автомобилем ВАЗ, а другое ДТП - не доезжая до Дальницкой в сторону Автовокзала.

Водителям советуют проявлять крайнюю осторожность при движении., а прохожим - при ходьбе. Берегите ноги!

 

Протягом січня-червня 2015 року скасовано перевірки суб'єктів господарювання

There are no translations available.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» скасовано перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами. Такі перевірки протягом січня-червня 2015 року можуть здійснюватись виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

Так, Укртрансінспекція відмінила перевірки: за місцезнаходження суб’єктів господарювання у сфері автомобільного транспорту; суб’єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту; здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням суб’єктами господарювання у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) вимог законодавства, норм і стандартів.

Крім того, відмінено перевірки додержання ліцензіатами Ліцензійних умов у сфері автомобільного та залізничного транспорту.

 

 

Цього року фінансування не дозволить Укравтодору здійснювати інфраструктурні проекти

There are no translations available.

Державний бюджет України на 2015 рік передбачає видатки Державного агентства автомобільних доріг України у сумі 20,826 млрд грн. Минулого року фінансування видатків агентства з держбюджету було передбачено в сумі близько 16 млрд грн.

Варто выдзначити, що із зазначеної суми планується спрямувати 17,410 млрд грн на виконання боргових зобов’язань за запозиченнями, залученими державою або під державні гарантії. На розвиток мережі і утримання автомобільних доріг загального користування планується направити лише 3,4 млрд грн. При цьому в Укравтодорі оцінюють мінімальну потребу у фінансових коштах для утримання автомобільних доріг країни в 6 млрд грн на рік.

Крім того, документ передбачає виділення 2,748 млрд грн на виконання боргових зобов’язань за кредитами, залученими під державні гарантії, які використовуються для реалізації завдань і здійснення заходів, передбачених Державною цільовою програмою підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

За словами першого заступника голови “Укравтодору” Євгена Бараха, будь-які нові масштабні інфраструктурні проекти навряд чи передбачаються в 2015 році, виходячи з обсягу коштів. У той же час, зокрема, продовжиться співпраця з міжнародними фінансовими інституціями по вже існуючих інфраструктурних проектів. Крім того, перший заступник голови повідомляв, що “Укравтодор” сподівається на створення в 2015 році спеціалізованого Дорожнього фонду, що дозволить максимально правильно акумулювати кошти, зокрема, отримані від надходжень від сплати акцизу на паливо, і направляти їх на розвиток галузі.

 

В Одесской области возобновили движение по большинству трасс

There are no translations available.

Служба автомобильных дорог Одесской области приняла решение открыть движение транспорта по большинству трасс региона. Об этом сообщает отдел по связям с общественностью УМВД в Одесской области.

Так, для транспорта открыты автодороги: «Одесса – Киев», «Одесса – Кучурганы» (на Кишинев); «Одесса – Ильичевск»; «Одесса – Мелитополь – Новоазовск», а также объездная трасса. Кроме того, с 5 января полностью восстановлено движение транспорта на дороге «Одесса – Рени». Также расчистили участок трассы от Одессы до Татарбунар.

В ГАИ отмечают, что в ближайшие дни на территории региона ожидается значительное понижение температуры – до минус 20 градусов по Цельсию и гололедица.

 

В Одесской области полностью восстановили движение на двух трассах

There are no translations available.

На некоторых участках дорог, которые замело снегом 29 декабря, еще сохраняются сложности в движении.

Большая часть автомобильных дорог Одесской области, засыпанных в результате сильного снегопада, расчищены и пригодны для езды.

Об этом сообщает пресс-служба Министерства инфраструктуры.

На дорогах М-14 (Одесса – Мелитополь – Новоазовск), М-16 (Одесса – Кучурган) и М-27 (Одесса – Ильичевск) движение транспорта полностью восстановлено. 

На трассе М-15 (Одесса – Рени) движение осложнено на 128 и 176–190 км. Также есть проблемы в движении на 12–18 км дороги Р-70 (Одесса – Белгород-Днестровский).

Въезд и выезд в Одессу крупногабаритных транспортных средств все еще осложнен.

 

На Новый год общественный транспорт будет работать всю ночь

There are no translations available.

К радости одесситов на Новый год городской общественный транспорт будет работать всю ночь.

Данную информацию обнародовала пресс-служба Одесского городского совета.

С 20:00 31 декабря 2014 года до 08:00 1 января 2015 года будет организована работа городских маршрутов общего пользования:

- на трамвайных маршрутах: № 3 — 2 ед., № 5 – 1 ед., № 6 – 2 ед., № 7 – 2 ед., № 10 – 2 ед., № 12 – 1 ед., № 13 – 2 ед., № 15 – 1 ед., № 17 – 2 ед., № 18 – 2 ед., № 20 – 1 ед., № 21 – 1 ед., № 26 – 1 ед., № 28 – 1 ед., № 31 – 2 ед.;

- на троллейбусных маршрутах: № 2 – 1 ед., № 3 – 1 ед., № 7 – 2 ед., № 8 – 1 ед., № 9 – 1 ед., № 10 – 1 ед., № 11 – 1 ед., № 12 – 2 ед.;

- на автобусных маршрутах: № 9 – 4 ед., № 115 – 1 ед., № 117 – 2 ед., № 120 – 4 ед., № 121 – 8 ед., № 124 – 2 ед., № 127 – 5 ед., № 130 – 2 ед., № 133 – 5 ед., № 137 – 5 ед., № 146 – 10 ед., № 150 – 4 ед., № 168 – 10 ед., № 170 – 2 ед., № 175 – 5 ед., № 185 – 5 ед., № 190 – 6 ед., № 191 – 8 ед., № 197 – 4 ед., № 198 – 2 ед., № 200 – 3 ед., № 201 – 4 ед., № 203 – 2 ед., № 208 – 4 ед., № 220 – 4 ед., № 221 – 4 ед., № 232а – 10 ед., № 233 – 2 ед., № 240 – 4 ед., № 242 – 5 ед., № 241 – 4 ед., № 250 – 4 ед.

 

ГОРОДСКИЕ ПЕРЕВОЗКИ: МНЕНИЯ ОДЕССИТОВ

There are no translations available.

Для повышения качества обслуживания пассажиров на внутригородских маршрутах необходимо отрегулировать рынок автоперевозок, - считают участники краткого выборочного опроса, проведенного нами недавно на автобусных маршрутах Одессы.
По мнению респондентов, несмотря на большое количество частных перевозчиков, острота транспортной проблемы не устранена, и городским властям предстоит провести работу по реформированию местного рынка пассажирских перевозок.
А изменения давно назрели. Одессе необходимо предложить собственную концепцию развития пассажирского автотранспорта. Как считают одесситы, есть смысл подумать о создании муниципального автопарка.

-Можно было бы, - сказал один из респондентов, - через центральные улицы города, где наибольшие пассажиропотоки, пустить автобусы муниципалитета, а другие направления отдать маршрутным такси.

По мнению студентки Одесского национального университета, «муниципальный пассажирский автотранспорт должен быть комфортным и доступным для пассажиров, что создаст здоровую конкуренцию и заставит частников улучшить сервис».

Как известно в каждом крупном городе действует своя модель организации городского транспорта, хотя не везде она является оптимальной. На маршруты вместе с частными перевозчиками выходят муниципальные автобусы, причем прибыль от коммерческих перевозок направляется на компенсацию расходов обычных рейсовых автобусов.

-По большому счету нам, рядовым пассажирам все равно каким транспортом добираться на работу и домой – муниципальным или частным, - подытожил работник Одесского порта Сергей Бондаренко, - главное, чтобы меньше ждать на остановках и ехать в более-менее комфортных условиях, а не как «селедки в бочке». Главное, наверное в организации движения и добросовестности каждого участника процесса перевозки пассажиров.

 

Одесские перевозчики настаивают на удорожании проезда

There are no translations available.

Директор исследовательского центра «Экономинформ» Геннадий Хаскин убеждает, что поднятие тарифа в маршрутках до 4 гривен позволит лишь поддержать существующий уровень транспорта в Одессе. Для видимых изменений, например, обновления подвижного состава необходимо не меньше 5-6 гривен, говорит он. Кроме закупки новых транспортных средств перевозчики хотят еще оптимизации маршрутных сетей, оборудования автобусов системами навигации и контроля выручки.

В то же время источник портала в городском департаменте транспорта говорит, что в настоящее время идет обсуждение возможности повышения стоимости проезда в общественном электротранспорте с 1,5 до 2 грн.

Напомним, что мэр Одессы Геннадий Труханов, последний раз комментируя пожелания перевозчиков увеличить стоимость проезда в маршрутках, советовал им умерить аппетиты. «Мы ведём такую политику, что, поскольку сложная ситуация, наверное, будет правильно, если немножко ужмутся они в своих прибылях и дивидендах», - говорил тогда городской голова.

 

Какова на сегодняшний день судьба одесских маршруток

There are no translations available.

В ближайшее время можно ожидать повышения стоимости проезда в городских маршрутках. Либо надо быть готовыми к тому, что в какой-то момент перевозчики остановят свои маршруты.

 

По данным, в Одессе действуют изначально заниженные тарифы на проезд в транспорте, которые в подавляющем большинстве случаев не покрывают даже себестоимость обслуживания маршрута. Транспорт изнашивается, возможность его качественного обслуживания или замены отсутствует, цены на топливо неумолимо ползут вверх. При этом единожды установленные тарифы очень сложно менять. Поскольку это зависит от местной власти, которая не всегда готова идти на повышение цен.

По словам представителей отрасли, из-за финансовых проблем перевозчики вовремя не проводят техническое обслуживание и ремонт автомобилей, не закупают резину, аккумуляторы, средства защиты, экономят на всем – оплате труда, охране труда, безопасности движения, сокращают социальные гарантии, предусмотренные Отраслевым соглашением, коллективными договорами.

Изменить ситуацию возможно либо за счет пассажиров и соответствующей платы за проезд, либо за счет субсидий из городского бюджета. 

"Давайте попробуем посчитать среднюю стоимость топлива для одной машины в день. Пробег одного усредненного автобуса в день составляет около 250 км. При расходе до 20 литров на 100 км дизтоплива по цене 16 грн за литр, средняя стоимость топлива для одной машины в день составляет 800 грн. При этом водитель должен "заработать" свой зарплату - около 200-300 грн. При том, что на средней прибыльности маршруте "выручка" от перевозок составляет около 1200-1400 грн в день. На 200 оставшихся гривен перевозчик должен обеспечить техническое обслуживание транспорта, налоги, зарплату административного персонала", - рассказывает представитель отрасли.

 

Яценюк хоче бачити іноземців і в керівництві “Укравтодору”

There are no translations available.

У будівництві автомобільних доріг в Україні необхідно робити наголос на якість, а не кількість. Таку думку висловив прем’єр-міністр Арсеній Яценюк.

“У мене є велике бажання, щоб в “Укравтодорі” сиділо пару німців, які знають, як будувати дороги. Краще побудувати менше, але якісніше, і не будемо латати їх кожен місяць”, – сказав він, виступаючи у Верховній Раді.

Прем’єр нагадав, що в Україні діє механізм спрямування акцизу від продажу палива на будівництво автодоріг. Втім, за роки його існування жодного разу урядовці не звітували куди саме пішли отримані кошти.

 

Пригородные маршруты: как разгрузить центр города?

There are no translations available.

 Сегодня на 92 пригородных автобусных маршрутах Одессы  работает  более двадцати  перевозчиков, причем маршруты эти проходят  почти  по всем районам города, в том числе по его центральной части , что усугубляет и без того серьезную транспортную проблему.  

В рамках предполагаемой  оптимизации сети автобусных маршрутов города,  по мнению специалистов, необходимо  предусмотреть новую схему движения  пригородных автобусов, что  дало бы возможность  вывести их из исторического центра  Одессы. 

Во многих крупных городах отправление и прибытие пригородных и междугородных маршрутов  осуществляется только от автовокзалов, со схемой движения, в которой исключается движение автобусов через центральную часть города. В Одессе же автобусы и маршрутки пригородного сообщения отправляются в путь из нескольких автостанций, расположенных в различных районах (автостанции «Привоз», «Новый рынок», «Черемушки», «Южный»), не считая множества других отправных точек ( к примеру, район железнодорожного вокзала, Пересыпского моста, Молодой гвардии или  областной больницы).

Такая  «географическая пестрота» создает препятствия  для  ритмичной  работы не только пригородного, но и (в большей степени) городского автотранспорта, поскольку выполнение на маршруте  «нелегальных остановок» ( то есть без каких-либо согласований с городской властью) тормозит движение , а в часы пик создает реальные предпосылки для ДТП.

У нашего города имеется достаточный потенциал, для того, чтобы  реализовать программу оптимизации  пригородных  автобусных  маршрутов. Специалисты –транспортники  могли бы, используя последние научные достижения и  с учетом международной практики, рассчитать  наиболее оптимальную ( с подбором  т.е. «альтернативных магистралей») схему  дорожного движения ,  обеспечив чёткую работу маршрутной сети и  значительно сократив число пробок и заторов.

 

Нужны ли «маршруты-близнецы»?

There are no translations available.

Вследствие высокого уровня «автомобилизации»  Одессы, интенсивной загруженности улично-дорожной сети скорости общественного пассажирского транспорта сегодня на 15-20% ниже нормативных, что приводит к обширным пробкам на дорогах, негативному воздействию на экологию и др. отрицательным последствиям.

О проблемах, которые возникают в  Одессе вследствие высокой концентрации автотранспорта,  и прежде всего -  маршруток,  говорил в ходе недавнего брифинга и начальник ОАТИ Управления Госавтоинспекции ГУ МВД Украины в Одесской области Сергей Щербань. Он также отметил, что многие маршруты дублируют друг друга, что никоим образом не способствует ритмичному движению автотранспорта на дорогах Южной Пальмиры и более того – часто становится причиной ДТП.

«Дублирование» или наличие «маршрутов-близнецов»  характерно, прежде всего, для общественного  автотранспорта, связывающего спальные районы  Одессы ( жилмассивы  Таирова и Котовского) друг с другом и с центром  города.

 

Наличие «маршрутов-близнецов» не решает основной задачи по обеспечению ритмичной работы транспорта, а наоборот – создает дополнительные трудности при организации движения и ведет к росту эксплуатационных расходов.

 

ГАИ просит одесситов не гнать

There are no translations available.

В связи с опустившимся на Одессу и замерзающим на проезжей части туманом, сотрудники Госавтоинспекции просят одесситов придерживаться дистанции и не злоупотреблять обгоном.

Об этом сообщили в пресс-службе ГАИ Одесской области.

Гаишники также просят водителей парковаться только в отведённых для этого местах и включать ближний свет при движении в тумане.

Кроме того, на дороге со скользким покрытием водителям советуют не злоупотреблять резкими маневрами и торможениями, двигаться на небольшой скорости и лишний раз проверить тормозную систему и состояние шин.

 

ОПТИМИЗАЦИЯ МАРШРУТОВ:ВЫГОДНО И ПАССАЖИРАМ,И ТРАНСПОРТНИКАМ

There are no translations available.

ОПТИМИЗАЦИЯ   МАРШРУТОВ:ВЫГОДНО И ПАССАЖИРАМ,И ТРАНСПОРТНИКАМ

Одним из наименее затратных и в то же время эффективных   методов, направленных на снижение себестоимости перевозок  и повышение  качества обслуживания пассажиров, является оптимизация схемы движения общественного транспорта и пересмотр маршрутной сети.

Известно, что при выборе  маршрутов помимо  математических расчетов   необходимо учитывать направление и емкость пассажиропотоков города, экологические  факторы, традиции и т.п.  Вместе с тем  постоянный рост количества транспортных средств, высокий процент износа общественного  транспорта  уже не обеспечивают ритмичную работу исторически сложившейся в Одессе маршрутной сети. В итоге пассажиры вынуждены затрачивать больше времени и средств на поездку, часто используя пересадки.

Следует, однако, учитывать, что снижающийся  уровень жизни одесситов не позволяет постоянно повышать и устанавливать высокие тарифы,  чтобы обеспечить обновление   транспортного парка, а муниципальный бюджет  не располагает возможностью в полной мере компенсировать  перевозчикам расходы за перевозку пассажиров.

Повысить эффективность использования  пассажирского транспорта как раз и можно  за счет оптимизации  его маршрутов и расписания движения.

С помощью  математического моделирования и компьютерных программ, используя  результаты мониторинга городских маршрутов, опроса населения и статистические данные,  специалисты  Департамента  транспорта, связи и организации  дорожного движения Одесского горсовета вместе с одесским учеными-транспортниками, смогли бы разработать модульную модель расчета оптимальной схемы движения городского пассажирского транспорта. Ее внедрение даст возможность  предприятиям более эффективно его использовать  рационально распределять пассажиропотоки для следования в различных направлениях.

 

Такая работа, не требующая значительных затрат, также помогла бы транспортным предприятиям  улучшить экономические показатели.

 

Одессе необходима ЕДС

There are no translations available.

 

Решению многих проблем перевозчиков помогло бы создание в Одессе  единой диспетчерской  службы( ЕДС),  которая позволит   координировать работу всех видов городского общественного транспорта, осуществлять ежедневный  мониторинг выполнения графиков  выпуска и движения транспортных средств перевозчиков при обслуживании ими  городских и пригородных регулярных автобусных маршрутов. 

С помощью ЕДС  можно решать и другие  важные задачи, связанные с улучшением качества автосервиса на основе использования инноваций и автоматизированных систем, повышением регулярности движения транспортных средств.

Кроме того, создание  ЕДС и сводного маршрутного расписания  движения автотранспорта позволит организовать централизованный контроль, определить перспективные направления развития пассажирских перевозок, повысить эффективность работы транспорта за счет рационального использования резерва на наиболее загруженных направлениях.

И еще один большой плюс -создание  ЕДС и использование технических достижений  способствует повышению  уровня безопасности движения автотранспорта. Кстати, в этом направлении одесскими транспортниками уже немало сделано.

 

Одесские маршрутки снова подорожают

There are no translations available.

Одесские перевозчики планируют в ближайшее время повысить стоимость проезда в маршрутках.

Как сообщил глава областного профсоюза работников автомобильного транспорта и дорожного хозяйства Владимир Чечеткин, в настоящее время специалисты рассчитывают новый экономически обоснованный тариф.

По его словам, повышения стоимости проезда не избежать, так как подорожало горючее и запчасти.

"Предложения о повышении тарифов сейчас находятся на стадии расчетов, чтобы выйти хотя бы на нулевую рентабельность или минимальную прибыль. Пока что это в пределе от 3,80 до 4,20 гривен, но надо выходить на средний показатель", - отметил Владимир Чечеткин.

 

Автобусы Одесской области будут оснащены GPS-датчиками

There are no translations available.

С начала 2014 года управление морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Одесской облгосадминистрации расторгло 13 договоров с транспортными предприятиями за несоблюдение правил пассажирских перевозок. Для улучшения качества перевозок к 2016 году все автобусы Одесской области будут оснащены GPS-датчиками. Об этом сообщил начальник управления Александр Илько.

Илько«В первую очередь датчики будут устанавливать на те маршруты, где возможно превышение скорости: Одесса — Ильичевск, Одесса — Овидиополь, Одесса — Измаил. Система позволяет в режиме реального времени увидеть местонахождение транспортного средства, его скоростной режим, и, как следствие, получить информацию о выполнении расписания, времени простоя. Благодаря тому, что в систему внесён государственный номерной знак автобуса, это позволяет отслеживать его техническое состояние», — рассказал чиновник.

Датчики уже доказали свою эффективность в ходе тестовой работы и были установлены на 230 маршрутных автобусах области. Всего в регионе перевозка по 432 автобусным пассажирским маршрутам осуществляется 950 автобусами, которые ежедневно перевозят от 300 до 350 тысяч человек.

«Естественно возникает вопрос, за чей счёт будет производиться оснащение. Так как конкурс на право перевозки пассажиров проводится по бальной системе, любые штрафы отдельно взятого водителя могут существенно повлиять на реальную оценку транспортного предприятия. Учитывая, что законодательством юридически закреплена возможность предоставления права перевозки на срок от от 3 до 5 лет, было принято решение, что с победителями тендера, за свои деньги установившими датчики на автобусы своего маршрута, договор автоматически будет заключаться сроком на 5 лет», — рассказал начальник управления транспорта.

В дальнейшем такая же система появится на областных автостанциях для информирования пассажиров о времени прибытия автобуса, а также в контролирующих органах — Укртрансинспекции и Госавтоинспекции.

«Благодаря общей диспетчеризации, областное управление транспорта совместно с городским департаментом транспорта сможет составить сводное расписание движения областных автобусов для разгрузки центральных улиц в часы пик», — добавил чиновник.

Ещё одним этапом станет создание горячей линии, которая позволит оперативно реагировать на жалобы пассажиров.

 

6 маршрутчиков Одесской области было уволено за отказ перевозить пассажиров

There are no translations available.

Жалоб на водителей маршрутных такси всегда очень много. Бывает маршрутчики отказываются перевозить льготников, просто не останавливаясь на остановках.
Как рассказал начальник областного управления морехозяйственного комплекса, транспорта и связи Александр Илько, данное нарушение является основанием для лишения перевозчика лицензии. Вместе с тем за 2012-2013 годы ни одно предприятие по данному основанию не было лишено лицензии. 
"Если поступают серьезные жалобы, есть подтверждения, мы вызываем и перевозчиков и руководителей. По итогам 2014 года 6 водителей были уволены работодателями",
- отметил Александр Илько.
Чиновник также подчеркнул, что компенсация за льготников происходит по методике, а не по фактическому количеству льготников, что, по мнению Александра Илько, является неэффективным.
"В одном случае компенсация не решает ничего, потому что он перевозит гораздо больше льготников. В других случаях водитель перевозит льготников меньше, а получает денег больше",
- пояснил Александр Илько.
 

«Одесгорэлектротранс» готов начать обсуживать автобусные маршруты

There are no translations available.

КП «Одесгорэлектротранс» планирует принимать участие как в городском, так и в областном конкурсах по определению перевозчиков на право обслуживания городских автобусных маршрутов общего пользования. 

Об этом сообщает департамент транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского городского.

Как пояснили в мэрии, при объединении КП «Одесгорэлектротранс» и КП «Автосервис» планируется продолжить работу автобусов по существующим маршрутам, ранее находившихся в обслуживании КП «Автосервис».

 

«Наибольшая проблема гортранспорта — перенасыщенность улиц автобусами малой и средней вместимости», — Дептранс горсовета

There are no translations available.

 По мнению специалистов Департамента транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского городского совета наиболее «проблемным» вопросом в работе городского транспорта в целом является перенасыщенность улиц г. Одесса пассажирскими автобусами малой и средней вместимости.

 

Об этом агентству сообщили в Департаменте транспорта, отвечая на вопрос «Каковы на сегодня наиболее «проблемные» участки в работе городского транспорта в Одессе в целом?»

 

«В ближайшее время планируется продлить троллейбус №11 до центральной части города», — Дептранс горсовета

There are no translations available.

Департамент транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского городского совета заявил, что в ближайшее время планируется продлить 11 троллейбусный маршрут до центральной части города.

 

Пасажироперевезення в Україні за 10 місяців скоротилися на 4,7%

There are no translations available.

В Україні (без урахування тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим і м. Севастополя) у січні-жовтні 2014 р. послугами пасажирського транспорту скористалися 4 млрд 922,9 млн пасажирів, що на 4,7% менше показників відповідного періоду минулого року. Про це повідомляє Державна служба статистики України (Держстат).

Пасажирооборот у січні-жовтні 2014 р. становив 89 млрд 408,7 млн пас./км, що на 11,4% менше, ніж за відповідний період минулого року.

Відправлення пасажирів залізничним транспортом (з урахуванням перевезень міською електричкою) порівняно з січнем-жовтнем 2013 р. зменшилося на 3,6%.

Послугами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень фізичними особами-підприємцями) скористалися 2,5 млрд пасажирів, що на 7,4% менше, ніж за січень-жовтень 2013 р. Перевезення пасажирів автотранспортом фізичних осіб-підприємців зменшилися на 6,6%.

Перевезення пасажирів морським транспортом зменшилися на 21,7% порівняно з 10 місяцями 2013 р., у т.ч. закордонні перевезення – зросли на 19,9%. Річковим транспортом перевезення пасажирів скоротилися на 16,0%.

Авіаційним транспортом перевезено 5,7 млн. пасажирів, що на 13,0% менше, ніж за січень-жовтень 2013 р.

За звітній період міським електротранспортом перевезено 2,1 млрд. пасажирів, що на 1,5% менше січня-жовтня 2013 р.

 

Укртрансінспекція: системний підхід технічного розслідування дорожньо-транспортної пригоди дозволить встановити причини, які призвели до аварії, та попередити їх у майбутньому

There are no translations available.

Визначення порядку проведення технічного розслідування дорожньо-транспортних пригод сприятиме підвищенню рівня безпеки дорожнього руху в Україні та ефективному попередженню випадків дорожньо-транспортного травматизму. Про це йшлося у ході міжнародного семінару, присвяченому новим підходам до підвищення рівня безпеки дорожнього руху на комерційному автотранспорті.

 

«Безпека дорожнього руху на сьогодні є проблемою як національного, так і глобального характеру. Адже, щороку на автошляхах стається близько 200 тис. дорожньо-транспортних пригод, в яких гине більше 4 тис. осіб та близько 40 тис. осіб отримують травми різного ступеню тяжкості. Значну частку в цих показниках займає аварійність на автомобільному ліцензованому транспорті. Тому вкрай необхідно затвердити систему заходів по встановленню обставин та причин дорожньо-транспортних пригод», - зазначив заступник начальника управління організації робіт з попередження катастроф, аварій та подій – начальник відділу технічного розслідування подій Іван Герега.

За його словами, саме шляхом збору та аналізу інформації про організаційні, кваліфікаційні та технічні особливості здійснення перевезень пасажирів та вантажів автомобільними перевізниками можливо розробити заходи задля попередження подібних аварій у майбутньому.

 

«Проаналізувавши інформацію про дорожньо-транспортну пригоду та обставини її скоєння, про постраждалих, про реагування і прибуття відповідних служб на місце аварії, про перевізника, водія, транспортні засоби, які стали учасниками аварії, про автомобільну дорогу, про механізм дорожньо-транспортної пригоди можна буде зробити висновки щодо основних і супутніх причин, які привели до аварії та розробити рекомендації відносно заходів по забезпеченню безпеки перевезень», - відмітив Іван Герега.

 

 

Також у ході семінару було відмічено, що завдяки вжитим заходам досягнуто деяких важливих результатів щодо посилення безпеки дорожнього руху. Зокрема, було зупинено виробництво автобусів марки Рута 25, за участю яких траплялись тяжкі аварії, ініційовано запровадження засобів пасивної безпеки та обмежувачів швидкості на громадському транспорті. Крім того, ініційовано заборону використанні переобладнаних транспортних засобів для перевезення пасажирів та проведення ряду профілактичних та контрольно-наглядових заходів.

 

ТРАНСПОРТ В ОДЕССКОЙ ОБЛАСТИ СТАЛ НА 34% ДОРОЖЕ

There are no translations available.

Транспортные услуги и топливо для жителей Одесской области с конца прошлого года, по состоянию на октябрь, стали на 33,8% дороже.

Такие данные предоставило Главное управление статистики в регионе.

В частности, масло и топливо поднялись в цене на 56,3%. В связи с этим, транспорт ныне обходится на 15,9% дороже. 

Проезд в железнодорожном транспорте теперь стоит на 17,3% больше, чем в начале года.

 

З 10 по 16 листопада в Україні пройде Національний Тиждень безпеки дорожнього руху - 2014

There are no translations available.

Генеральна асамблея ООН у березні 2010 року проголосила 2011-2020 рр. Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху з глобальною метою стабілізувати, а потім скоротити прогнозний рівень смертності у результаті дорожньо-транспортних пригод у всьому світі шляхом розширення діяльності, що здійснюється на національному, регіональному та світовому рівнях.

Так, у період з 10 по 16 листопада в Україні пройде Національний Тиждень безпеки дорожнього руху – 2014, метою якого є об'єднання зусиль державних органів, бізнесу, громадських неприбуткових організацій, наукової спільноти, засобів масової інформації для забезпечення безпеки дорожнього руху.

 

Одесская область: за год водители маршруток устроили 13 ДТП

There are no translations available.

Сотрудники Госавтоинспекции проверяют водителей маршрутных такси и автобусов в Одесской области.

Как рассказал начальник автотехнической инспекции ГАИ Сергей Щербань, за 10 месяцев 2014 года водители автобусов стали участниками более 2,5 тысяч ДТП.

По вине водителей автобусов в регионе произошло 13 ДТП, в результате которых пострадали 17 человек. Также 15 маршрутчиков водили автотранспорт в нетрезвом состоянии.

 

Одесских перевозчиков отметили наградами по случаю профессионального праздника

There are no translations available.

День автомобилиста и дорожника в Украине отмечается в последнее воскресенье октября. По случаю профессионального праздника руководство города и области отметили лучших одесских перевозчиков грамотами, почетными знаками и наградными часами.
От имени городского головы  директор департамента транспорта, связи и организации дорожного движения Одесского горсовета Валерий Новиков выразил признательность всем перевозчикам, которые несмотря на сложную ситуацию в стране, не остались в стороне от работы по обеспечению порядка и стабильности работы транспорта в регионе, и в Одессе в частности.
"Я говорю вам громадное спасибо за то, что несмотря на достаточно сложную экономическую составляющую сегодня нашей отрасли вы работаете и работаете честно. Сегодня можно констатировать тот факт, что практически ни одной программы городской и областной не было сорвано из-за какого-то невыполнения нами задания по обеспечению транспорта. Поэтому я очень признателен вам за вашу работу",
- отметил  Валерий Новиков.
Местные исполнительные органы власти всегда тесно сотрудничают с компаниями-перевозчиками, помогая наладить диалог между поставщиками и потребителями социально значимых услуг - перевозке людей. 
"В непростое время мы с вами встретились. Вы все свидетели процессов, которые происходят в стране. Но, думаю, что общими усилиями страна выровняет свое движение и мы наконец-то двинемся с вашей помощью в том числе в том направлении, где будет лучше жить и спокойнее и приятнее жить",
- считает и.о. главы Одесской облгосадминистрации Владимир Кулаков.
 
 
 

Туман: ГАИ напоминает одесситам о безопасности

There are no translations available.

По информации Гидрометцентра Чёрного и Азовского морей, 10 ноября на территории области ожидается плотный туман.

Госавтоинспекция Одесской области обращает внимание всех участников дорожного движения на то, что в условиях тумана нужно проявить особую бдительность.

 

Льготы одесситов могут зависеть от доходов

There are no translations available.

Каждый 4 житель Одесской области имеет право на бесплатный проезд, однако в сложившейся экономической ситуации обеспечить всех льготной услугой невозможно. Об этом заявила начальник отдела персонифицированного учёта и предоставления льгот Департамента социальной защиты населения Одесской облгосадминистрации Елена Филиппова.

 

Водії продовжують порушувати правила перетину залізничних переїздів, – Укрзалізниця

There are no translations available.

Порушення водіями правил перетину залізничних переїздів спричинюють систематичні випадки пошкоджень їх обладнання. Це призводить до збоїв у графіку руху поїздів та відмови у роботі систем безпеки. При цьому найчастіше водії зникають з місця події й уникають відповідальності, а залізнична галузь зазнає збитків і потребує додаткових коштів на відновлення пошкоджених автомобілістами елементів.

 

В Одессе ГАИ инспектирует общественный транспорт

There are no translations available.

С приближением холодов сотрудники ГАИ занимаются проверкой технического состояния пассажирского транспорта.  

Говоря о роли пассажирского транспорта в ДТП, сотрудники Госавтоинспекции сообщили о 13 авариях, которые произошли по вине несознательных водителей. Участники ДТП в большинстве случаев отделались лёгкими травмами. Вместе с тем в ведомстве подчёркивают, что ДТП с участием автобусов и маршруток сегодня приобретают особую актуальность. 

«Автобусы перевозят, как правило, много людей. А авария с большим количеством людей – это двойной риск. В связи с этим мы сегодня контролируем техническое состояние пассажирского транспорта. Отдельная рекомендация водителям – необходимо проверять транспорт до выезда на маршрут»,

 

Одесса перенасыщена маршрутными такси

There are no translations available.

Об этом в ходе брифинга заявил начальник ОАТИ Управления Госавтоинспекции ГУ МВД Украины в Одесской области Сергей Щербань.  

В ГАИ отмечают, что причина пробок в Одессе кроется в большом количестве общественного транспорта. Многие автобусы, по словам специалистов, дублируют маршруты друг друга. Это, в свою очередь, мешает полноценному движению транспортных средств на дорогах города, а также нередко вызывает серьёзные аварии.

 

Стоимость проезда в маршрутном такси № 87 и № 84 «Одесса АС «АВ Привоз» - НАТИ».

There are no translations available.

В последнее время на телефон доверия Ассоциации Одесских Перевозчиков поступает много обращений граждан города и области по поводу стоимости проезда в автобусах работающих в режиме маршрутного такси № 87 и № 84 «Одесса АС «АВ Привоз» - НАТИ».

 

Автоперевізники продовжують обслуговувати маршрути на Донеччині

There are no translations available.

Незважаючи на вкрай складну обстановку у Донбасі, автобусне сполучення зі столиці гірняцького краю не зупиняється. Зокрема, і з районами, що підконтрольні бойовикам.

Станом на 3 листопада з Донецька здійснюються автобусні перевезення в напрямку Слов’янська, Маріуполя та Красноармійська.  До східної частини регіону автобуси ходять в напрямку Амвросіївки, Сніжного, Тореза, Шахтарська.

 

Дорогу гуманітарній допомозі – члени ВГО “ВААП” та об’єднання роботодавців “Укравтотранс” відправили гуманітраний вантаж мешканцям Сходу України

There are no translations available.

Сьогодні наша країна переживає найтяжчий період за часів своєї Незалежності. Неочікувана біда стала індикатором на порядність та згуртованість. У свою чергу єдність прагнень, зусиль і дій пересічних українців стала сміливим викликом військовому вторгненню сусідньої держави, реальною допомогою українському війську і тим, хто опинився у зоні конфлікту У зв’язку з перебоями, станом на сьогоднішній день, в роботі основних державних служб на місцях, більшість жителів постраждалих східних регіонів не мають змоги отримувати зарплату і соціальні виплати протягом останніх місяців і не здатні забезпечити свої основні потреби.

 

«Одесгорэлектротранс» займется и автобусными перевозками

There are no translations available.

Одесский горсовет принял решение о присоединении к КП «Одесгорэлектротранс» другого коммунального предприятия – «Авто-сервис», занимающееся обслуживанием ряда автобусных маршрутов.

За это на сегодняшней сессии проголосовало 84 депутата.

Слияние, как надеются в муниципальном департаменте транспорта, позволит улучшить финансовое состояние городского электротранспорта: маршрутки, в отличие от троллейбусов и трамваев, приносят прибыль.

Напомним, КП «Авто-сервис» обслуживает маршруты №№6, 16, 190, 191, 233, 237, 288. При этом своих автобусов у предприятия всего 13, остальные — это частный транспорт. Фактически маршруты сдаются в аренду без конкурса частным предпринимателям.

 

Одесским водителям на заметку: перемены на дорогах

There are no translations available.

В рамках капитального ремонта автодороги по ул. Академика Заболотного на пересечении с Днепропетровской дорогой монтируется новый светофорный объект. Этот перекресток оборудуют улучшенными светодиодными светофорами, которые будут включены в работу в ближайшие дни.

Как сообщают в коммунальном предприятия «СМЭП», всего в рамках ремонта участка дороги по ул. Академика Заболотного (от Днепропетровской дороги до ул. Академика Сахарова) планируется установить три светофорных объекта. Кроме того, после завершения строительных работ будут выполнены работы по нанесению дорожной разметки и установке дорожных знаков.

Всего в ходе капитального ремонта автодороги по ул. Академика Заболотного от Днепропетровской дороги до ул. Академика Сахарова планируется обустроить участок дороги протяженностью 778 м. Как сообщает заказчик работ (управление капитального строительства), уже обустроены дополнительные полосы на примыкании ремонтируемого участка, выполнено устройство заездных карманов для общественного транспорта, отремонтировано 17 тысяч кв. м проезжей части. Кроме того, на протяжении всего участка коммунальные службы уже заменили 65 опор наружного освещения и отремонтировали 31 колодец.

Все работы планируется завершить до середины ноября 2014 года.

 

Звернення до підприємств автобусних станцій та автомобільних перевізників

There are no translations available.

Відповідно до Закону України «Про охорону дитинства» діти з багатодітних сімей користуються правом безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрішньообласних та міжобласних, незалежно від відстані та місця проживання.

Цим же законом передбачено, що батькам і дітям з багатодітних сімей, для підтвердження їх статусу, видаються відповідні посвідчення. Порядок виготовлення і видачі посвідчень встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Так, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.03.2010 № 209 «Деякі питання виготовлення і видачі посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї», Міністерство соціальної політики забезпечує виготовлення бланків посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї і передачу їх у встановленому порядку Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям.

Проте, за інформацією отриманою від Міністерства соціальної політики, на даний час, внаслідок недостатнього фінансування бюджетної програми по виготовленню посвідчень, склалась ситуація нестачі бланків посвідчень дитини з багатодітної сім’ї, що дають право на пільги відповідно до статі 13 Закону України «Про охорону дитинства».

Питання виготовлення посвідчень на даний час вирішується Міністерством соціальної політики, однак процедура потребує певного проміжку часу.

Оскільки, на сьогоднішній день, виникають випадки відмови перевізниками у наданні права на безоплатний проїзд дітям з багатодітних сімей, що призводить до зростання соціальної напруги серед багатодітних родин, Міністерство соціальної політики просить допомогти у стабілізації даної ситуації та надавати пільги:

дітям з багатодітної сім’ї віком від 6 до 16 років відповідно до довідки про склад сім’ї, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204, та копії свідоцтва про народження дитини, завіреного печаткою районними, районним у м. Києві державними адміністраціями, виконавчими органами міських рад;

дітям з багатодітної сім’ї віком від 16 до 18 років та, у разі навчання дитини за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах, - до закінчення навчальних закладів, але не довше ніж до досягнення ними 23 років, відповідно до довідки про склад сім’ї, затвердженої наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 22.07.2003 № 204, та оригіналу документу, що посвідчує особу з фотокарткою.

 

Зазначені довідки видаються структурними підрозділами, до повноважень яких відноситься формування і реалізація державної політики з питань сім’ї районними, районними у м. Києві державними адміністраціями, виконавчими органами міських рад.

 

“Укравтодор” оцінює відновлення дорожньої інфраструктури Сходу України у 2,2 млрд

There are no translations available.

Сума збитку, завданого дорожній інфраструктурі на сході України через бойові дій, склала вже 2,2 млрд гривень. Про це заявляють в «Укравтодорі».За даними відомства, станом на початок минулого тижня в Донецькій і Луганській областях пошкоджені або зруйновані 30 мостів і шляхопроводів загальною протяжністю 2,708 км і майже 1 тис. км автомобільних доріг загального користування.

 

Привітання із Днем автомобіліста та дорожника від Президента ВГО “ВААП” Ігоря Шкірі

There are no translations available.

Шановні колеги, друзі висловлюю найщиріші вітання з нагоди святкування – Дня автомобіліста і дорожника!

Щиро дякую, що незважаючи на тяжку фінансово-економічну ситуацію в галузі Ви продовжуєте самовіддано виконувати свою роботу і в такий складний для нашої країни час не залишаєтесь осторонь, робите свій вагомий внесок задля наближення миру, докладаєте значних сил для забезпечення стабільності і прикладаєте всіх можливих зусиль аби наші співвітчизники відчували таку необхідну для них підтримку та турботу.

Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників завжди відстоюватиме права та захищатиме інтереси всіх автотранспортників нашої країни, враховуючи думку кожного з Вас і працюватиме над вирішенням найважливіших та найактуальніших проблем автомобільних перевізників та галузі в цілому.

Бажаю всім автомобілістам сили та енергії для втілення планів та задумів, вірності та відданості друзів та однодумців.

Вірю в наш спільний успіх!

З високою повагою,
Президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря

 

 

Изменения в движении автобуса №137

There are no translations available.

С 18 октября трамвайный маршрут №5 будет закрыт. В связи с этим будут внесены изменения в схему следования автобуса № 137.


Данную информацию обнародовала пресс-служба Одесского городского совета.

С 18 октября 2014 года будет изменена схема движения городского автобусного маршрута общего пользования № 137.

 

ВГО “ВААП” проводить акцію зі збору гуманітарної допомоги для мешканців Сходу України

There are no translations available.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» виступила з ініціативою щодо збору гуманітарної допомоги. Вона призначається для мирних жителів, які опинилися в зоні конфлікту у Донецькій та Луганській областях.

Автомобільні перевізники всієї України відгукнулися і приєдналися до даної ініціативи. Гуманітарна допомога включає продукти харчування та медикаменти, які передаються в лікарні, школи, дитячі садки тощо.

Особливо хочеться подякувати територіальним відділенням ВГО “ВААП” у Львівській, Чернігівській, Одеській, Житомирській, Сумській, Кіровоградській та інших областях.

 

Цены на проезд по Украине

There are no translations available.

Несмотря на сложную экономическую обстановку, стоимость проезда в общественном транспорте в городах Украины пока существенно не изменилась. Пока самое дорогое метро остается в Харькове, где за проезд нужно платить 3 грн. Впрочем, столичные власти обещают не отставать.

 

Транспортные предприятия Украины сократили перевозку грузов на 6,3%

There are no translations available.

Грузооборот перевозчиков за январь-сентябрь сократился на 6,5% до 257,1 млрд ткм.
Транспортировка грузов по железной дороге сократилась на 7,8% до 293,8 млн тонн, в том числе отправление грузов сократилось на 7,9%. Отправка зерна и продуктов помола увеличилась на 25,5%, лесных грузов - на 5,5%, отправление железной и марганцевой руды сократилось на 1,1%, черных металлов - на 8,6%, каменного угля - на 15%, стройматериалов - на 8,4%, цемента - на 8,1%, кокса - на 24,2%, нефти и нефтепродуктов - на 42,3%, лома черных металлов - на 16,5%, химических и минеральных удобрений - на 27,9%.

 

Ринок продажів автобусів різко скорочується

There are no translations available.

Вереснева статистика продажів нової комерційної техніки загальною вагою понад 3,5 т стала “холодним душем” для всіх операторів. Таких низьких продажів в Україні ще не фіксували в XXI столітті. Бізнес все менше і менше інвестує в транспортні засоби і це дуже поганий сигнал.

 

На конкурс із перевезень в столиці запрошуються перевізники з усіх регіонів України

There are no translations available.

Найближчим часом Комунальна служба перевезень проведе конкурс на забезпечення пасажирських перевезень на майже ста столичних маршрутах. Про це повідомив начальник служби Сергій Савтир. «Проведення конкурсу значно покращить якість життя в місті. Цього року ми проведемо прозорий і відкритий тендер, в якому зможуть взяти участь не лише київські перевізники, а й підприємці з регіонів», – зазначив він. За словами Сергія Савтира, прийняти участь у конкурсі бажають підприємці з регіонів, які мають досвід надання даних послуг та автопарк не старше 2012 року. «Цього разу місто визначило нові умови для конкурсантів: придбання автобусів, обладнаних для перевезення пасажирів з обмеженими фізичними можливостями, встановлення на весь рухомий склад системи GPS-моніторингу, забезпечення форменим одягу водіїв та обслуговування нерентабельних маршрутів соціального значення», – повідомив він.
 

Україна та Грузія розвиватимуть транспортний коридор від Чорного до Балтійського моря

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури України та Міністерство економіки і стабільного розвитку Грузії підписали меморандум про співробітництво у сфері розвитку міжнародного транспортного коридору Балтійське море – Чорне море. У прес-службі Мінінфраструктури повідомили, що документ підписали в Тбілісі з грузинської сторони заступник міністра Михайло Джанелідзе, з української сторони – заступник міністра з питань європейської інтеграції Оксана Рейтер.

 

Укртрансінспекція оприлюднила статистику ДТП за участі пасажирських автоперевізників

There are no translations available.

Згідно статистичних даних за 6 місяців 2014 року (після звірки з Державтоінспекцією) на автошляхах України сталося 1627 дорожньо-транспортних пригод за участю ліцензованого автомобільного транспорту, в яких 127 осіб загинули та 987 отримали травми. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

 

Не все благополучно в главном автодорожном ведомстве одессита

There are no translations available.

В Одессе в рамках строительной недели прошла конференция "Украинская дорога", где обсуждались вопросы реформирования структуры дорожного хозяйства страны.

Андрей Мартенс, советник председателя Госагентства автомобильных дорог Украины ("Укравтодор") одессита Сергея Подгайного, выступая на конференции, отметил, что из-за неудовлетворительного состояния украинских автодорог смертность на них превышает соответствующий европейский показатель в два раза.

 

“Інтерсіті+” “Одеса-Київ” – скасовано

There are no translations available.

Українська залізнична швидкісна компанія призупинила роботу поїзди виробництва “Інтерсіті +” “Одеса-Київ”. Про це повідомили в прес-службі УЗШК.

 

Тарифи на перевезення залізницею підвищуються, але пасажири цього не відчують, – Укрзалізниця

There are no translations available.

“Укрзалізниця” з 1 жовтня 2014 р. змінить тариф на проїзд у пасажирських поїздах. Про це під час прес-конференції в кризовому Українському медіа-центрі повідомив начальник управління аналітики головного управління перевезень “Укрзалізниці” Микола Топчієв.

 

Керівництво ВГО “ВААП” взяло участь у круглому столі з обговорення законодавчих змін щодо безпеки дорожнього руху

There are no translations available.

16 вересня 2014 року відбувся круглий стіл з обговорення проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про дорожній рух» (щодо основних засад державної політики із забезпечення безпеки дорожнього руху)» (реєстр. № 4927 від 23.05.2014), внесений народними депутатами України Сольваром Р.М., Шкірею І.М. та іншими.

 

Укртрансінспекцію ліквідовують

There are no translations available.

Кабінет міністрів України вирішив створити Державну службу України з безпеки на транспорті. До її складу в результаті реорганізації шляхом злиття увійдуть Держінспекція з безпеки на морському та річковому транспорті (“Укрморрічінспекція”) і Держінспекція з безпеки на наземному транспорті (“Укртрансінспекція”).

 

Спецодежда, гарнитура, и Wi-Fi: одесские маршрутчики выходят на новый уровень работы

There are no translations available.

Водители одесских маршруток показали пример всей Украине, как нужно относиться к своей работе. Первым шагом в качественном улучшении услуг стала специальная форменная одежда. Голубые футболки и синие кепки с гербом Одессы отныне станут визитной карточкой водителей маршрутных такси, работающих в нашем городе.

«Это инициатива мэра города, — говорит председатель Одесской областной организации работодателей автотранспорта Дмитрий Жеман.- Совместно с департаментом транспорта и связи мы разработали макет формы и ткани, взяли на себя техническую часть этой задачи». По его словам, это первый шаг в выполнении задач городского головы по улучшению качества работы общественного транспорта.

 

Виробництво легкових автомобілів в Україні скоротилось в 28 разів

There are no translations available.

На українських автомобільних заводах у серпні 2014 р. було вироблено 436 автотранспортних засобів, що в 13 разів менше показників серпня 2013 р. і на 21% менше даних за липень 2014 р. Про це свідчать попередні дані Асоціації автовиробників України “Укравтопром”.

 

У Мінінфраструктури запевняють, що йде робота над лібералізацією міжнародних автоперевезень

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури України продовжує переговори щодо лібералізації міжнародних автомобільних перевезень. Про це заявив заступник Міністра інфраструктури Андрій Бондаренко.

«Найближчою до підписання Протоколу про внесення змін до чинних Угод є Молдова. Аналогічний варіант змін до Угоди запропоновано румунській стороні», – повідомив Андрій Бондаренко.

За словами заступника Міністра, вже розпочато процедури міжвідомчих узгоджень. Мінінфраструктури сподівається на підписання цих змін до Угод вже цього року.
Загалом на сьогодні Міністерством підготовлено і передано проекти Угод і Протоколів про внесення змін до чинних Угоді з Польщею, Фінляндією, Туреччи

 

Мінінфраструктури підготувало зміни у процесі видачі дозволів на перевезення

There are no translations available.

Завдяки взаємодії Мініфраструктури та профільних громадських організацій підготовлено низку проектів нормативних документів для ефективного розвитку сфери міжнародних автомобільних перевезень. Наразі у Міністерстві розроблено зміни до наказів №75 та №757, якими регулюються порядок відкриття регулярних маршрутів пасажирських перевезень та порядок видачі дозволів на вантажні, нерегулярні і маятникові перевезення відповідно. Про це розповів заступник Міністра інфраструктури Андрій Бондаренко.

 

Укравтодор пропонує повернути йому функції, передані Укртрансінспекції

There are no translations available.

Державне агентство автомобільних доріг України пропонує повернути йому повноваження з видачі дозвільних документів на здійснення виробничої діяльності у межах смуги відведення автомобільних доріг загального користування. Це закріплено відповідним проектом постанови Кабінету міністрів України, який оприлюднений на веб-сайті “Укравтодору”.

 

Стартувала співпраця між Україною та Євросоюзом щодо реформ у транспортній сфері

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури та Група підтримки України Європейської Комісії розпочинають співпрацю по імплементації положень Угоди про асоціацію з Євросоюзом у транспортному секторі економіки. Перша ознайомча зустріч фахівців обох сторін відбулася у Міністерстві за участю заступника Міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Оксани Рейтер та начальника відділу міжнародних транспортних відносин Європейської Комісії Філіппа Бургель-Верне.

Першим кроком з активізації цієї взаємодії стане аналіз вже впроваджених європейських вимог та стандартів в українському транспортному законодавстві, а також визначення пріоритетів у подальшій роботі. «Роботу Мінінфраструктури буде зосереджено на розробці проектів законодавчих актів, в яких буде враховано вимоги законодавства ЄС у сфері транспорту. Тож Мінінфраструктури буде вдячне за аналіз європейською стороною цих проектів актів», – зазначила Оксана Рейтер.Заступник Міністра зауважила, що заходи у сфері авіатранспорту будуть сформовані в окремий план відповідно до тих директив, що містить Угода про спільний авіаційний простір.

Відтак Міністерство інфраструктури підготує для експертів ЄС по кожному виду транспорту інформацію про те, які з директив ЄС вже впроваджені в Україні, а які ще потрібно імплементувати. У відповідь від сторони ЄС Мінінфраструктури очікує аналізу проведеної роботи, зокрема щодо основоположних проектів законів в автомобільній, залізничній галузях, сфері мультимодальних перевезень тощо. Крім того, домовлено про подальшу співпрацю щодо актуалізації карти основних маршрутів європейської транспортної мережі (TEN-T), які проходять через Україну, зокрема щодо включення до неї внутрішніх водних шляхів України.

 

Гендиректора Укрзалізниці відсторонено від виконання обов’язків

There are no translations available.

За дорученням Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка розпочата перевірка фінансово-господарської діяльності Державної адміністрації залізничного транспорту України. Про це повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів.

Від правоохоронних органів надійшла інформація про можливі зловживання у фінансово-господарській діяльності та факти корупції в системі Укрзалізниці.У зв’язку із цим створена відомча комісія Міністерства інфраструктури України, до роботи якої залучені представники управління, відповідального за здійснення антикорупційної політики у Секретаріаті Кабінету Міністрів.

На час перевірки відсторонений від виконання обов’язків генеральний директор Державної адміністрації залізничного транспорту України Борис Остапюк.

Відзначимо, що Бориса Остапюка вже звільняли з найвищих посад Державної адміністрації залізничного транспорту. У 2006-ому році його звільнили з посади заступника генерального директора Укрзалізниці. У 2010 році був призначений урядом Юлії Тимошенко на посаду начальника Донецької залізниці, звідки був звільнений через чотири місяці. В обох випадках фігурувало формулювання «за грубе порушення трудових обов’язків».

 

Мэрия планирует транспортную революцию

There are no translations available.

Мэр Одессы Геннадий Труханов подумывает о создании коммунального предприятия, которое займется автобусными перевозками. Об этом он сообщил во время брифинга.

По его словам, в последнее время вызываем много вопросов состояние транспорта.

В частности, больше всего вопросов с качеством оказания услуг перевозки и заменой подвижного состава.

Он добавил, что КП закупит низкопольные автобусы, которые нужны для инвалидов, которым трудно подниматься.

 

Также мэрия проверит соблюдение тендерных соглашений перевозчиков на предмет замены подвижного состава. Так как были случаи травмирования пассажиров.

 

Через відсутність перевірок автопідприємств значно активізувались нелегальні перевізники

There are no translations available.

Відсутність контрольно-наглядових заходів спонукає автоперевізників нехтувати законодавством про автомобільний транспорт. Про це заявляють у прес-службі Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

 

ВР хочет ввести уголовную ответственность в условиях мобилизации

There are no translations available.

Так, проект предусматривает уголовную ответственность за ненадлежащее исполнение военно-транспортного долга руководителями предприятий. Речь идет о долге во время кампании по мобилизации населения. 

Проект «О внесении изменений в некоторые законы относительно обеспечения проведения мобилизации и гарантий гражданам, которые проходят военную службу по призыву во время мобилизации» на заседании ВР 2 сентября в первом чтении поддержали 228 депутатов.

Проект предполагает изменения в Уголовном кодексе. 

После принятия закона в УК появится статья о том, что ненадлежащее выполнение руководителями предприятий военно-транспортного долга будет наказываться лишением свободы от 2 до 5 лет. 

Также проект вносит изменения в Кодекс законов о труде. За призванными в армию сотрудниками компаний в ходе мобилизации на особый период сохраняют рабочее место, пост и среднюю зарплату. При восстановлении на работу эти люди освобождаются от дополнительных процедур, а также проверок. 

Закон предусматривает, что предприниматели-физлица на время мобилизации освобождаются от налогов и сборов. Такие лица будут дополнительно получать минимальную зарплату.

 

Рада має намір зобов’язати надавати транспорт для проведення евакуації

There are no translations available.

Народні депутати підтримали у першому читанні законопроект з № 4554а “Про внесення змін до деяких законів України щодо залучення транспортних засобів для вивезення населення із зони надзвичайної ситуації, районів можливих бойових дій”. За відповідне рішення проголосували 226 нардепів.

 

Укртрансінспекція звертає увагу власників шкільних автобусів на необхідність достримання законодавства

There are no translations available.

З початком нового навчального року актуальним стало питання підвезення учнів на шкільних автобусах. Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті нагадує на необхідності дотримуватися автотранспортного законодавства. Про це йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Зокрема, особливу увагу потрібно звернути на відповідності шкільних автобусів вимогам ДСТУ 7013:2009 і Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання та Порядку ведення реєстру сертифікатів типу транспортних засобів та обладнання і виданих виробниками сертифікатів відповідності транспортних засобів або обладнання.

 

Міністр інфраструктури звернувся до Президента ВГО “ВААП” Ігоря Шкірі з проханням про сприяння в ухваленні нових законодавчих актів

There are no translations available.

Сьогодні відбулася робоча зустріч керівництва ВГО «ВААП» та федерації «УКРАВТОТРАНС» з Міністром інфраструктури Максимом Бурбаком. В ході зустрічі Президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря, віце-президент ВГО ВААП Володимир Вакуленко, віце-президент федерації «УКРАВТОТРАНС» Петро Овчар звернулися до Міністра з приводу вкрай критичної ситуації, яка склалася в галузі пасажирського автомобільного транспорту.

На сьогоднішній день, неефективність діючої стратегії розвитку призвела до повномасштабної системної кризи, повної некерованості та розвалу галузі. Причиною цього є реакція на неефективну систему управління та відсутність дієвого контролю за дотриманням діючого законодавства всіма учасниками процесу пасажирських автомобільних перевезень.

 

Представники ВГО “ВААП” обрані до складу Громадської ради при Укртрансінспекції

There are no translations available.

У столиці відбулись установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті. Про це повідомляє прес-служба Мінстерства інфраструктури України.

 

Укртрансінспекцією до кінця року скасовано перевірки суб’єктів господарювання

There are no translations available.

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» перевірки підприємств, установ та організацій контролюючими органами скасовано. Такі перевірки до кінця року можуть здійснюватися виключно з дозволу Кабінету Міністрів України або за заявкою суб’єкта господарювання щодо його перевірки.

 

Столична влада заявляє про глобальні плани з розвитку транспортної інфраструктури

There are no translations available.

Столичні очільники знову заявляють про плани з масштабного розвитку транспортної інфраструктури міста. Проект нового Генерального плану Києва передбачає будівництво більше 100 нових транспортних розв’язок у столиці.

В першу чергу, заплановано будівництво розв’язок на Ленінградській площі. Ще одним нагальним проектом є розв’язка на перетині проспекту Перемоги з вулицею Гетьмана (Шулявський шляхопровід).

 

Укртрансінспекція відзвітувала щодо роботи за 7 місяців

There are no translations available.

Упродовж 2014 року Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті провела 211 планових та 180 позапланових перевірок суб’єктів господарювання щодо дотримання ними вимог законодавства, норм і стандартів у сфері залізничного транспорту. Про це повідомляє прес-служба Укртрансінспекції.

Загальна кількість виявлених порушень у зазначеній галузі за 7 місяців поточного року становить більше 2 тис. Так, за результатами проведених заходів складено 208 приписів та 44 розпорядження про усунення порушень, виявлених під час їх здійснення. Крім того, складено 6 протоколів про адміністративні правопорушення, які направлено на розгляд до судів.

 

Мінінфраструктури розпочинає оптимізацію контролюючих органів у сфері транспорту

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури України готує перелік найважливіших функцій контролю у сфері транспорту в рамках оптимізації витрат на утримання органів центральної виконавчої влади, відповідальних за державний нагляд. Для цього Укрморрічінспекція та Укртрансінспекція проводять аналіз своїх повноважень та чисельності штату.

 

В Укртрансінспекції наголошують на неохідності дотримання режиму праці

There are no translations available.

Останнім часом почастішали випадки порушення норм режиму праці та відпочинку водіями. Наслідком таких порушень стають дорожньо-транспортні пригоди з постраждалими та загиблими. На цьому наголошують у Державній інспекції з безпеки на наземному транспорті.

 

В Укравтодорі посилять контроль за якістю та безпекою виконання робіт

There are no translations available.

Спеціалісти Державного агентства автомобільних доріг України посилять перевірку дотримання технології виконання ямкового ремонту, а також організації безпеки при проведенні цих робіт в областях України. Таке рішення було прийнято в ході засідання Колегії Укравтодору.

 

В Укртрансінспекції заради безпеки руху пропонують змінити законодавство про ліцензування та умови допуску до ринку

There are no translations available.

В комітеті Верховної Ради з питань підприємницької діяльності за участі керівника проекту ТРАСЕКА Аланом Россом, депутатів Верховної ради України та Голови Укртрансінспекції Валерія Черненка відбулась зустріч, присвячена проблемі безпеки дорожнього руху, яка є актуальною в усіх країнах світу, особливо в Україні. Про це повідомляє прес-служба Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

 

Укравтодор оновить дорожню мережу за 15 років при виділенні пів трильйона грн

There are no translations available.

Для приведення дорожньої мережі України до належного експлуатаційного стану необхідні: проведення реформування дорожнього господарства, 15 років і ритмічне фінансування в обсязі 30-40 млрд грн. на рік. Таку думку висловив Голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний в ході брифінгу в Кабінеті Міністрів України.

 

Укравтодор визначить 3 області України для експерименту із залучення приватників до експлуатації автодоріг

There are no translations available.

Пілотні проекти із залучення приватних підрядників до виконання робіт із експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування для початку необхідно реалізувати у 3 різних за розмірами та економічними можливостями областях України – по одній у центральному, східному та західному регіонах. Таку думку висловив Голова Державного агентства автомобільних доріг України Сергій Підгайний в ході розширеної наради «Презентація систем управління автомобільними дорогами загального користування», що відбулася 17 липня за участі керівників Служб автомобільних доріг у регіонах.

 

Парламентом в першому читанні прийнято Закон “Про ліцензування певних видів госпдіяльності” з урахуванням поправок від ВГО “ВААП”

There are no translations available.

1 липня 2014 року Верховною Радою України в першому читанні прийнято проект Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності».

 

Визнано репрезентативність Організації работодавців "Автомобільного транспорту Одеської області"

There are no translations available.

Відповідно до ст.4 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 для участі у колективних переговорах з укладення колективних договорів і угод, тристоронніх або двосторонніх органах та у міжнародних заходах склад суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців визначається за критеріями репрезентативності. Репрезентативність організації роботодавців означає їх здатність виступати з певних питань у колективних трудових відносинах, особливо як сторона в колективних договорах і угодах, а також колективних трудових спорах. Визначення найбільш репрезентативної організації роботодавців, якій надаються встановлені права, за загальним правилом передбачає такі привілеї, як проведення колективних переговорів, консультації з державною владою для сприяння застосуванню міжнародних трудових норм, участь у тристоронніх органах або обрання делегатів до міжнародних організацій.

З метою підтвердження критеріям репрезентативності Організація работодавців "Автомобільного транспорту Одеської області" звернулося до Національної служби посередництва і примирення.
Пройшовши встановлену чинним законодавством перевірку рішенням Національної служби посередництва і примирення від 22 травня 2014 року №05-14-15-Т визнано Організацію работодавців "Автомобільного транспорту Одеської області" такою, що відповідає критеріям репрезентативності на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

 

Мінінфраструктури готує нові ініціативи щодо розвитку автоперевезень

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури України презентувало громадським та профспілковим організаціям нові ініціативи щодо розвитку сфери автомобільних перевезень. Обговорення відбулося 16 травня за участю заступника Міністра – керівника апарату Володимира Корнієнка, директора Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг Сергія Доброхода, голови Укртрансніспекції Валерія Черненка, керівництва та представників ВААП, Укравтотрансу, АсМАП та профспілки працівників автомобільного транспорту і шляхового господарства.

Зокрема йшлося про першочергові пропозиції Мініфраструктури по перерозподілу управлінських функцій. «Найбільші проблеми галузі – це диспропорція між законодавчими вимогами та можливостями перевізників по їх виконанню, відсутність компенсацій за пільгові перевезення та невиконання перевізниками законодавства, що призводить до роботи великої кількості перевізників поза межами правового поля. Тож треба різко посилити контроль за цим інспекцією та місцевими адміністраціями» – сказав Сергій Доброход, додавши, що на сьогодні Укртрансінспекція з незначною кількістю працівників та величезною сферою відповідальності нездатна ефективно впоратися із усіма зазначеними проблемами.

Відтак пропонується передати частину функцій Укртрансінспекції Мініфраструктури і деякі функції – органам місцевої влади – організаторам перевезень. Йдеться про повноваження, що стосуються пасажирських перевезень (приміром, організація міжнародних та внутрішніх маршрутів, погодження паспортів, проведення видача свідоцтв встановлення класів автобусів, атестація автостанцій, диспетчерський контроль тощо). Натомість функції Укртрансінспекції планується доповнити контролем за діяльністю автостанцій і запровадженням фінансових санкцій до посадових осіб за порушення технології їх роботи.

У сфері внутрішніх пасажирських автоперевезень Мініфраструктури планує передбачити автоматичну пролонгацію договору на здійснення рейсів за маршрутом перевізникові, що виконує інвестиційні зобов’язання по оновленню рухомого складу. А на міжобласних маршрутах між суміжними областями розглядається можливість проведення конкурсів на рівні облдержадміністрацій.У перспективі, після того як запрацює процедура допуску до ринку (на принципах добропорядності, фінансової спроможності та професійної компетентності), Мініфраструктури прагне відмовитись від проведення конкурсів на міжобласні магістральні маршрути за польським досвідом.

Також Мінінфраструктури планує запровадити загальну єдину електронно-інформаційну базу автотранспорту внутрішнього сполучення та реєстр регулярних автобусних міжнародних маршрутів. «Це дозволить запобігти будь-яким проявам корупції та створить прозорий механізм проведення конкурсів», – зауважив Сергій Доброход.

Директор Департаменту також підкреслив, що Мініфраструктури не відмовлятиметься від позитивних напрацювань у ході підготовки нової редакції законопроекту «Про автомобільний транспорт», яку так і не було прийнято. «Ми виокремимо 5 блоків, серед них по таксі і по євроінтеграції, які почергово виноситимемо на голосування до парламенту. Сподіваємось, на їхню підтримку депутатами, що дозволить нам не гальмувати реформу галузі», – розповів Сергій Доброход.

Такі зміни підтримує й Укртрансінспекція. «Реформи потрібні давно. Презентовані пропозиції є вимогами Євросоюзу, вимогами часу. Мають бути чіткі правила і всіх учасників ринку повинен захищати закон. Ми починаємо серйозні кроки по приведенню галузі до світових стандартів та до прозорої системи управління», – підкреслив голова Укртрансінспекції Валерій Черненко.

У рамках зазначених пропозицій готуються відповідні нормативні акти, які буде винесено на громадське обговорення. Як зауважив заступник Міністра Володимир Корнієнко, упродовж двох тижнів усі зацікавлені громадські активісти мають змогу надіслати до Департаменту свої пропозицій до ініціатив фахівців Міністерства. Після чого буде затверджено план роботи із конкретними датами виконання. «Для нас дуже важливий зворотній зв’язок з громадськістю й експертами, щоб продукувати ті рішення, які лише допомагатимуть перевізникам у їхній роботі. Тому ми хочемо врахувати бачення зацікавлених сторін при подальшому розвитку автомобільної галузі», – наголосив Володимир Корнієнко.

Варто відзначити, що представники громадських організацій цього разу виступили із критикою керівництва транспортних відомств. Так, голова профспілки працівників автомобільного транспорту та дорожного господарства Олег Хмарний заявив, що Укртрансінспекція у незаконний спосіб змінила склад Громадської ради при Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті, допустивши таким чином до прийняття рішень нелегальних перевізників. Заявив про недотримання законодавчих норм керівництвом Укртрансінспекції і голова асоціації міжнародних автоперевізників Леонід Костюченко.

А ось від Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників пролунав заклик до чиновників Мінінфраструктури назвати врешті-решт конкретні строки ухвалення найнагальніших рішень. “Вже понад три роки ми спільно розробляємо нову редакцію Закону “Про автомобільний транспорт”. Але тепер нам кажуть, що потрібні нові напрацювання. Вибачте, але перевізникам вже несила терпіти це. Ми не можемо утримувати за власний кошт автоперевезення в Україні. Назвіть конкретні строки – місяць-два, три. Чотири ми може ще витримаємо, але нам потрібно розуміти, коли будуть реальні дії, а не порожні заяви”, – наголосив віце-президент ВГО “ВААП” Володимир Вакуленко.

 

Автоперевізники вимагають від транспортних чиновників більшої відповідальності

There are no translations available.

У Міністерстві інфраструктури відбулась чергова нарада керівництва відомства із автоперевізниками. Величезна кількість проблем у галузі спровокувала цього року надзвичайну присутність бажаючих висловитись. Люди змушені були навіть стояти у проходах.

Вперше перед широким загалом перевізників виступив новопризначений директор Департаменту автотранспорту Мінінфраструктури Сергій Доброход, який вже обіймав цю посаду кілька років тому. Він виклав своє бачення нормалізації роботи автотранспортної галузі. Зокрема, чиновник висловився і щодо нового закону про автомобільний транспорт. “В нас є така концепція – ми не відкидаємо все те позитивне, що було напрацьоване. Ми знаємо,  що було багато зроблено громадськими організаціями і дуже їм вдячні за цей інтелектуальний внесок. Але, на превеликий жаль, на сьогодні немає  цього закону. Тому ми його розділимо на частини і будемо запускати 4-5 блоків. Наприклад, блок таксі, блок по системі управління, по євроінтеграції, по внутрішнім перевезенням. Тобто, щоб одна частина не обтяжувала іншу”, – відзначив С.Доброход.

А ось представники перевізників виступили цього разу із різкою критикою вкрай повільної роботи із врегулювання роботи. Так, голова профспілки працівників автотранспорту та шляхового господарства Олег Хмарний наголосив, що останні кілька років держава активно співпрацювала із найбільшою автотранспортною організацією України – ВГО «ВААП». Але нинішні очільники галузі вирішили залучати до роботи чимало дрібних так званих громадських організацій, котрі переважно представляють перевізників, що працюють поза законодавчим полем.

“Є закон про соціальний діалог. Там чітко прописано – хто є громадською організацією, як вони визначають тощо. Що ми сьогодні знову доводимо. Невже Міністерству займатися немає чим іншим, як сьогодні розводити кінці: що ця громадська організація має бути, або ця навпаки не має бути. В нас не було минулого року розбрату щодо цього. Давайте один раз чітко визначимо – хто соціальний партнер для Міністерства. І нехай він працює”, – наголосив О.Хмарний.

В свою чергу, віце-президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Володимр Вакуленко заявив, що діяльність уряду вже не один рік сконцентрована лише на оголошенні гучних програм розвитку галузі. Але реальних кроків практично не здійснюється. Останнім часом це просто унеможливлює роботу перевізників.

“Якщо взяти хоча б період 5-річної давнини, то тоді у середньостатистичному регіоні купляли 150-200 нових автобусів. Зараз можуть придбати 10-15. Якщо в області 1500 автобусів, то це 100 років на оновлення рухомого складу. До чого доведена галузь і хто за це має відповідати”, – задав риторичне питання В.Вакуленко.

Транспортні чиновники здається сприйняли критику та пропозиції перевізників цілком гідно. Вже за два тижні вони пообіцяли провести засідання громадської ради, на якому обговорити першочергові завдання.

 

ВГО «ВААП» вітає голову Одеського обласного відділення асоціації Валерія Новікова з нагоди 65-річчя від дня народження

There are no translations available.

Всеукраїнська громадська організація
«Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»
сердечно вітає голову
Одеського обласного відділення ВГО «ВААП»
НОВІКОВА ВАЛЕРІЯ СІМОНОВИЧА з нагоди 65-річчя з дня народження!
Завдяки професіоналізму, багатому практичному досвіду, відповідальному ставленню до своїх обов’язків, здатності кваліфіковано вирішувати найскладніші питання, Ви здобули повагу та авторитет серед автоперевізників.

Ми високо цінуємо Вашу невтомну працю та зусилля, яких Ви особисто докладаєте в справу утвердження, розбудови і зміцнення автотранспортної галузі та сподіваємося на подальше зміцнення нашої плідної співпраці у поліпшенні діяльності транспортної системи нашої країни!
Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищай Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас ще чекають роки наповнені корисними справами і земними радощами.

З повагою, ВГО «ВААП»

 

Автоперевізники вимагають термінового вдосконалення законодавчої бази

There are no translations available.

Економічна ситуація в Україні поставила автомобільних перевізників на межу виживання. Про це вони вже заявляють не на своїх внутрішніх зібраннях, а у відкриту чиновникам Міністерства інфраструктури та депутатам Верховної Ради. Постійно зростаючі складові тарифу на перевезення змушують перевізників вимагати від влади рішучих кроків у реформуванні законодавчої бази, що дозволило б, приміром, запровадити вільні тарифи, прибрати нелегалів з ринку тощо. У профільних відомствах це розуміють і обіцяють докласти усіх зусиль у нормалізації ситуації.

«Ми почали реформу із законодавчої бази, яка сьогодні є в Україні. На жаль, вона дуже відстає від вимог ринку. Сьогодні працівники нашого юридичного департаменту напрацьовують зміни до діючого законодавства – до Закону «Про автомобільний транспорт», до адміністративного кодексу та інших. Плануємо на наступному тижні почати громадське обговорення», – заявив голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Валерій Черненко.

Варто відзначити, що новий Закон «Про автомобільний транспорт» розробляється вже кілька років. Його прийняття неодноразово відкладалось у зв»язку зі зміною керівництва міністерства інфраструктури та інших причетних відомств. Але за останні 2 роки робоча група, що складається із 97 профільних чиновників, науковців та представників найбільших автотранспортних асоціації – ВААП та АсМАП, провели величезний обсяг роботи, опрацювавши усі необхідні норми для сьогоднішнього ринку автоперевезень. Наразі ж ця робота може стати нікому не потрібною, адже вже з»явились розмови про необхідність розробки нового документу. Голова парламентського підкомітета автомобільного транспорту Ігор Шкіря у зверненні до представників Міністерства інфраструктури заявив, що чекати в авто перевізників вже немає ані сил, ані можливості.

«Зрозуміло, що за день, два, три, за тиждень ви його не зробите. Але передайте міністру, якщо найближчим часом ми не побачимо законопроект у тому вигляді, що підтримають профільні громадські асоціації та усі політичні сили, то я буду змушений шукати підтримки у своїх колег і ми внесемо його, як депутати. Ми не чекатиме в цьому випадку вашої допомоги. Але тоді відверто скажемо, що допомога ваша – неоцінена, втім краще ми закон зробимо самі», – наголосив Ігор Шкіря.

Терміни для виконання поставлених чиновникам завдань перевізники встановили доволі жорсткі. Вже після травневих свят вони вимагають провести широке обговорення ситуації із найвищим керівництвом Vіністерства інфраструктури.

 

Від початку травня нові водійські посвідчення та свідоцтва на реєстрацію авто значно подешевшають

There are no translations available.

Нова бланкова продукція водійських документів коштуватиме майже вдвічі дешевше. Раніше ціна і посвідчення водія, і свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу становила 198 гривень 50 коп, наразі – 108. Про це повідомили у прес-службі Департаменту ДАІ МВС України.

“Завдяки тому, що відтепер друком бланків буде займатися Державне підприємство поліграфкомбінат “Україна”, вдалося суттєво зменшити вартість продукції, – зазначає начальник Департаменту ДАІ України Анатолій Сіренко. – “Думаю, це стане приємним сюрпризом для водіїв”.

У подальшому докорінно зміниться сам процес отримання або обміну посвідчень водія. Зокрема, для отримання водійського посвідчення сфотографуватися буде необхідно лише безпосередньо в центрі надання послуг ДАІ (за аналогією отримання закордонного паспорту). Першу партію бланків нового зразку центри надання послуг ДАІ орієнтовно отримають уже в першій декаді травня.

 

Запроваджено нові зразки бланків свідоцтв про реєстрацію та посвідчень водія

There are no translations available.

Найближчим часом центри надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів перейдуть на видачу бланків нового зразка. Про це повідомили у прес-службі ДАІ МВС.

На даний час запроваджено нові зразки бланків свідоцтв про реєстрацію та посвідчень водія. Введення такої бланкової продукції забезпечить більш якісний захист документів, практично унеможливить їх підробку й у рази збільшить термін їх використання.

Однак поки триває перехід до друку бланкової продукції на принципово новому обладнанні Міністерства внутрішніх справ, в центрах надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів, виник “дефіцит” бланкової продукції. Департаментом ДАІ за останні дні отримано досить багато звернень від громадян з проханням пояснити ситуацію, що склалася.

Начальник Державтоінспекції України Анатолій Сіренко зазначає, що громадянам турбуватися не варто. Керівництвом Департаменту ДАІ прийнято рішення на час перехідного періоду забезпечити видачу тимчасових реєстраційних талонів та талонів на право керування транспортними засобами.

Тож всі, хто звернеться у цей період до центрів надання послуг, пов’язаних з використанням автотранспортних засобів отримають документи, що дозволять використовувати та керувати транспортними засобами. Керівництво ДАІ України звертається до громадян з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей.

 

Корупційні схеми при проведені конкурсів з перевезення пасажирів знищували легальних перевізників, – В.Черненко

There are no translations available.

Укртрансінспекція переглядає конкурси з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування. Як розповів під час брифінгу Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко, на сьогодні є великі проблеми в організації перевезень пасажирів автомобільним транспортом.

«Комісією по розслідуванню діяльності конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування з’ясовано, що на конкурсах перемагали підприємства, які не мали жодного автобусу», – сказав керівник інспекції. В.Черненко зазначив, що це давало змогу створювати тіньову систему поборів із перевізників, що мають потужні автопарки, трудові колективи, але не мають можливості працювати легально.

«На жаль, автомобільні перевізники, які спроможні сплачувати податки та надавати якісні послуги пасажирам, не могли вирішити свої проблеми навіть у судах. Ми ламаємо таку систему шляхом перевірок таких конкурсів з перевезення пасажирів. Матеріали передаються до Генеральної прокуратури України та Служби безпеки України. Говорю з впевненістю, що наслідками буде не одна кримінальна справа на посадовців, що фальсифікували документи», – повідомив Голова Укртрансінспекції.

Нагадаємо, що Президент ВГО “ВААП” Ігор Шкіря неодноразово впродовж минулого року підіймав питання фальсифікації конкурсів на організацію перевезень перед попереднім керівництвом Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті. Втім, особливої реакції з боку тодішнього керівника Укртрансінспекції Євгена Пронченка не було. Врешті решт, подібне ставлення до цього та іншого порушень законодавства спричинило вимогу ВГО “ВААП” до керівництва Мінінфраструктури про звільнення Є.Пронченка з займаної посади. Зміна голови Укртрансінспекції сталась на початку поточного року.

Нинішній керівник Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті Валерій Черненко заявив, що його відомство ретельно перевірить системму видачі дозволів. Наразі він закликав автомобільних перевізників, що мають факти порушень при проведені конкурсів, звертатись особисто до нього.

 

Парламент скасував утилізаційний збір та податок на переобладнання транспортних засобів

There are no translations available.

Верховна Рада внесла зміни до Податкового кодексу України, що передбачають скасування утилізаційного збору та акцизу з переобладнання транспортного засобу. За це рішення проголосувало 227 народних депутатів.

Законом скасовано сплату екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та звільнено від оподаткування акцизним податком операції з переобладнання ввезеного на митну територію України непідакцизного транспортного засобу у підакцизний легковий автомобіль. “Метою законопроекту є зменшення податкового навантаження та сприяння розвитку малого та середнього підприємництва, що здійснюють переобладнання автомобілів-фургонів, призначених для перевезення вантажів, у автомобілі, призначені для пасажирських перевезень, забезпечення соціально-економічного розвитку окремих регіонів”, – йдеться в пояснювальній записці.

Після голосування Голова ВР Олександр Турчинов подякував нардепам за прийняття цього законопроекта, ухвалення якого вимагало під стінами парламенту понад 500 мітингувальників. Нагадаємо, утилізаційний збір для імпортних автомобілів діяв з 1 вересня 2013 року.

 

ВГО “ВААП” взяла участь у засіданні Колегії Укртрансінспекції

There are no translations available.

У Міністерстві інфраструктури відбулось засідання Колегії Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в оновленому складі. Окрім профільних чиновників до обговорення були запрошені представники практично усіх регіонів України, котрі представляли різноманітні громадські організації.

Саме на необхідності участі громадськості при впорядкуванні нормативної бази, створенні маршрутної мережі тощо наголосив голова Укртрансінспекції Валерій Черненко. Особливо він відзначив важливість думки перевізників при кадрових призначеннях у своєму відомстві.

«Відтепер жодних кадрових призначень не буде здійснено, поки претендент не пройде громадське обговорення і не отримає позитивний висновок громадськості. Ми не маємо права сьогодні призначати будь-кого без такої процедури – влада має кардинально очиститись. У владу повинні йти професіонали, які готові чесно служити народу України», – заявив керівник Укртрансінспекції.

Варто відзначити, що до дискусії були запрошені дійсно усі бажаючі. Тому під час обговорення неодноразово у залі виникли конфліктні ситуації, коли різноманітні  дрібні громадські організації «перетягували ковдру» на себе, прагнучи здобути авторитет в очах нового голови Держінспекції з безпеки на наземному транспорті. Вислухавши усіх подібних «представників громадськості», зі своєю пропозицією до керівництва Укртрансінспекції звернулась і найбільша автотранспортна   організація держави – Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників.

«Аби не було непотрібних розмов, аби не було перетягування канату, необхідно провести репрезентацію усіх громадських організацій, котрі претендують на співробітництво із держорганами. Це необхідно для того, аби розуміти – кого вони представляють. Адже є багато організацій, котрі представляють нелегалів. Або, приміром, назва гарна – «українська  асоціація», а насправді ця організація вп’ятеро, а то й удесятеро, менша за обласний осередок нашої Асоціації», – відзначив віце-президент ВГО «ВААП» Володимир Вакуленко.

Важливість співпраці із представниками легальних перевізників підкреслив і голова Укртрансінспекції Валерій Черненко. Він наголосив, що саме підприємці, котрі працюють на загальній системі оподаткування, приносять найбільше користі державі та найадекватніше поводять себе на ринку. Але недосконалість нинішньої системи контролю та штрафів загнала їх у глухий кут. Втім, за словами В.Черненка, найближчим часом ситуація кардинально зміниться.

«Ви бачите, що відбувається – ми сьогодні загнали цими штрафами легальних перевізників у значно гірше положення, ніж працюють так звані нелегали. Тому я дав окреме доручення заборонити перевірки легальних перевізників і проводити їх виключно за формальними підставами. Сьогодні бізнес не може витримати цього тиску. Ми повинні підтримувати тих, хто працює, сплачує податки та утримує легально працівників», – наголосив керівник Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті.

 

Укртрансінспекція затвердила план держконтролю на другий квартал

There are no translations available.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті затвердила план здійснення державного контролю за місцезнаходженням суб’єктів господарювання на II квартал 2014 року. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За два місяці 2014 року працівники Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті провели 596 перевірок за місцезнаходженням суб’єктів господарювання. Під час заходів цього виду контролю перевірено 22 тисячі автотранспортних засобів. При цьому виявлено 9,6 тисяч порушень законодавства про автомобільний транспорт.

За результатами розгляду справ винесено понад 4,4 тисячі адміністративно-господарських штрафів на загальну суму більше 4,7 млн. грн. Крім того, протягом січня-лютого складено 755 протоколів про адміністративні правопорушення, за результатами розгляду яких винесено 376 постанов про адміністративні правопорушення на загальну суму майже 95 тис. грн.

 

Укртрансінспекції передадуть пересувні вагові комплекси, які знаходяться на балансі Укравтодору

There are no translations available.

Найближчим часом на баланс Укртрансінспекції заплановано передати пересувні вагові комплекси, які на сьогодні знаходяться на балансі дорожніх підприємств та організацій Укравтодору. Про це йшлося під час засідання Громадської ради при Укравтодорі за участю голови Укртрансінспекції Валерія Черненка, голова Укравтодору Олександра Маліна, координатора реформи транспортної галузі Координаційного центру з впровадження економічних реформ при Президентові України Олександра Кави, представників наукових та громадських організацій.

«Великоваговий транспорт найчастіше прямує перевантаженим, що негативно впливає на стан доріг – утворюються вибоїни, тріщини та інші деформації дорожнього покриття. Передача вагових комплексів у розпорядження Укртрансінспекції дозволить більш мобільно та ефективно здійснювати державний контроль на автомобільному транспорті, у тому числі і габаритно-ваговий», – сказав Валерій Черненко.

За його словами, це сприятиме збереженню мережі автомобільних доріг, а відтак і безпечному рухові транспорту, зменшить видатки на ремонт, утримання та експлуатацію автомобільних доріг. «Крім того, наразі ведуться переговори з грантами Європейського Союзу щодо придбання мобільних пунктів контролю, до складу яких входитимуть засоби вимірювання габаритних, вагових та технічних параметрів транспортних засобів», – зазначив Валерій Черненко.

 

«Укравтодор» винен кредиторам близько 11 млрд гривень

There are no translations available.

Державне агентство автомобільних доріг України у 2014 році має намір спрямувати на погашення раніше взятих боргів близько 11 млрд гривень. Про це заявив голова «Укравтодору» Олександр Малін.

“На сьогоднішній день ця сума складає приблизно 10,5 млрд гривень. До неї треба додати поточну курсову різницю, близько 600 млн гривень, але вона змінюється кожен день,” – зазначив О.Малін.

Керівник агентства назвав «критичною» ситуацію в транспортній галузі країни. “Ситуація в галузі у глибокому падінні, є і накопичувальний ефект в цьому, і невміле господарювання, і питання фінансової політики. Дуже складний кредитний портфель, і коштів для капітального будівництва з урахуванням секвестру держбюджету ми на 2014 рік поки не передбачаємо”, – сказав голова Укравтодора.

 

Створено комісію по розслідуванню видачі та ефективності використання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення

There are no translations available.

Неодноразово від автоперевізників надходили скарги та нарікання на розподіл, видачу та використання дозволів на міжнародні автомобільні перевезення. «Вже створено, із залученням правоохоронних органів, комісію по розслідуванню видачі та ефективності використання дозволів. Я надав розпорядження терміново повернути до центрального апарату Укртрансінспекції та провести інвентаризацію всіх наявних та виданих бланків», – сказав голова Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті Валерій Черненко.

Він звернувся до автоперевізників з проханням терміново повернути до Укртрансінспекції використанні бланки дозволів та посилити контроль за їх ефективним використанням. Також комісія перевірить укладені договори на створення електронної бази даних «Автоматизоване робоче місце «Централізований облік дозволів». «Усіх, хто був причетний до корумпованої схеми торгівлі дозволами на міжнародні перевезення та вчинив злочин проти держави, буде покарано відповідно до законодавства», – заявив Голова.

 

Міністр інфраструктури повністю підтримує прагенння фахівців ВГО “ВААП”

There are no translations available.

12 березня 2014 року в Міністерстві інфраструктури за участю міністра інфраструктури України Бурбака М.Ю. відбулась нарада за участю відповідальних працівників Мінінфраструктури, Віце-президента ВГО «ВААП» Вакуленка В.М., Віце-президента Укравтотрансу Овчара П.А. та інших представників громадських та профспілкових організацій.

На нараді розглядалось питання заборони використання автобусів, переобладнаних з вантажних транспортних засобів, для здійснення пасажирських перевезень. В ході обговорення передбачається внести зміни в Правила надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, заборонити надання послуг з перевезення пасажирів з використанням автобусів, що зареєстровані як переобладнані з вантажних транспортних засобів (крім внутрішньорайонних, приміських маршрутів). Здійснення перевезень пасажирів на відстань понад 150 км дозволяється автобусами тільки категорії М3 класу В, ІІІ (вага до 5 тонн).

Крім того в Порядок проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування передбачається недопущення до участі в конкурсі перевізника, який передбачає використовувати на маршрутах автобуси, що зареєстровані як переобладнані з вантажних транспортних засобів (внутрішньорайонних, приміських маршрутів). Повна заборона використання переобладнаних транспортних засобів, в тому числі на внутрішньорайонних маршрутах з 1 липня 2015 року.

Міністр інфраструктури повністю підтримує усі кроки, ВГО “ВААП”, що робляться по захисту прав автоперевізників, пообіцяв усебічну допомогу і підтримку у вирішенні таких наболілих питань як боротьба з нелегальними перевізниками, тарифна політика, заміна пільг на адресну допомогу. Намічені плани подальшої довгострокової і плідної співпраці, по вирішенню проблем у сфері пасажирських перевезень.

Попри те, що роботи непочатий край, факт підтримки на такому високому рівні не може не обнадіювати. Отже ВГО “ВААП” рухається в правильному напрямку, і можна говорити, що ті завдання, які були продекларовані, стануть набагато ближчими.

 

Укртрансінспекція розпочинає формування нового складу Громадської Ради

There are no translations available.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті розпочинає формування нового складу Громадської Ради. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Громадська рада при Державній інспекції України з безпеки на наземному транспорті як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики». До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі цього органу та внесені інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами.

 

Тривають кадрові ротації у Міністерстві інфраструктури

There are no translations available.

Кабінет міністрів України призначив заступником міністра інфраструктури Андрія Бондаренка. Таке рішення закріплене розпорядженням уряду № 219-р від 19 березня 2014 року.

Андрій Бондаренко є членом всеукраїнського об’єднання “Свобода”. Радник голови Львівської обласної ради. Був міністром Уряду національної альтернативи, створеного ВО “Свобода”. Має дві вищі освіти. Безпосередньо із галуззю транспорту до цього моменту не працював.

Іншим розпорядженням № 218-р уряд звільнив з вказаної посади Дмитра Демидовича у зв’язку з переходом на іншу роботу. Демидович обіймав посаду заступника міністра інфраструктури з 1 лютого 2012 року. Відповідав насамперед за морську галузь.

 

Укртрансінспекція чекає від перевізників пропозицій щодо зміни законодавства

There are no translations available.

Новопризначений Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко обговорив найболючіші проблемні питання із представниками ВГО “ВААП” та АсМАП. Про це повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

«Я прийшов працювати в Укртрансінспекцію не заради посади, а для того, щоб докорінно зламати систему. Я відновлю законність та справедливість у галузі автомобільного транспорту. Ми всі разом повинні створити найоптимальніші умови для того, щоб держава та бізнес працювали разом», – заявив Валерій Черненко.

Під час наради обговорювалися питання щодо доцільності квотування дозволів на перевезення вантажів у міжнародному сполученні автомобільним транспортом, виведення з ринку перевезень автомобільних перевізників, що здійснюють свою діяльність поза межами правового поля, урегулювання тарифів на перевезення пасажирів, організація конкурсів на перевезення пасажирів та інші проблемні питання.

«На сьогодні всі розуміють, що законодавча база потребує змін. Проте не буде створено фундаментальних законів, а будь-які зміни до законодавства буде напрацьовано лише спільно з громадськістю, щоб створити максимально оптимальні умови для діяльності автомобільних перевізників, не порушуючи норм законодавства. Я чекаю від автоперевізників конкретних пропозицій», – підкреслив голова Укртрансінспекції.

 

Cтворено комісію для розслідування діяльності комітету з проведення конкурсу на перевезення пасажирів

There are no translations available.

Правильна організація та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах, що виходять за межі території області – запорука цивілізованого розвитку ринку автомобільних пасажирських перевезень. Про це йшлося під час спільної робочої наради Укртрансінспекції та ВГО «ВААП».

«Вже сьогодні створено комісію для розслідування діяльності конкурсного комітету з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міжміському і приміському маршрутах загального користування, які виходять за межі території області», – заявив Голова Укртрансінспекції Валерій Черненко. За його словами, за наявності зауважень та нарікань щодо організації і проведення конкурсу на перевезення пасажирів, буде відразу звільнено усіх, хто причетний до цього.

Також очільник Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті наголосив, що до Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування необхідно вносити кардинальні зміни. «На ринок автомобільних пасажирських перевезень повинні допускатись автомобільні перевізники, які спроможні сумлінно сплачувати податки, надавати якісні послуги споживачу, і найголовніше – гарантувати безпеку пасажирів», – сказав Валерій Черненко.

 

"Укртрансінспекцію" реорганізують найближчим часом

There are no translations available.

Територіальні органи "Укртрансінспекції" позбавлять статусу юридичних осіб

Державну інспекцію України з безпеки на наземному транспорті "Укртрансінспекцію" найближчим часом буде реорганізовано. Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства інфраструктури України, про це в зверненні до колективу заявив новий голова "Укртрансінспекції" Валерій Черненко.

«Найближчим часом буде проведена реорганізація "Укртрансінспекції". Так, територіальні органи "Укртрансінспекції" позбавлять статусу юридичних осіб. Крім того, низку функцій, які покладені на "Укртрансінспекцію", буде передано іншим органам виконавчої влади - залишимо лише надання адміністративних послуг і здійснення державного контролю. Не приховуватиму, будуть значні кадрові зміни як в апараті "Укртрансінспекції", так і в регіонах», - цитує прес-служба Черненка.

За словами нового голови відомства, його першорядним завданням на новій посаді буде викорінення корупції в держінспекції.

«Першим моїм завданням буде викорінення будь-яких проявів корупції. Зокрема, я посилю контроль за розподілом, оформленням і видачею дозволів на міжнародні автомобільні перевезення, - сказав Черненко.

Як повідомляв УНІАН, Кабінет міністрів України 14 березня призначив Валерія Черненка головою Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті.

Довідка УНІАН. Валерій Черненко раніше обіймав пост голови ради Асоціації міжнародних автоперевізників (АсМАП) України в Київській області.

Державна інспекція України з безпеки на наземному транспорті (Укртрансінспекція) створена указом президента №370/2011 від 6 квітня 2011 року. «Укртрансінспекція» займається видачею дозвільних документів на міжнародні перевезення пасажирів і вантажів та здійснює контроль над міжнародними автомобільними перевезеннями.

 

ВГО “ВААП” взяла участь у нараді автоперевізників під головуванням Міністра інфраструктури

There are no translations available.

Уряд запровадить прозорі правила роботи для малого та середнього бізнесу, зокрема й у транспортному секторі економіки, із двосторонньою безумовною відповідальністю як держави, так і підприємців. Про це під час наради із представниками громадських організацій автотранспортної і дорожньої галузі розповів Міністр інфраструктури України Максим Бурбак.

«Уряд спиратиметься у своїй політиці на відродження малого та середнього бізнесу, тому що це – основа заможної держави. Наше завдання – економічне відновлення через реструктуризацію економіки шляхом створення належних умов і правил гри для цих підприємців: коли держава виконує свої зобов’язання, а бізнес – свої. Зараз, як зазначалося, Уряд йтиме на непопулярні кроки задля подолання глибокої економічної та суспільної кризи в державі. Формування нової системи влади базуватиметься на принципах верховенства права, відкритості та прозорості діяльності органів державної влади. Треба викорінити корупцію, повернути віру людей у державу», – сказав Максим Бурбак.

Він наголосив, що наразі за відсутності фінансування влада не даватиме багато обіцянок про розгортання нових інфраструктурних проектів, будівництво доріг чи закупівлю рухомого складу. Прийнято рішення про жорстку економію бюджетних коштів. Зокрема планується перегляд діючих пільг, цін і тарифів із запровадженням адресних дотацій. «Якщо ми зменшуємо кількість пільг, сприяючи роботі пасажирського транспорту, очікуємо й зворотної відповідальності. Це й працевлаштування водіїв у рамках законодавства, й виплата «білої» заробітної плати тощо. Правил має дотримуватись кожна зі сторін», – зазначив Міністр.

У цілому під час наради було обговорено усі проблемні питання, що турбують автоперевізників: тарифи, умови проведення конкурсів, розподіл та видача дозволів, габаритно-ваговий контроль, державні перевірки, будівництво й ремонт автошляхів тощо. У зустрічі взяли участь майже 500 представників громадських організацій – ВААП, АсМАП, Федерації роботодавців транспорту та інших. Міністр закликав кожного брати активну участь у реформуванні економіки.

Варто відзначити, що, користуючись складною політичною та економічною ситуацією в країні, активізували свою так звані представники автоперевізників з різних регіонів України. Вони начебто представлють інтереси підприємців з усієї держави, але насправді відстоюють власні фінансові оборудки, репрезентуючи одну-дві компанії. Користуючись приходом нового Міністра, такі громадські діячі просто намагаються урвати собі шматок влади. І на це присутні просили звернути увагу Максима Бурбака.

Під час наради Президент найбільшої автотранспортної організації України – ВГО “ВААП”, Ігор Шкіря окреслив основні на сьогодні проблеми галузі пасажирських автоперевезень – присутність на ринку нелегалів, застарілий рухомий склад, безпека перевезень та тарифи. З приводу останнього пункту Президент ВГО “ВААП” запропонував свій шлях вирішення проблеми. “Вважаємо за необхідне, на першому етапі, передати повноваження формування тарифної політики  на центральний орган – Міністерство інфраструктури. Це дозволить одночасно зрівняти і підняти тарифи в усіх областях України. А на другому етапі тарифи на приміські та міжміські внутрішньообласні перевезення і зовсім відпустити. За часів попередньої влади питання тарифів не обговорювалось, насамперед, з політичних мотивів – багато губернаторів на місцях були категорично проти. Але сподіваємося, що новий уряд почує перевізників. Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк вже говорив про необхідність вільних тарифів”, – наголосив Ігор Шкіря.

 

Вийшов дванадцятий номер офіційного видання ВГО “ВААП” – журналу «Укравтотранс»

There are no translations available.

Радi Вам повідомити, що вийшов другий в цьому році номер офіційного видання Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників журналу «Укравтотранс».№2(12)-2014 Читайте у номері: Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників продовжує активну роботу з нормалізації ситуації у пасажирському сегменті. Так, з ініціативи ВГО ВААП, у Міністерстві інфраструктури проведено круглий стіл щодо необхідності впровадження на транспорті систем GPS-моніторингу. Участь у ньому взяли не лише перевізники, але й профільні чиновники та науковці. Які рішення були прийняти ? Про це – на сторінках нашого часопису. Про основні нововведення, які очікують перевізників з прийняттям нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт» нам розповів начальник відділу внутрішніх перевезень Департаменту автомобільного транспорту Володимир Балін. Рубрика про життя регіонів знайомить з проблемами автоперевізників в Одеській, Луганській, Львівській, Сумській, Волинській та інших областях У розділі «Сервіс та ПММ» ми розповімо нашим читачам про те, як усунути несправність і заощадити на ремонті автобуса, про помилки і міфи щодо моторних мастил. Про це, а також про багато інших цікавих подій – на сторінках 12-го номера нашого журналу
 

Укртрансінспекція розробляє техвимоги до програмного забезпечення GPS-моніторингу транспортних засобів автоперевізників

There are no translations available.

Фахівці Міністерства інфраструктури та Укртрансінспекції, враховуючи  пропозиції представників Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників, підготували технічні вимоги до розробки програмного забезпечення GPS-моніторингу транспортних засобів автоперевізників. Таким чином невдовзі буде створено єдину систему диспетчерського контролю за допомогою супутникової навігації, до якої мають бути підключені усі транспортні засоби, залучені до пасажирських перевезень на міжобласних, а згодом й на внутрішньо-обласних маршрутах.

 

ВГО “ВААП” спільно із Укртрансінспекцією та Департаментом автотранспорту обговорили питання GPS-диспетчеризації пасажирських автоперевезень

There are no translations available.

Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників продовжує активну роботу з нормалізації ситуації у пасажирському сегменті. Наразі у Міністерстві інфраструктури проведено круглий стіл щодо необхідності впровадження на транспорті систем GPS-моніторингу. Участь у ньому взяли не лише перевізники, але й профільні чиновники та науковці.

 

На Одещині зі снігового полону вивільнили 18 автомобілів та автобус

There are no translations available.

В Одеській області за минулу добу із снігових заметів вивільнено 19 автомобілів, у тому числі пасажирський автобус з 30 громадянами Молдови. Про це повідомляють в головному управлінні ДСНС в Одеській області.

Згідно з повідомленням, 2 лютого у Білгород-Дністровському районі на автодорозі смт Сергіївка – село Біленьке із снігових заметів витягнуто 5 легкових автомобілів і рейсовий мікроавтобус Mercedes-Benz, який рухався за маршрутом «Сергіївка-Кишинів» з 30 пасажирами – громадянами Молдови. Крім того, в селі Кубанка надано допомогу щодо вилучення із замету 2 вантажних автомобілів («КрАЗ» і «КамАЗ»), які перевозили електроопори, у Кілійському районі на автодорозі село Приозерне – станція Дзинілор – 1 вантажівки, 4 легкових автомобілів і 1 мікроавтобуса.

 

Янукович схвалив введення автоматичної фото- і відеофіксацію порушень ПДР

There are no translations available.

Президент Віктор Янукович схвалив введення автоматичної фото- і відеофіксації порушень правил дорожнього руху. Про це сказано в повідомленні прес-служби Президента.

Таким чином, Янукович затвердив зміни в Кодекс про адміністративні порушення, Кодекс адміністративного судочинства, закони “Про міліцію” і “Про дорожній рух”. Рада ввела адмінвідповідальність за правопорушення ПДР, зафіксовані в автоматичному режимі, і особи, які управляли цим транспортним засобом, будуть притягнуті до відповідальності.

Автоматичну фото- і відеофіксацію введено для наступних правопорушень: перевищення обмежень швидкості руху, проїзд на заборонний сигнал регулювання дорожнього руху, порушення встановленого для транспортних засобів заборони рухатися тротуарами або пішохідними доріжками, виїзд на смугу зустрічного руху, порушення правил руху через залізничні переїзди. При цьому, головне науково-експертне управління Ради, за результатами розгляд законопроекту в першому читанні, пропонувало депутатам відхилити цей законопроект.

 

Укртрансінспекція разом з правоохоронними органами заборонили експлуатацію більше 600 транспортних засобів

There are no translations available.

Дотримання автотранспортного законодавства та спільні зусилля усіх учасників процесу організації перевезень є запорукою успіху у легалізації перевізників, що здійснюють регулярні перевезення пасажирів під виглядом нерегулярних, спеціальних та перевезень для власних потреб. Крім того, повна заборона щодо використання переобладнаних вантажних транспортних засобів сприятиме викоріненню таких автоперевізників. Про це йшлося на відеоконференції за участю представників Мінінфраструктури, Укртрансінспекції, Дніпропетровської, Львівської, Одеської та Харківської обласних державних адміністрацій, громадських організацій, що відбулась у Кабінеті Міністрів України з питань організації автомобільних пасажирських перевезень.

Укртрансінспекція, в свою чергу, з метою зменшення аварійності у галузі та збереження людських життів постійно здійснює державний контроль. Це найдієвіший механізм упередження аварійності, можливість своєчасного усунення недоліків, які знижують рівень безпеки перевезень, недопущення до ринку «нелегальних» перевізників – тих, що здійснюють свою діяльність поза межами правового поля.

Так, у 2013 році, Укртрансінспекцією перевірено понад 16 тисяч транспортних засобів «нелегальних» перевізників. У результаті контролю задокументовано майже 21 тисячу порушень автотранспортного законодавства «нелегальними» перевізниками. До нелегалів було застосовано понад 9 млн. грн. штрафних санкцій. Під час спільних з правоохоронцями перевірок було заборонено до експлуатації 610 транспортних засобів «нелегальних» перевізників.

 

Укртрансінспекція продовжить боротьбу с нелегальними перевізниками

There are no translations available.

Протягом 2014 року в управлінні Укртрансінспекціі в місті Києві твердо мають намір вирішити відразу кілька проблемних для української столиці питань. Про це 15 січня під час наради повідомив начальник управління Укртрансінспекції в Києві Гринюк Олександр Анатолійович.

 

В Одесі горів трамвай

There are no translations available.

В Одесі на Італійському бульварі загорівся дах трамваю. Про це повідомляє прес-служба ДСНС України.

“Рятувальники прибули на місце виклику за 4 хвилини та приборкали горіння за 8 хвилин. Внаслідок пожежі пошкоджено дах транспортного засобу”, – йдеться в повідомленні.

На момент виникнення займання пасажирів у трамваї не було. Причина загоряння встановлюється.

Як повідомляв транспортний портал ВААП, минулого року в Одесі неодноразово траплялись подібні випадки. Практично усі вони пов’язані із застарілістю рухомого складу.

 

Міністр інфраструктури згоден із критикою голови Укртрансінспекції, що пролунала від автоперевізників

There are no translations available.

Зустрічі керівництва міністерства інфраструктури із представниками профільних громадських організацій стали проходили цього року із завидною регулярністю. Щоквартальні звіті завершила спільна нарада Мінінфраструктури, Укратрансінспекції, ВГО “ВААП” та Укравтотрансу. Як з’ясувалось головною темою сьогодення автотранспортної галузі є дії співробітників Укртрансінспекції. Зокрема, президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря, відвідавши напередодні колегію цього відомства, був відверто здивований відсутністю прогресу у роботі транспортної інспекції.

«Вчорашне засідання було точною копією того, що відбувалось півроку тому. Доженемо, переженемо, боротимемось. Констатування фактів щодо кількості протоколів. Перший раз пролунало з вуст керівництва інспекції слово «корупція». Вони дізнались, що є таке слово. Досі вони знали про це. Повна дискредитація цієї структури. Здається, вона вже сама не пам’ятає заради чого була створена», – висловив свій подив Ігор Шкіря.

Підтримали Президента ВААП представники усіх регіонів України. Практично кожен з них на собі відчув роботу транспортних інспекторів у вигляді поборів, незаконних вимог тощо. Загальну думку членів ВГО ВААП озвучив віце-президент асоціації Володимир Вакуленко, який закликав здійснити найрадикальніші зміни у керівництві Укртрансінспекції.

«За відсутність результатів роботи щодо ліквідації нелегальних перевізників, відсутність кадрової політики, створення корумпованої системи поборів з перевізників, які здійснюють внутрішні та міжнародні перевезення звернутися до Президента України та Міністра інфраструктури з вимогою звільнити з займаної посади голову Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті Пронченка Євгена Анатолійовича», – зацитував Володимир Вакуленко витримку з рішення спільного засідання Ради ВГО «ВААП» та Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс».

Міністр інфраструктури України Володимир Козак, котрий головував на цій нараді, підтримав критику від автоперевізників і висловив категоричне невдоволення результатами роботи Укратрансінспекції. Але звільняти Євгена Пронченка поки що не дозволяє законодавство.

«Роботою я незадоволений. І це підтвердили перевірки, що провели Міністерство, Адміністрація Президента, Генеральна прокуратура тощо. Тому він вже написав пояснення на ім’я Президента. Я, зі свого боку, написав подання про притягнення його до відповідальності. Тому що звільняти без притягнення до відповідальності, без винесення стягення – ми не маємо права згідно Кодекса Законів про працю», – відзначив Володимир Козак.

Але при цьому Міністр інфраструктури наголосив, що наприкінці першого кварталу наступного року буде проведена чергова зустріч із автоперевізниками у розширеному форматі. І ця дата є для Євгена Пронченка останньою, якщо він хоче залишитись на посаді голови Укртрансінспекції.

 

Президент ВГО “ВААП” Ігор Шкіря розкритикував діяльність Укртрансінспекції

There are no translations available.

Сьогодні у Міністерстві інфраструктури України відбулось розширене засідання керівних органів Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті. Участь в нараді взяли і представники профільних громадських організацій.

Основні виступи представників Укртрансінспекції були зосереджені на статистиці проведеної роботи за рік, що минає, а також на констатації наявної ситуації на ринку перевезень. Зокрема, начальник управління державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Богдан Свищовський оголосив про завершення робіт з розробки плану заходів щодо підвищення безпеки перевезень. Варто відзначити, що робота ця була розпочата ледь не від початку діяльності Укртрансінспекції, тобто від літа минулого року.

Виступив перед присутніми і перший заступник голови Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Валерій Котяй. Основну увагу під час виступу він зосередив на проведенні підрозділами Укртрансінспекції перевірок стану дорожнього покриття у переддень холодної пори року. Валерій Федорович констатував подекуди вкрай незадовільний стан верхнього шару дорожнього полотна, в чому, насамперед, вважає винним перевантажені понад припустиму норму великовагові вантажні автомобілі.

Найдовшим був виступ голови Укртрансінспекції Євгена Пронченка. Традиційно для своїх виступів найбільше часу він відвів під наведення статистики щодо кількості перевірок та суми накладених штрафів. При чому, не зважаючи на найактуальнішу проблематику автомобільної галузі, чимало часу Євген Анатолійович присвятив залізничному транспорту. Він також наголосив, як і попередні спікери, на важливості якнайширшого запровадження пунктів габаритно-вагового контролю по всій території України. На його думку, це матиме найбільший вплив на наявну ситуацію із перевантаженням фур, а, відповідно, і руйнацію дорожнього полотна.

Згадав Євген Пронченко під час свого виступу і про стан безпеки на дорогах. Зокрема, голова Укратрансінспекції доповів про нещодавню ДТП на Сумщині. Тут – у Конотопському районі, на залізничному переїзді локомотив протаранив рейсовий автобус. Наразі правоохоронні органи в усьому звинувачують водія автобусу. Але при цьому варто відзначити, що перехрестя є нерегульованим, жодних сигналів про наближення залізничного потяга не працювало, працівник переїзду на вийшов на колії аби зупинити автомобільний рух.

Революційним виступ голови Державної інспекції на наземному транспорті став у тому, що вперше на великих публічних зборах він визнав наявність корупційної складової у роботі деяких підрозділів Укртрансінспекції. Серед іншого, Євген Пронченко заявив про порушення кількох розслідувань правоохоронними органами щодо роботи працівників УТІ у видачі дозволів на міжнародні автоперевезення.

Втім, найемоційнішим цього разу став виступ Президента ВГО «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», народного депутата України Ігоря Шкірі. Якщо раніше під час подібних засідань він намагався бути гранично толерантним до представників Укртрансінспекції, то сьогодні Ігор Миколайович був налаштований максимально критичним до них.

Традиційно Президент ВААП «пройшовся» по темі нелегальних перевізників. Зокрема, він наголосив, що широкий обсяг повноважень, наданий працівникам Укртрансінспекції все частіше не відповідає результатам їхньої роботи. Як приклад, Ігор Шкіря навів ухвалення з 05.01.2013 змін до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства» № 5502-17 від 20.11.2012. Найголовнішою з цих змін є право зупинки комерційних транспортних засобів працівникам Укртрансінспекції. І лобіюванням цим змін на прохання Євгена Пронченка займався саме Ігор Шкіря, як керівник парламентської підкомісії з питань автомобільного транспорту. Тепер же законотворець вважає, що «дарма докладав занадто зусиль». Адже основною метою даного законопроекту було зменшення кількості нелегалів на ринку. Наразі ж УТІ використовує право зупинки лише з метою власного збагачення шляхом збирання різноманітних хабарів з перевізників.

Також Ігор Шкіря приділив особливу увагу на «лобіювання» Укртрансінспекцією надавача послуг з GPS-диспетчеризації автоперевізників. Наразі Державна інспекція з безпеки на наземному транспорті, як запевняють перевізники, наполегливо рекомендує обирати одного оператору зазначеного ринку. Він, в свою чергу, надає свої послуги в кілька разів дорожче за середню ціну у сегменті. За словами Президента ВГО «ВААП», Укртрансінспекція звітує, що провела при виборі оператора всі необхідні консультації із Асоціацією. Насправді ж, за словами Ігоря Шкірі, їх не було.

Всі ці проблеми обговорюватимуться на черговому засіданні Ради ВГО «ВААП». Воно має відбутись 20.12.2013. Матеріал про його перебіг читайте на новинній стрічці транспортного порталу ВААП.

 

ВААП підбила підсумки роботи за рік і визначила першочергові завдання наступного періоду

There are no translations available.

Президент ВГО ВААП Ігор Шкіря дав інтерв’ю журналу Укравтотранс. Його фрагменти ми наводимо читачам транспортного порталу ВААП.

 

Наближається Новий рік. Традиційно ми підводимо підсумки минулого періоду і говоримо про плани на майбутнє. Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників, яку Ви очолюєте, також має що сказати з цього приводу.

Перш за все я вітаю перевізників і членів їх родин із святами – Новим роком та Різдвом Христовим!

Нагадаю, що зараз ВГО «ВААП» є найбільшою і найвпливовішою громадською організацією автотранспортників країни з широкою мережею обласних відділень у всіх регіонах України. Наша асоціація й одне з найчисельніших професійних об’єднань країни. ВААП налічує понад тисячу автотранспортних підприємств, на яких працює майже 100 тис. чоловік, і ця кількість постійно зростає. Наша асоціація захищає права та інтереси автотранспортників і постійно проводить наради, конференції, круглі столи для обговорення найгостріших проблем автомобільних перевізників, в тому числі, за участі Віце-прем’єр-міністрів України (Колеснікова Б.В., Вілкула О.О.), Міністра інфраструктури України Козака В.В. та інших впливових державних діячів.

Рік, що минає, був непростим і в той же час – насиченим продуктивною роботою.

 

Що саме було зроблено?

Одним із найбільш важливих можна назвати створення Міжнародної асоціації пасажирського транспорту. У Стамбулі, відбулося підписання угоди про створення нової структури. До її складу вже увійшли профільні асоціації та організації 13 країн.

Туреччина - в особі асоціації перевізників TOFED виступила ініціатором створення Міжнародної асоціації пасажирського транспорту, а ВГО «ВААП» – з української сторони, була першою, хто ще два роки тому підтримав їх у цьому починанні. За цей період ми провели підготовчу роботу, переговори з потенційними членами асоціації, і в результаті, до нас приєдналися перевізники ще 11 країн. До речі, Туреччина досить близька до нас – і географічно, і ментально. Левову частину перевезень там здійснює автотранспорт. Тому досвід цієї країни однозначно буде корисним і нашим перевізникам.

Як добре знають читачі журналу, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» знаходиться в постійній конструктивній взаємодії з Міністерством інфраструктури України, Кабінетом міністрів України і як результат цієї співпраці в цьому році міністром інфраструктури Володимиром Козаком та мною, як президентом ВГО «ВААП», були підписані «Заходи щодо розвитку та підвищення ефективності роботи автомобільного транспорту».

У вересні був проведений другий Всеукраїнський автотранспортний форум, який вже традиційно проводиться у м. Ялта. Він став однією з найважливіших подій для всіх автотранспортників країни – в ньому прийняли участь 650 делегатів з усіх регіонів України. Форум вже зарекомендував себе як впливовий професійний майданчик з обговорення перевізниками, владою та представниками супутніх напрямків основних проблем транспортної галузі.

 

 

Ви, як депутат Верховної Ради і як голова підкомітету з питань автомобільного транспорту парламентського Комітету з питань транспорту і зв’язку, чималу увагу приділяєте законодавчий діяльності.

Так, ми працювали над низкою законодавчих актів и Законів України.

Спільними зусиллями розроблено та забезпечується погодження проектів змін до таких нормативно-правових актів:

-  Закону України «Про автомобільний транспорт»;

-  Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081;

-  Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.1997 №176;

-  Порядку регулювання діяльності автостанцій, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 27.09.2010р. №700;

- інших важливих документів автотранспортної галузі.

Таким чином, на рівні законодавства пропонується вирішити питання:

-  протизаконної діяльності нелегальних перевізників;

-  нерентабельності тарифів на внутрішньообласних маршрутах;

-  компенсації перевізникам коштів за перевезення пільгових категорій громадян;

-  оновлення застарілого рухомого складу;

-  об’єктивної оцінки перевізників-претендентів під час проведення конкурсу з перевезення пасажирів;

-  удосконалення механізму відкриття і закриття автобусних маршрутів загального користування;

-  зниження фінансового навантаження на автоперевізників при запровадженні тахографів, ременів безпеки та обмежувачів швидкості.

 

Що в планах на 2014 рік?

У першому півріччі нас очікує ряд значущих подій. У квітні-травні наступного року ВГО «ВААП» планує провести в м. Києві перший Всеукраїнський автотранспортний з’їзд, на якому планується присутність до двох тисяч делегатів, серед котрих значна кількість іноземних гостей, представники Кабінету міністрів України, профільних міністерств і відомств. Великою честю для нас була б присутність Президента України Віктора Януковича.

В квітні 2014 в Стамбулі має пройти важлива автобусна виставка – Busworld Turkey. Ця визначна подія не може пройти повз уваги нашої асоціації і ми вже формуємо делегацію вітчизняних перевізників. Під час поїздки буде можливість детальніше ознайомитись з роботою турецької автотранспортної галузі.

Розпочата підготовча робота з організації вже традиційного Всеукраїнського автотранспортного форуму, про дату проведення якого буде оголошено додатково.

Звичайно, буде продовжена робота з вирішення базових проблем автотранспортної галузі, реалізації законодавчих ініціатив, співпраці з профільними міністерствами та відомствами, а також з транспортними департаментами на місцях у регіонах. І користуючись можливістю, запрошую перевізників, у тому числі, й тих, що не є поки членами ВГО «ВААП», приєднатися до нашої роботи.

Повну версію інтерв’ю читайте у грудневому номері журнала “УКРАВТОТРАНС”

 

Визнано репрезентативність Всеукраїнського об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс»

There are no translations available.

22 березня 2013 року під егідою ВГО «ВААП» було створено Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс», яке представлене практично у всіх областях України і має всеукраїнський статус. Метою створення і діяльності Укравтотрансу є задоволення та захист законних спільних інтересів роботодавців та їх організацій в галузі автомобільного транспорту, у соціально-економічній, трудовій та інших сферах.

Відповідно до ст.4 Закону України «Про соціальний діалог в Україні» від 23.12.2010 для участі у колективних переговорах з укладення колективних договорів і угод, тристоронніх або двосторонніх органах та у міжнародних заходах склад суб’єктів профспілкової сторони та сторони роботодавців визначається за критеріями репрезентативності. Репрезентативність організації роботодавців означає їх здатність виступати з певних питань у колективних трудових відносинах, особливо як сторона в колективних договорах і угодах, а також колективних трудових спорах. Визначення найбільш репрезентативної організації роботодавців, якій надаються встановлені права, за загальним правилом передбачає такі привілеї, як проведення колективних переговорів, консультації з державною владою для сприяння застосуванню міжнародних трудових норм, участь у тристоронніх органах або обрання делегатів до міжнародних організацій.

З метою підтвердження критеріям репрезентативності Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» звернулося до Національної служби посередництва і примирення.
Пройшовши встановлену чинним законодавством перевірку рішенням Національної служби посередництва і примирення від 28 листопада 2013 року №009/13-00-Р визнано Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців автомобільного транспорту «Укравтотранс» таким, що відповідає критеріям репрезентативності на галузевому рівні для участі у колективних переговорах з укладення галузевих (міжгалузевих) угод та для делегування представників до органів соціального діалогу на відповідному рівні.

 

ВААП шукає паливного партнера для своїх членів

There are no translations available.

До уваги паливних компаній!

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» є найбільшою і найвпливовішою громадською організацією автоперевізників країни з розгалуженою мережею обласних відділень у всіх регіонах України, яка захищає права та інтереси автоперевізників.

До ВГО «ВААП» постійно надходять звернення керівників автотранспортних підприємств з проханням провести переговори з паливною компанією, яка могла б надавати паливо членам асоціації за спеціальними цінами.  Пропонуємо вашій компанії виступити паливним партнером ВГО «ВААП».

За більш детальною інформацією звертайтеся до ВГО «ВААП»: тел. 517-44-31.

 

Кабмін схвалив зміни в екологічний податок за утилізацію старих автомобілів

There are no translations available.

Кабінет міністрів України сьогодні, 7 листопада 2013 г., схвалив законопроект про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації автомобілів. Держава планує отримувати від утилізаційного збору близько 2 мільярдів гривень щорічно. Про це міністр екології та природних ресурсів Олег Проскуряков повідомив на брифінгу в Кабінеті Міністрів.

Він пояснив, що всі отримані від утилізаційного збору кошти направлятимуться у спеціальний фонд при Міністерстві екології та природних ресурсів. Водночас порядок їх використання Мінекології зможе розробити після прийняття Верховною Радою змін до законодавства про утилізаційний збір.

 

Президент ВГО “ВААП” підписав декларацію про створення “Міжнародної асоціації пасажирського транспорту”

There are no translations available.

У столиці Туреччини – Стамбулі, відбулося підписання угоди про створення нової структури – Міжнародної асоціації пасажирського транспорту. До її складу вже увійшли профільні асоціації та організації 13 країн. Про це повідомив народний депутат України, Президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Ігор Шкіря, який представляв на заході транспортників України .

«Туреччина виступила ініціатором створення Міжнародної асоціації пасажирського транспорту, а ми, українська сторона, були першими, хто ще два роки тому підтримав їх у цьому починанні. За цей період ми провели підготовчу роботу, переговори з потенційними членами асоціації, і в результаті до нас приєдналися перевізники ще 11 країн», – прокоментував підписання Ігор Шкіря .

 

Кабмін схвалив скасування диференціації ставок утилізаційного податку

There are no translations available.

Кабінет Міністрів схвалив внесення змін до Податкового кодексу про скасування коефіцієнтів, що застосовуються до ставок екологічного податку на утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів. Про це журналістам повідомив міністр екології й природних ресурсів Олег Проскуряков.

З його слів, Кабмін у середу схвалив відповідний законопроект, ініційований Мінприроди. При цьому він зазначив, що уряд доручив Мінприроди разом з Міністерством доходів і зборів і Міністерством промислової політики доопрацювати документ із урахуванням зауважень, висловлених у ході засідання Кабміну.

Проскуряков запевнив, що законопроект більше не буде розглядатися урядом. Відразу після доопрацювання його буде спрямовано на затвердження до Верховної Ради.

 

Президент ВГО “ВААП” Ігор Шкіря відвідав виставку Busworld Europe Kortrijk 2013

There are no translations available.

У Бельгії пройшла виставка Busworld Europe Kortrijk 2013. Вона є одним з найвідоміших у світі виставкових форумів в області розробки дизайну і виробництва автобусів різного призначення. Традиційно на Busworld Europe Kortrijk 2013 були представлені кращі зразки техніки виробників автобусів з усього світу для внутрішніх і міжнародних ліній, а також агрегати і запасні частини для автобусів.

Основна концепція Busworld Europe Kortrijk 2013 – одночасне подання більшої кількості моделей автобусів з центром уваги на нових тенденції в області авто ремонту та обслуговування. Серед торгових відвідувачів виставки Busworld Europe Kortrijk 2013 перевізники, фінансові інститути, інвестиційні, лізингові та страхові компанії. Це центральна подія у галузі пасажирських транспортних засобів у Європі , на якій представлені останні моделі автобусів і сучасні технології, покликані зробити пасажирський транспорт максимально безпечним.

Президент ВГО «ВААП» Ігор Шкіря відвідав виставку із робочим візитом, під час якого провів зустріч із засновниками виставкової компанії. Детальніше про це, а також репортаж з виставки – у найближчих номерах журналу «Укравтотранс».

 

Привітання з Днем автомобіліста та дорожника від Президента ВГО “ВААП” Ігоря Шкірі

There are no translations available.

Шановні колеги і друзі!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!

Автотранспортний комплекс є одним з головних, стратегічно важливих сегментів вітчизняної економіки, який функціонує завдяки вашій самовідданій праці та професіоналізму.
Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників завжди відстоює і надалі відстоюватиме права та захищатиме інтереси всіх автотранспортників країни.
Враховуючи думку кожного з вас і тісно співпрацюючи з усіма гілками законодавчої і виконавчої влади, ВГО «ВААП» і далі працюватиме над вирішенням найгостріших проблем автомобільних перевізників.

Бажаю безаварійної роботи, надійної техніки, безпечних та зручних доріг! Нехай в ваших колективах панують єдність та порозуміння, в сім`ях – злагода та достаток, а поруч завжди будуть надійні друзі та партнери!

 

Уряд пропонує дозволити автоімпортерам відкрити свої утилізаційні потужності в Україні

There are no translations available.

Уряд працює над усуненням норм, які суперечать вимогам Світової організації торгівлі (СОТ), в першу чергу – стягування утилізаційного збору з автоімпортерів. Можливим виходом із ситуації може стати дозвіл імпортерам відкрити свої утилізаційні потужності в країні, заявив вчора урядовий уповноважений з питань європейської інтеграції Валерій П’ятницький, пише “Комерсант-Україна”.

“За напрямками, де рішення приймаються на рівні уряду – щодо коксу, коксівного вугілля, а також захисних заходів по автомобілям – рішення будуть прийняті найближчим часом”, – сказав він. Крім того, за словами П’ятницького, йде робота над змінами до закону про утилізаційний збір. Перегляд цієї норми знаходиться в компетенції Верховної Ради, додав чиновник.

П’ятницький зазначив, що мова йде “не про відмову від цих заходів, а про приведення їх у відповідність із буквою норм СОТ”. “Коли говорять про вирішення проблеми утилізаційного збору, завжди обговорюють дві версії: відмова від нього або поширення на всіх. Однак ми можемо піти й іншим шляхом – зокрема дозволити автоімпортерам відкривати утилізаційні потужності в Україні”, – заявив П’ятницький. За його словами, такий варіант не тільки усуне дискримінацію, але і допоможе підтримати наповнення держбюджету, а також посприяє поліпшенню екологічної ситуації. При цьому чиновник не став уточнювати, чи є цей варіант остаточним.

Фактично в уряді визнають порушення норм СОТ і виявляють бажання скасувати дискримінаційні заходи. Нагадаємо, що їх скасування є однією з ключових вимог “списку Фюле”, виконання яких є обов’язковим для підписання з Євросоюзом угоди про асоціацію з Україною. Невдоволення ЄС викликає введене в квітні захисне спеціальне мито на імпорт легкових автомобілів з робочим об’ємом двигуна 1-1,5 л та 1,5-2,2 л в розмірі 6,46-12,95%, а також введений у вересні утилізаційний збір з автомобілів, від сплати якого можуть бути звільнені національні виробники, які відкрили власні утилізаційні центри. Також у ЄС стурбовані рішеннями України щодо обмеження імпорту коксу та коксівного вугілля.

Вітчизняні виробники не підтримують будь-які зміни у принципи стягування утилізаційного збору, включаючи запропоновані. “Прийняття таких заходів остаточно поховає вітчизняне автомобілебудування – на відміну від спецмита, що вводиться на нетривалий термін, утилізаційний збір з імпортерів повинен бути довгостроковою підтримкою для галузі”, – заявив президент корпорації “Богдан” Олег Свинарчук.

Автоімпортери поки ухиляються від коментарів, відзначаючи, що уряд ще не обговорював з ними цю ініціативу. “Таке питання, якщо вононадійде офіційно, буде обговорюватися всіма автоімпортерами. Якщо наші розрахунки покажуть його вигоди, ми готові інвестувати в такі потужності”, – заявив директор департаменту маркетингу і реклами концерну “Ніко Менеджмент” Ярослав Вовк. За словами гендиректора “УкравтоВАЗ” (імпортер Lada) Ігоря Вознюка, досвід Росії показує, що поширення дії утилізаційного збору на всіх учасників ринку “є оптимальним варіантом усунення дискримінації”. “Швидше за все, Україна також піде таким шляхом”, – упевнений він.

 

І.Шкіря отримав подяку від Президента України за роботу у Світлодарську

There are no translations available.

Президент України під час робочого візиту до Донецької області, де він відкрив VI Міжнародний інвестиційний саміт, провів чимало зустрічей із керівництвом та бізнесменами регіону. Серед іншого, Віктор Янукович відвідав і Вуглегірську ТЕС, де дав оцінку ходу відновлення станції , яка постраждала в результаті пожежі 29 березня 2013.

Під час відвідин глава держави провів зустріч і з президентом ВГО “Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників”, адже Ігор Шкіря є депутатом Верховної Ради від округу, де розташована Вуглегірська ТЕС. І, не зважаючи на те, що останнім часом, його ім’я пов’язують саме із роботою у транспортній галузі (як президента ВААП, так і як керівника робочої групи комітету ВР з питань транспорту та зв’язку), І.Шкіря приділяє чимало уваги і розвиткові вітчизяної енергетики. Зокрема, він постійно контролював хід відновлення Вуглегрської ТЕС після аварії навесні. «Ігор Шкіря б’ється за станцію з першого дня аварії. І ми всі в цьому питанні дуже згуртувалися», – зазначив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Сергій Чех .

Президент України В.Янукович поспілкувався з трудовим колективом станції. Він поцікавився у світлодарців рівнем взаємодії з їхнім народним депутатом І.Шкірею. «Як ваш народний депутат працює? Часто у вас буває?», – запитав Янукович. Правцівники Вуглегірської ТЕС одноголосно відповіли, що досить часто.

На завершення зустрічі глава держави подякував І.Шкірі за роботу у процесі відновлення Вуглегірської ТЕС і наголосив на його чималому вкладі у розбудові інфраструктури Донбасу.

 

На украинских дорогах появится еще одна “Кобра”

There are no translations available.

В Министерстве инфраструктуры подняли вопрос о создании силового подразделения, которое будет блюсти законность в сфере коммерческих перевозок. Об этом заявил заместитель министра инфраструктуры Константин Ефименко на круглом столе на специализированной выставке коммерческого транспорта TIR 2013. Новое спецподразделение будет сформировано в рамках Укртрансинспекции. По задумке заместителя министра, оно сможет применять жесткие меры, действуя в рамках закона.

Также Ефименко заявил о необходимости ввести законодательную норму, которая позволит лишать нелегальных перевозчиков транспортных средств. По его мнению, такие меры нужны потому, что привычная схема взимания штрафов неэффективна, передает Autoua.net

Укртрансинспеция со времени создания в 2011 году постоянно добивается расширения собственных полномочий. Так прошлой осенью ведомство получило право выдачи лицензий компаниям, занимающимся международными перевозками.

 

Наша співпраця з Всеукраїнською асоціацією автоперевізників – продуктивна, – В.Козак

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури сподівається перейти з 1 січня 2014 р. на екологічні норми “Євро-4? для автомобільного транспорту і найближчим часом цей документ буде передано на розгляд Кабінету міністрів і в разі його схвалення він надійде до Верховної Ради. Про це йдеться в повідомленні інформаційно-аналітичного бюлетеня Кабміну.

Нові вимоги до транспортних засобів стосуються норм безпеки конструкції, обладнання сучасними приладами об’єктивного контролю, системами активної і пасивної безпеки, зокрема обмежувачами швидкості, тахографами, ременями безпеки, системами супутникового моніторингу. Зокрема, з 1 січня 2014 року до вантажівок будуть застосовуватися екологічні норми “Євро-4?, з 2016 року – “Євро-5?, а з 2018 року – “Євро-6?.

В ході узгодження законопроекту “Про автомобільний транспорт”, у ньому з’явився пункт про те, що установка тахографів, обмежувачів швидкості і ременів безпеки буде обов’язковою через 1-2 роки після набрання законом чинності. Так, в автобусах ремені безпеки з’являться через рік після набрання законом чинності, а обмежувачі швидкості повинні бути встановлені через два роки. Ці поправки запропонувала внести Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників.

“Наша співпраця з Всеукраїнською асоціацією автоперевізників – продуктивна. Ми враховуємо зауваження та пропозиції до проекту Закону “Про автомобільний транспорт”, щоб, у кінцевому результаті, отримати ефективний документ, який задовольнить всіх учасників ринку”, – заявив міністр інфраструктури Володимир Козак.

Експерти нагадують, що, згідно з первинним текстом законопроекту, розробленим у Міністерстві, ременями безпеки пасажирів і водія слід було обладнати всі автобуси, крім працюючих на міських та приміських маршрутах. Пристрої обмеження швидкості повинні бути у вантажних автомобілів (з повною масою понад 3,5 т і датою першої реєстрації в Україні після 1 січня 2008 року), автобусів (з датою першої реєстрації в Україні після 1 січня 2008 року) і автобусів спеціалізованого призначення, призначених для перевезення школярів.

Нова законодавча платформа у сфері автоперевезень вводиться відповідно до вимог Директив і Регламентів Європейського Союзу і спрямована, насамперед, на підвищення стандартів безпеки, екологічності, соціальних умов праці, реформування системи управління, а в результаті і на якісний розвиток ринку автоперевезень.

Основні новації стосуються застосування європейської практики допуску як пасажирських, так і вантажних автоперевізників на ринок. Перевізники повинні відповідати критеріям доброчесності (не притягувалися до кримінальної та адміністративної відповідальності), фінансової спроможності (повинно бути досить основних засобів, оборотних і фінансових активів для покупки транспортного засобу) та професійної компетенції (персонал повинен пройти спеціальне навчання і отримати свідоцтво професійної компетентності). Перевізник повинен буде мати хоча б один транспортний засіб для перевезення вантажів у своїй власності або право на використання такого засобу відповідно до законодавства. Він повинен мати в наявності службові приміщення, в яких зберігається звітність про фінансово- господарську діяльність підприємства, документи про час роботи і відпочинку водіїв.

Експерти звертають увагу ще на одне нововведення, яке чекає автоперевізників, – створення електронного реєстру автобусних маршрутів. Єдиний маршрутний реєстр у вигляді комп’ютерної системи дасть можливість перевізникові брати активну участь у формуванні маршрутної мережі. Крім того, це допоможе викорінити “нелегалів”, адже система допускає до роботи тільки перевізника з повним пакетом необхідних дозвільних документів.

 

Кабмин урезал срок действия водительских удостоверений

There are no translations available.

Кабинет министров Украины уменьшил срок действия национального водительского удостоверения на право управления транспортными средствами с 50 до 30 лет.

 

Это закреплено постановлением правительства №627 от 12 июня 2013 года "О внесении изменений в некоторые постановления Кабинета министров Украины", пишет ubr.ua

 

Документ также разрешает сдачу экзаменов, необходимых для получения водительского удостоверения, в центрах Госавтоинспекции независимо от регистрации по месту жительства или пребывания.

 

Помимо этого, лицам, лишенным права управления транспортными средствами за управление в состоянии алкогольного, наркотического или другого опьянения либо под воздействием лекарственных препаратов, снижающих внимание и скорость реакции, удостоверение водителя возвращается только после обязательного прохождения внеочередного медицинского осмотра и сдачи теоретического и практического экзаменов.

 

Изъятые удостоверения водителя сохраняются в центре Госавтоинспекции по месту жительства лица, лишенного права на управление транспортным средством.

 

Постановление также регламентирует деятельность филиалов учреждений по подготовке, переподготовке и повышению квалификации водителей транспортных средств. При этом в документе отмечается, что в случае, если такую деятельность осуществляет филиал, он учитывается в управлениях Госавтоинспекции по его местонахождению.

 

Как сообщалось со ссылкой на заместителя начальника департамента ГАИ МВД Украины Владимира Резникова, ГАИ пока не планирует возобновлять выдачу водительских удостоверений с чипами, но разрабатывает новый образец удостоверений, который будет через некоторое время представлен на обсуждение общественности.

 

Нове правило для водіїв!

There are no translations available.

З 1 жовтня і до 1 травня шофери зобов'язані їздити за межами населених пунктів з увімкненими ходовими вогнями або ближнім світлом.

ДАІвці від тепер мають право штрафувати тих, хто їде без увімкнених фар на суму від 425 до 510 гривень. В перший день такого нововведення протоколів не складали, лише попереджали, але в ДАІ наголосили що більше таких “поблажок” не буде.

Натомість, водії-далекобійники підтверджують, що таке правило за-кордоном діє цілий рік. Та водії “легковиків” нарікають на таке нововведення, кажуть, що через це правило збільшується витрата пального, а також йде більше навантаження на електросистему машини. Майстри ж СТО запевняють, що не варто панікувати, перевищення не є великим, а все залежить від виробника ламп, якщо вони є оригінальними,то прослужать рік-два, якщо ж ні,то такі лампи можна буде замінювати щотижня.

Таке правило в ДАІ вирішили ввести врахувавши досвід європейців задля безпеки самих водіїв.

 

ВГО «ВААП» – Генеральний партнер виставки TIR’2013

There are no translations available.

Завтра 09 жовтня розпочне свою роботу 9-ий Київський міжнародний автосалон вантажних  і комерційних автомобілів TIR’2013.

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» в цьому році виступає генеральним партнером виставки TIR’2013.

Як зазначив в своєму привітанні учасникам виставки Президент ВГО «ВААП», Народний депутат України Ігор Шкіря: « Дуже важливо, що виставка і заходи, які проводяться в її рамках, дозволяють підприємствам безпосередньо спілкуватися з представниками владних структур і галузевих асоціацій.

У безпосередньому діалозі ми маємо можливість обговорити актуальні питання автотранспортної галузі України. Саме тому Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» цього року виступає генеральним партнером виставки TIR’2013.

Сподіваюсь, що і в подальшому зростатиме як кількість учасників автосалону, так і збільшиться  представленість техніки і особливо української.

Бажаю всім учасникам TIR’2013, організаторам і гостям виставки конструктивної роботи, взаємовигідного співробітництва і досягнення намічених цілей».

Також за ініціативою Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» в рамках виставки TIR’2013 буде проведена конференція, присвячена одній з найгостріших проблем для всіх автомобільних перевізників країни – оновленню рухомого складу.

Організаторами конференції виступають Міністерство інфраструктури України, ВГО “ВААП” і АсМАП України.

Під час проведення конференції будуть обговорюватися наступні теми:

1. Оновлення рухомого складу-одна з головних складових конкурентоспроможності українських перевізників, запорука підвищення комфортності та безпеки перевезень ;

2. Якість виготовлення автобусної техніки;

3. Комплектування автобусів системами безпеки . Сервісне обслуговування техніки;

4. Фінансові аспекти оновлення рухомого складу.

Свою участь у заході вже підтвердив Віце-прем’єр-міністр України -Вілкул Олександр Юрійович.

Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті – Пронченко Євген Анатолійович.

Директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України – Петухов Дмитро Вікторович.

У конференції також  візьмуть участь:

Делегати від обласних відділень ВГО «ВААП».

Делегати від АсМАП України.

Керівники великих компаній з пасажирських та вантажних перевезень.

Представники заводів-виробників автобусів.

Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (МВЦ)

м. Київ, Броварський проспект, 15, о 13.30 Початок реєстрації о 12.30

 

Підключення транспортних засобів до систем GPS-моніторингу, одне з додаткових умов конкурсу

There are no translations available.

Продовжується запровадження диспетчерського контролю за роботою автомобільних перевізників. Зокрема, було проведено нараду з автоперевізниками щодо обов`язкового включення транспортних засобів, які заявлені на конкурс, до реєстру «Центр контролю за роботою автотранспорту та збору інформації Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті» та встановлення GPS-модулів на зазначені транспортні засоби.

У ході наради вирішено провести під егідою Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська організація автомобільних перевізників» до 10.10.2013 року круглий стіл з представниками організацій, що надають інформаційні послуги про моніторинг транспортних засобів, на яких встановлене технічне обладнання супутникового моніторингу, з зацікавленими перевізниками. До розмови запрошуються представники Генеральної Прокуратури України, Міністерства інфраструктури України та Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. Так, враховуючи вимоги Національного плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» в частині запровадження диспетчеризації роботи пасажирських автоперевізників, за результатами круглого столу до автомобільних перевізників, які порушили умови конкурсу в частині встановлення GPS-модулів, будуть прийматися відповідні рішення.

 

В Одессе назначен новый начальник муниципального управления транспорта

There are no translations available.

Городской голова Одессы Алексей Костусев назначил нового начальника департамента транспорта, связи и организации дорожного движения.

О новом назначении мэр объявил на сегодняшнем заседании горисполкома. Департамент возглавил Александр Фонтанкин, в 2005 – 2006 гг. работавший в должности заместителя начальника управления транспорта. Затем он перешел на работу в Министерство инфраструктуры, а в последние годы работал в коммерческих структурах.

Решение «усилить руководство департамента» городской голова принял по результатам своих трехдневных поездок на общественном транспорте. «Я сделал три вывода. Первое — наш общественный транспорт может и должен работать лучше. Второе — работа маршруток и электротранспорта недостаточно скоординирована. И третье — профильный департамент не стал штабом, который может решать стратегические вопросы в сфере транспорта», — мотивировал свое решение А. Костусев.

Он поручил профильному вице-мэру Кириллу Шаламаю в течение месяца вместе с А. Фонтанкиным разработать предложения по улучшению работы транспорта в Одессе.

 

Нынешний и.о. директора департамента Павел Стерлядов узнал о своем понижении в должности только на сегодняшнем заседании исполкома. 

 

Під час автосалону TIR’2013 ВГО “ВААП” проведе конференцію на тему «Оновлення рухомого складу – реалії та перспективи»

There are no translations available.

З ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»   9 жовтня  2013 року   в рамках 9-го Київського міжнародного автосалону вантажних  і комерційних автомобілів TIR’2013

відбудеться конференція « Оновлення рухомого складу – реалії та перспективи»

                                                 Місце проведення: Міжнародний виставковий центр (МВЦ)
м. Київ, Броварський проспект, 15,

                 о 14.00 год

                                            Початок реєстрації о 13.00

 

Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» в цьому році виступає генеральним партнером виставки TIR’2013 та ініціює проведення конференції, присвяченої одній з найгостріших проблем для всіх автомобільних перевізників країни – оновленню рухомого складу.

Під час проведення конференції будуть обговорюватися наступні теми:

 

  1. Оновлення рухомого складу-одна з головних складових конкурентоспроможності українських перевізників, запорука підвищення комфортності та безпеки перевезень ;
  2. Якість виготовлення автобусної техніки;
  3. Комплектування автобусів системами безпеки . Сервісне обслуговування техніки;
  4. Фінансові аспекти оновлення рухомого складу.

 

До участі запрошені:

Віце-прем’єр-міністр України -Вілкул Олександр Юрійович.

Перший заступник міністра інфраструктури України -  Єфименко Костянтин Олексійович.

Міністр промислової політики України  – Короленко Михайло Костянтинович

Міністр економічного розвитку і торгівлі України – Прасолов Ігор Миколайович

Міністр фінансів України – Колобов Юрій Володимирович

Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті –Пронченко.

Євген Анатольович.

Директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України – Петухов Дмитро Вікторович.

 

У заході візьмуть участь:

Делегати від обласних відділень ВГО «ВААП».

Делегати від АсМАП України.

Керівники великих компаній з пасажирських та вантажних перевезень.

Представники заводів-виробників автобусів.

 

За отримання хабаря затримано ще одного посадовця Укртрансінспекції

There are no translations available.

Управлінням правозахисної діяльності, протидії корупції та злочинності у сфері транспорту Генеральної прокуратури України спільно з співробітниками Управління Служби безпеки України, при вимаганні та отриманні хабара у розмірі понад 90 тис. грн., затримано одного з керівників підрозділу Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Встановлено, що посадовець отримав вказані кошти за видачу документів дозвільного характеру у сфері перевезень вантажів автомобільним транспортом. За даним фактом триває досудове розслідування за ознаками злочинів, передбачених ч.ч. 3, 4 ст. 368 (одержання хабара), ч. 1 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем) КК України. Розслідування кримінального провадження здійснює Генеральна прокуратура.

 

Водительским удостоверениям поменяли срок действия

There are no translations available.

Теперь водительское удостоверение выдается сроком на двадцать лет короче, чем прежде.

Согласно Постановлению КМУ от 12 июня 2013 № 627 внесены изменения в «Положение о порядке выдачи удостоверений водителя и допуске граждан к управлению транспортными средствами», утвержденное ПКМУ № 340 - 93г . Этим постановлением водителям разрешили сдавать экзамены, необходимые для получения водительского удостоверения, в центрах Госавтоинспекции независимо от зарегистрированного места жительства или пребывания. Этим же документом утверждено, что водительское удостоверение теперь выдается сроком на 30 лет, а не на 50 лет, как это было раньше.

Об этом во время пресс - конференции сообщил старший инспектор отдела регистрационно - экзаменационной работы УГАИ ГУ МВД Украины в Днепропетровской области, подполковник милиции Юрий Подопригора.

 

Кроме того, постановлением предусмотрено, что водителям транспортных средств категории В разрешается управлять такими средствами с прицепом, разрешенная максимальная масса которого превышает 750 кг, но не превышает массы автомобиля без нагрузки, и общая разрешенная максимальная масса такого транспортного средства и прицепа не превышает 3500 кг . Также централизованное оформление, выдача , возврат и обмен водительских удостоверений осуществляется центрами предоставления услуг, связанных с использованием автотранспортных средств, Госавтоинспекции (ранее МРЭО ) в срок до 5 рабочих дней со дня представления необходимых документов. 

 

Закон «Про автомобільний транспорт» має вирішити стратегічні питання в галузі, – Ігор Шкіря

There are no translations available.

Другий Всеукраїнський автотранспортний форум, що завершився нещодавно в кримському парк – готелі «Марат», став підсумком спільної роботи Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників та Міністерства інфраструктури. Про це в ефірі Державної телерадіокомпанії «Крим» розповів народний депутат України, Президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Ігор Шкіря.

«Ми подолали великий шлях – позитивний і творчий. Наразі налагоджений максимально конструктивний діалог. Ми дуже багато зробили за рік, що минув після Першого Всеукраїнського автотранспортного форуму. Головні наші спільні проекти – це робота в законотворчому полі», – зазначив Ігор Шкіря.

Він також підкреслив , що протягом останніх місяців йшла активна робота над новою редакцією Закону «Про автомобільний транспорт». Це своєрідна Конституція , яка регламентує функціонування ринку автомобільних перевезень в Україні. Все, що стосується внутрішніх пасажирських та внутрішніх вантажних перевезень, а також міжнародних перевезень, ринку таксі та інших сегментів, пов’язаних з автомобільним рухом. «Закон визначить чіткі правила в тих чи інших моментах, які на сьогодні не доопрацьовані або використовуються недбайливими чиновниками або нелегалами для сумнівних операцій. Ухилення від сплати податків, нелегальні перевезення, які наражають на небезпеку життя мільйонів пасажирів, і багато іншого. Новий Закон допоможе врегулювати ринок автоперевезень в Україні і вирішити стратегічні питання в галузі. У жовтні проект Закону«Про автомобільний транспорт» з’явиться в парламенті, і я сподіваюся, що до нового року ми його приймемо», – заявив Ігор Шкіря

 

II Всеукраїнський автотранспортний форум: діалог влади, перевізників та автопрому

There are no translations available.

Протягом чотирьох днів під Ялтою кипіло обговорення проблем автотранспортної галузі, в якому брали участь і представники влади, і перевізники, і автовиробники. На II Всеукраїнському автотранспортному форумі зібралися практично всі ключові фігури галузі, і кожен міг висловитися з найбільш актуальних тем. А їх було чимало.

II Всеукраїнський автотранспортний форум проходив 6-9 вересня в кримському селищі Гаспра, в парк-готелі « Марат ». Його організаторами виступили Мінінфраструктури, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників » та Асоціація міжнародних автомобільних перевізників.

У перший день форуму провела своє засідання Рада ВГО «ВААП». Також відбувся круглий стіл, на якому обговорювали останній варіант законопроекту «Про перевезення на таксі». Відкрив його директор департаменту автомобільного транспорту Дмитро Пєтухов. До єдиної думки щодо перевезень на таксі прийти не вдалося, і це не дивно, враховуючи проблеми, що назріли в цій галузі. Дискусія з приводу законопроекту виступила своєрідним розігрівом для учасників форуму перед його офіційним відкриттям, яке відбулося наступного дня.

7 вересня в парк-готелі « Марат» стало по-справжньому багатолюдно. До офіційного старту форуму з’їхалися автовиробники, перевізники, автотранспортні експерти з усіх регіонів України. Прибутки і високі гості – перший заступник міністра інфраструктури Костянтин Єфименко, народний депутат, голова ВААП Ігор Шкіря, голова АсМАП Леонід Костюченко, керівництво Укртрансінспекції, регіональні керівники та інші представники влади.

На урочистому відкритті форуму Костянтин Єфименко не тільки привітав його учасників, а й розповів про своє бачення проблем автотранспортної галузі. Так, за його словами, Мінінфраструктури виступає за укрупнення перевізників, щоб забезпечити належне обслуговування пасажирів і більш ефективно боротися з нелегалами. За його словами, власники одного-двох автобусів не здатні навіть забезпечити їм нормальну стоянку : транспорт чекає наступного рейсу «у тещі на городі». Зазначимо, що більш конкретні пропозиції міністерства щодо укрупнення перевізників та підтримки вітчизняного автопрому прозвучали на форумі пізніше – на одному з круглих столів.

У свою чергу Ігор Шкіря на відкритті форуму наголосив на проблемі нелегальних перевезень. Він також підкреслив, що необхідно випускати в Україні конкурентоспроможні автобуси, які перевізники захочуть купувати. Ігор Шкіря заявив, що ВААП готова співпрацювати з вітчизняним автопромом, щоб спільно виробляти вітчизняні автобуси під замовлення асоціації. При цьому він підкреслив, що це не має шкодити українським перевізникам.

«Якщо у держави є бажання допомогти українським автовиробникам, дуже розраховуємо на те, що не будуть забуті вітчизняні автоперевізники, і будуть реалізовані компенсаційні програми», – зокрема заявив Ігор Шкіря.

За словами глави ВААП, гострим залишається і питання формування тарифів на проїзд. З одного боку, збори ростуть, а тарифи не підвищуються, з іншого боку їх зростання може викликати серйозне невдоволення у населення. Ігор Шкіря нагадав, що існує серйозна різниця в тарифах і зборах у різних регіонах, і заявив, що ВААП готова обговорювати врегулювання цього питання на всіх рівнях, у тому числі на найвищому.

Глава асоціації також висловив сподівання, що незабаром буде прийнято новий закон «Про автомобільний транспорт», проект якого був розроблений Кабміном. За його словами, це дозволить створити прийнятну законодавчу базу для здійснення автоперевезень у сучасних умовах.

Глава АсМАП Леонід Костюченко нагадав про болючу проблему якості українських доріг. За його словами, оновлення рухомого складу українських перевізників можливе лише за рахунок автобусів іноземного виробництва, оскільки вітчизняні аналоги поки не наблизилися до них за якістю. У той же час глава АсМАП підкреслив, що необхідно розвивати виробництво автобусів в Україні, оскільки вони обійдуться перевізникам на 20 % дешевше закордонних. До того ж, за його словами, розвиток вітчизняного автопрому дозволить створити нові робочі місця і дати додаткові кошти державному бюджету.

Дмитро Пєтухов, виступаючи на відкритті форуму, окрім вже озвучених проблем підкреслив важливість якісної підготовки водіїв, оскільки велика кількість аварій на українських дорогах відбувається саме з їх вини.

Підняв проблему безпеки на дорогах і голова бюджетного комітету Верховної Ради Автономної республіки Крим Віталій Нахлупін. За його даними, протягом курортного сезону по Криму щодня відбувається 10-12 ДТП, в інший час – 3-4 ДТП. Чиновник підкреслив, що половина аварій на кримських дорогах – вина водіїв-нелегалів. Він поскаржився на те, що останні фактично окупували галузь пасажирських перевезень в республіці, і запропонував боротися з ними за допомогою більш високих штрафів. За підрахунками Віталія Нахлупіна, за рік нелегальні перевізники платять штрафів на суму близько тисячі гривень. У той же час їхні доходи здатні покрити цю суму лише за два дні роботи.

Поскаржився на розгул нелегальних перевезень і глава Укртрансінспекції Євген Пронченко. За його даними, відомство видало з початку року понад 4 тис. ліцензій підприємствам, які займаються перевезенням пасажирів. З них Укртрансінспекції довелося анулювати майже половину – 1,8 тис. Загальна сума штрафів, зібраних з нелегалів, перевищує 6 млн грн.

Учасники форуму прийняли резолюцію, в якій звернулися до виконавчої влади з проханням прийняти Держпрограму розвитку автомобільного транспорту на період до 2005 року та Держпрограму розвитку автомобільних доріг на 2013-2015 роки. Вони також закликали владу забезпечити прозорість конкурсів на маршрутах, ввести адресні дотації пільговикам, прискорити модернізацію інфраструктури.

У рамках форуму відбулася низка круглих столів, присвячених актуальним проблемам автотранспортної галузі. Це і прийняття нових законів, і оновлення рухомого складу, і організаційні питання, які виникають у перевізників на місцях.

Регіональні автоперевізники скаржилися, зокрема, на величезний пакет документів, який їм доводиться погоджувати в різних інстанціях, щоб отримати дозвіл на перевезення пасажирів на маршрутах. У свою чергу представники Укртрансінспекції заявили, що з огляду на безпеку руху не можуть спростити видачу дозволів.

Деякі перевізники виступили з пропозиціями конфіскувати транспорт нелегалів. Укртрансінспекція відкрито заявила, що не може поки вдатися до таких заходів, оскільки з боку тіньових бізнесменів надходять погрози інспекторам аж до фізичної розправи. Найбільш проблемною областю щодо нелегальних перевезень залишається Сумщина. А Херсонська область показала істотний прогрес у боротьбі з нелегалами.

Неодноразово піднімалося на круглих столах і питання прозорості конкурсів у сфері пасажирських перевезень. Однак будь-яких конструктивних нових рішень ніхто запропонувати не зміг. У той же час прозвучала пропозиція на всі конкурси з міжобласних перевезень запрошувати представника ВААП. Асоціація поки не прийняла рішення з цього питання, але розглядає таку можливість.

Пропозиції сторін щодо поліпшення стану доріг були стандартними : зменшення вагових параметрів вантажного транспорту і збільшення штрафів за перевантаження. В даний момент розробляється законопроект, згідно з яким за перевищення маси вантажів до 7% лише збільшиться плата за користування дорогами, а за перевантаження більше 7% перевізникам доведеться платити серйозні штрафи. Їх сума може становити десятки тисяч гривень, при цьому на виплату буде даватися не більше 30 днів.

Ще одне питання по інфраструктурі згодилася вирішити АсМАП, яка бере участь у розробці нового проекту закону про рекламу. Асоціація має намір боротися із засиллям білбордів, розташованих уздовж доріг. Рекламні щити відволікають водіїв, що заважає безпеки руху і навіть може провокувати ДТП. Асоціація має намір запропонувати або збільшити відстань між рекламними щитами, або зовсім заборонити розміщувати їх уздовж українських доріг.

На одному з круглих столів Мінінфраструктури представило проект оновлення рухомого складу як комунальних підприємств – автобусних і тролейбусних парків, – так і приватників, які займаються пасажирськими перевезеннями. За даними відомства, лише 44 % українських автобусів відповідають вимогам безпеки, при цьому у 33,8% автобусів закінчився термін експлуатації. Для тролейбусів і трамваїв ця цифра просто катастрофічна – 81% «прострочених» одиниць. Також Мінінфраструктури бачить проблему в тому, що основна маса автобусів, що перевозять українців, малого класу. Їх частка становить 71 %, в той час як автобусів великої та дуже великої місткості разом не більше 5%. Велика кількість малого транспорту – це і пробки, і руйнування дорожнього покриття, вважають у міністерстві.

Представники вітчизняного автопрому поскаржилися, що українські перевізники не зацікавлені в покупці великих автобусів, і вони йдуть на експорт до Болгарії, Польщі, Угорщини і Румунії. Зі свого боку перевізники заявили, що великі машини витрачають багато пального, а стан українських доріг не дозволяє нормально перевозити на них пасажирів. Тому вони поки що більше зацікавлені в покупці автобусів малого класу, які вони назвали «ідеальними» для нинішніх доріг України. Особливо це стосується міських та приміських перевезень, в яких водіям доводиться долати затори і орієнтуватися на години пік.

Акцент у проекті міністерства з оновлення парку був зроблений на підтримку вітчизняного виробника, закупівлю автобусів більшої місткості, а також укрупнення підприємств, що займаються перевезенням, про необхідність якого раніше згадував Костянтин Єфименко. Так, міністерство пропонує запустити систему пільгового кредитування для перевізників, які мають не менш 10 автобусів, свої власні бази і маршрути, щоб вони закуповували українські автобуси. Зазначимо, що більшість членів ВААП відповідають цим вимогам.

У ході форуму відбулися загальні збори членів ВААП. На ньому були підведені підсумки роботи асоціації за рік і озвучені плани її подальшого розвитку. Глава ВААП Ігор Шкіря заявив, що організація має намір налагодити роботу у сфері міжнародних перевезень і активізувати роботу по вже існуючих напрямках. Він закликав представників регіонів активізувати роботу з міжнародних перевезень.

Ігор Шкіря відзначив успішний діалог між ВААП і Мінінфраструктури і заявив, що деякі громадські організації навіть висловили неприховану заздрість з приводу настільки успішної взаємодії.

Він також повідомив, що скоро відбудуться установчі збори Кримського відділення ВААП. Кримчанам організація має намір дати деякі послаблення у зв’язку з тим, що вони будуть працювати в автономній республіці.

За словами глави ВААП, форум пройшов успішно і був проведений на належному рівні. Ігор Шкіря повідомив, що асоціація домовилася з Мінінфраструктури та Кабміном проводити два великих автомобільних форуми на рік. Так, наступною весною подібний захід пройде в Києві. На ньому очікується присутність більшої кількості представників вищого керівництва країни. Другий – осінній – форум відбудеться, як і цього року, в Криму. Але його проведення планується ближче до кінця вересня.

В цілому обстановка на автотранспортному форумі була майже неформальною. Обговорення не були надто активними, та й збирали вони далеко не всіх присутніх. Так, на загальні збори ВААП зареєструвалися близько 400 членів організації, а прийшли трохи більш, ніж 250. Не краще справа йшла і з проведенням круглих столів, особливо під кінець форуму. У кулуарах учасники, в основному рядові перевізники, говорили, що захід де-факто не вирішує проблем: « ми просто зібралися поговорити». Від коментарів з приводу вражень про форум більшість з них відмовилося. А ті, що висловилися, були одностайні: дискусія дискусією, але обговорювати найскладніші питання автотранспортної галузі – ще не вирішувати їх. Тим більше, якщо мова йде не про глобальні завдання, а про реальні конфлікти і труднощі на місцях.

Позитивним моментом форуму стало чудове взаєморозуміння між Мінінфраструктури, ВААП та АсМАП, які продемонстрували досить схожі позиції з ключових питань автотранспортної галузі. З іншого боку, думки окремих перевізників не завжди збігалися з позицією держави і автовиробників. Консенсусу з деяких питань поки досягти не вдалося, але для цього одного форуму явно недостатньо. Радує те, що діалог між учасниками ринку автоперевезень триває, і сторони готові до подальшої співпраці. А II Всеукраінскій автотранспортний форум став одним з важливих етапів цього діалогу.

Дякуємо за участь в нашому заході компанії: Корпорацію «Богдан», ТОВ «Украинские мобильные технологии», компанію «РКС»,ТОВ «Техноопторг трейд», ТОВ «Шинная компания», ТОВ «Автек», ТОВ «Укршинторг».

 

Побороти “нелегалів” можна тільки разом, – І.Шкіря

There are no translations available.

Масштаби нелегальних перевезень в Україні просто катастрофічні. Є регіони, в яких на деяких маршрутах від 30 до 80% перевізників працюють нелегально. Про це в ефірі Державної телерадіокомпанії «Крим » розповів народний депутат України , Президент Всеукраїнської асоціації автомобільних перевізників Ігор Шкіря.

Він зазначив , що для Криму ця проблема особливо загострюється в курортний сезон. Всі “нелегали” з’їжджаються сюди, щоб 3 місяці тут ударно попрацювати. Проблема нелегальних перевезень складна, і вирішити її відразу не виходить, тому що вона пронизана корупцією на всіх рівнях.

“Багато хто зацікавлений в існуванні такої системи. Крім того, ситуація відрізняється в залежності від регіону”, – наголосив І. Шкіря.

В якості прикладу президент ВГО “ВААП” навів Харків, де, як запевняє місцева влада, нелегальні перевізники взагалі відсутні. За словами І.Шкірі, там створена така система, за якої міська влада, зокрема, місцеві ради, прокуратура, МВС, ДАІ, Укртрансінспекція, податкова та й самі перевізники не дали розвинутися нелегальному бізнесу. “Якщо влада і бізнес – заразом, тобто перевізники, об’єднають свої зусилля, якщо дану ініціативу підтримають пасажири, то я переконаний , що за кілька років цю проблему можна буде побороти”, – заявив Ігор Шкіря.

 

Истинное лицо "нелегалов", работающих на маршруте "Измаил-Одесс"

There are no translations available.

На видео один из руководителей "нелегальных"  перевозчиков указанного направления Мурзин, в нетрезвом состоянии совершает бандитское нападение на рейсовый автобус ЧП "Диамант", угрожает водителю, пассажирам, а также провоцирует ДТП.

http://www.ex.ua/108456493330

 

Нелегалы и безопасность: Мининфраструктуры назвало главные проблемы перевозчиков

There are no translations available.

Государственная инспекция Украины по безопасности на наземном транспорте (Укртрансинспекция) в январе-августе 2013 года проверила около 140 тысяч транспортных средств на предмет соблюдения автотранспортного законодательства. Согласно пресс-релизу Министерства инфраструктуры Украины, об этом сообщил председатель Укртрансинспекции Евгений Пронченко во время II Всеукраинского автотранспортного форума.

"В ходе государственного контроля зафиксировано почти 16 тысяч нарушений нелегальными перевозчиками. Это - 40% от общего количества нарушений на автотранспорте общего пользования", - отметил он.

По итогам рассмотрения материалов о нарушении к "нелегалам" применены штрафные санкции на общую сумму свыше 6,3 миллиона гривен, добавил он.

По словам руководителя Укртрансинспекции, за восемь месяцев этого года запрещены к эксплуатации 545 транспортных средств, принадлежащих перевозчикам, работающим вне правового поля, государственная регистрация таким "нелегалам" отменена.

Кроме этого, в Украине на сегодняшний день только 44% пассажирских автобусов отвечают требованиям безопасности.

Сегодня пассажирские перевозки по Украине в основном осуществляются автобусами малой и очень малой емкости - вместе это 71% всего подвижного состава, 24% - автобусы средней вместимости, 4% - большой и только 1% - очень большой. При этом лишь 44% автобусов от общего количества отвечающих требованиям безопасности перевозок пассажиров. В ГП "ГосавтотрансНИИпроект" подсчитали, что оптимальная структура рынка - это 12000 или 15% автобусов очень малого класса, 31500 или 39% малого, 12800 или 16% среднего, и по 12 000 или по 15% крупного и очень большого класса.

"То есть малых автобусов на рынке у нас с избытком. А потребность в закупки автобусов составляет 8200 больших, 10800 очень больших и 4250 средних. Мининфраструктуры заинтересовано в больших автобусах, потому что это вопрос безопасности, экономичности и эффективности перевозок ", - отметил директор департамента автомобильного транспорта Мининфраструктуры Дмитрий Петухов.

 

Утилізаційний податок на імпортні транспортні засоби набув чинності

There are no translations available.

Утилізаційний податок на імпортні транспортні засоби набув чинності. Відповідно до закону, що вносить зміни в Податковий кодекс, цим податком обкладаються імпортери транспортних засобів, а також їхні виробники, крім тих, хто бере на себе зобов’язання забезпечити утилізацію автомобілів і включений до відповідного реєстру. Порядок ведення реєстру визначає Кабінет Міністрів (який поки не прийняв необхідний нормативний акт).

Також звільняються від утилізаційного податку особи, які ввозять приналежні дипломатичним установам і міжнародним організаціям транспортні засоби, раніше вивезені з України транспортні засоби, а також відреставровані авто старше 30 років (не для комерційних пасажирських і вантажних перевезень). Крім того, не будуть сплачувати цей податок нерезиденти, які тимчасово ввозять в Україну авто для особистого користування, а також транзитери. При цьому якщо особи, що ввозять авто в Україну, з вищенаведеного переліку звільнених від податку продають цей транспортний засіб, то утилізаційний податок сплачує покупець.

Сума податку визначається як добуток податкової ставки й коефіцієнта. Для легкових автомобілів установлена ставка 5,5 тис. гривень і коефіцієнти 0,86-5,5 для нових і 5,3-35,01 для б/у авто, залежно від обсягу двигуна. Для автобусів установлена ставка 38 тис. гривень і коефіцієнти 0,6-2 для нових і 1-5,2 для б/у автобусів залежно від обсягу двигуна. Для вантажних автомобілів – ставка 38 тис. гривень і коефіцієнти 0,5-2,9 для нових і 0,88-11,8 для б/у вантажівок залежно від маси автомобіля. Для вантажівок масою більш як 50 тонн у митному режимі тимчасового ввозу із країн з наявністю аналогічного податку (збору) коефіцієнт становить 0,25. Для самоскидів і спецавтомобілів передбачено свої коефіцієнти при ставці в 38 тис. гривень.

При цьому в серпні вже набув чинності закон, що визначає вимоги до утилізації транспортних засобів і до виробників, які беруть на себе зобов’язання забезпечити цю утилізацію. Зокрема такий виробник повинен здійснювати кузовне зварювання й фарбування транспортних засобів, за свій рахунок забезпечити організацію пунктів прийому авто, що утилізуються, на території кожної області, Криму, Києва й Севастополя й при цьому у всіх містах з населенням більш як 100 тис. осіб.

Відповідно до документа, власники транспортних засобів повинні здавати їх в утилізаційні пункти безкоштовно при пред’явленні довідки про сплату утилізаційного податку або про звільнення від нього (останні видаються внесеними до реєстру виробниками й передаються при перепродажі авто новому власникові). Учасники автомобільного ринку, як імпортери, так і виробники висловлюють стурбованість у зв’язку з тим, що влада не прийняла необхідну нормативну базу для роботи нового закону.

 

Другий Всеукраїнський автотранспортний форум запропонує насичену ділову програму

There are no translations available.

Важлива подія автомобільної галузі України – Другий Всеукраїнський Автотранспортний Форум, вже традиційно, відбудеться в Криму в смт Гаспра в парку-готелі “Марат” з 6 по 9 вересня 2013 року. Організаторами виступають Міністерство інфраструктури України, Всеукраїнська громадська організація «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Асоціація міжнародних автомобільних перевізників.

Однією з найсерйозніших складових форуму є насичена ділова програма, яка буде орієнтована на широке коло професіоналів галузі. В рамках ділової Програми Форуму планується провести:
• Круглі столи на теми, які найбільш актуальні для всіх автотранспортників країни. А саме «Закон про автомобільний транспорт», «Виробництво вітчизняних автобусів». «Новий Закон “Про перевезення на таксі»;
• Конференція ВГО «ВААП» і Укртрансинспекції щодо спільної роботи над проблемами автотранспортної галузі»;
• Підписання Резолюції Другого автотранспортного форуму «Транспортна політика та її вплив на організацію автомобільних перевезень в Україні»
• Презентації компаній.

Випробувана концепція, участь у форумі перших керівників галузі, провідні фахівці транспортної галузі, представники бізнесу, державні і комерційні структури, члени професійних союзів і асоціацій, чітка професійна спрямованість і насичена ділова програма дозволяє форуму внести істотний вклад до розвитку автотранспортного комплексу всієї країни.

Форум 2013 року обіцяє стати цікавим і знаковим для всіх автотранспортників країни. Він надасть можливість для ефективного діалогу представників влади, бізнесу і громадськості з метою пошуку оптимальних шляхів розвитку інфраструктури і різних сегментів автотранспортної галузі України .

 

Днепропетровцы обвиняют одесский «Севертранс» в мошенничестве

There are no translations available.

Как мы уже писали, в Днепропетровске шесть маршрутов (№№ 67, 100, 105, 114, 132, 158) выиграла одесская фирма «Севертранс», приобретшая в последнее время, мягко говоря, неоднозначную известность.

Эту фирму неоднократно СМИ обвиняли в том, что она в разных населённых пунктах предъявляет чиновничьей комиссии новейшие автобусы (якобы одни и те же), а потом реально возят людей другие, намного более старые машины (см. например, газету «Деловая столица» от 04.03.2013).

Или вот как днепропетровский журналист Ольга Юдина описала ситуацию на выигранных ранее «Севертрансом» пригородных маршрутах:

«Новые автобусы одесситов (фирма зарегистрирована в Одессе – ред.) с гордой надписью «Программа губернатора «Обновление подвижного состава» на боку и нашлепкой «Севертранс» на капоте проездили не больше месяца. После же их сменили «Эталоны» с днепропетровскими номерами, враз «постаревшие» на пять-десять лет…

Дело в том, что одесситы очень интересно используют свой подвижной состав: выигрывают с ним региональный конкурс, а потом... перегоняют на очередной конкурс в другой регион, либо возвращают в Одессу, ведь там тоже есть маршруты и пассажиры. А на оголенные маршруты нанимают местных перевозчиков со своим подвижным составом».

 

Победоносность одесской фирмы открыто объясняют тем, что контролирует её Сурен Сардарян, друг отца и сына Вилкулов (вице-премьер-министр Украины, в прошлом губернатор Днепропетровской области).

 

Законопроект «Про автомобільний транспорт» проходить зовнішнє погодження – Мінінфраструктури опрацьовує пропозиції та зауваження

There are no translations available.

Фахівці Мінінфраструктури разом з представниками Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників», Укртрансінспекції, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників, Федерації роботодавців транспорту України та інших громадських організацій, асоціацій та профспілок обговорили стан підготовки проектів нормативних актів у сфері автомобільного транспорту. Розробка цих документів на особистому контролі першого заступника міністра інфраструктури України Костянтина Єфименка.

За його словами, продуктивний діалог урядовців та представників бізнесу сприяє створенню комфортних умов роботи на ринку автомобільних перевезень, закріпленню їх на законодавчому рівні. «Узгодження проектів Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про перевезення на таксі», організація міжнародних перевезень – це найсерйозніші питання в автомобільній галузі у 2013 році. Отже, для найбільш продуктивного їх вирішення та опрацювання пропозицій і зауважень такі зустрічі необхідно проводити регулярно», – наголосив К.Єфименко.

Під час наради йшлося про стан зовнішнього погодження із зацікавленими відомствами нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт». За словами Директора департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України Дмитра Петухова, проект Закону вивчають центральні органи виконавчої влади, обласні адміністрації, громадські та профспілкові організації.

«На сьогодні вже отримані погодження від Дніпропетровської, Житомирської, Закарпатської, Кіровоградської, Львівської, Миколаївської, Полтавської, Тернопільської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської облдержадміністрацій. Також законопроект погоджений Міністерством регіонального розвитку та житлово-комунального господарства», – розповів Дмитро Петухов.

Директор департаменту автомобільного транспорту додав, що дножадміністраціями та громадськими організаціями, зокрема і ВГО “ВААП”, до нового Закону додано чимало зауважень.  Серед яких – відсутність у проекті робочого органу конкурсного комітету та тимчасових договорів, порядок компенсації витрат перевізникам від пільгових перевезень, пріоритетність під час формування маршрутної мережі (перевага, на їхню думку, має надаватися внутрішньо-обласним маршрутам, у тому числі приміським), термін укладання договору на обслуговування маршруту, обов’язковість надання місць для сидіння у маршрутному таксі тощо. Відтак, за словами Дмитра Петухова, наразі першочергове завдання – отримати позицію зацікавлених органів та здійснити аналіз пропозицій по Закону Робочою групою, а у разі необхідності, провести узгоджувальні наради з органами влади.

У цілому, у ВААП відзначили ефективну роботу Мінінфраструктури, громадських організацій та асоціацій по удосконаленню умов доступу на ринок перевезень. Отже, як зазначив Перший заступник Міністра інфраструктури, опрацювання пропозицій до проектів нормативних актів з питань автомобільного транспорту за участю громадськості та профспілок проходитиме щомісяця.

 

До початку ІІ Всеукраїнського автотранспортного форуму залишилось 2 тижні

There are no translations available.

З ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників» 6-9 вересня 2013 року відбудеться II Всеукраїнський автотранспортний форум

Місце проведення: Крим, м. Ялта, смт. Гаспра, Алупкінське шосе, 60
(парк-готель “Марат” )

Зазначений захід проводиться з метою визначення шляхів вирішення проблемних питань галузі, в тому числі, що стосуються безпеки перевезень, засад державного регулювання, управління та розвитку автомобільного транспорту, що закладені в основу нової редакції Закону України «Про автомобільний транспорт».

До участі запрошені:

Міністр інфраструктури України – Козак Володимир Васильович;

Голова виконавчого Комітету Євразійської секції МСОТ- Степанов Ігор Олександрович

Перший заступник Глави Адміністрації Президента України – Акімова Ірина Михайлівна;
Голова Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті – Пронченко Євген Анатольович.
Директор Департаменту автомобільного транспорту Міністерства інфраструктури України – Петухов Дмитро Вікторович.

Голова Державної служби з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва – Бродський Михайло Юрійович .
Заступники Голів облдержадміністрації, Голів міських рад, та керівники профільних управлінь.

У заході візьмуть участь:
500 делегатів від обласних осередків Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників»
Делегати від Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АСМАП).
Керівники великих компаній з пасажирських та вантажних перевезень.
Представники заводів-виробників автобусів та інші.

 

ГАИ могут обязать проверять лицензии у таксистов

There are no translations available.

ГАИ могут обязать проверять лицензии у таксистов

В закон Украины "О перевозке на такси" следует внести норму, обязывающую работников госавтоинспекции проверять наличие лицензии у автомобилей с признаками такси в случае нарушения Правил дорожного движения. Об этом в ходе пресс-конференции в "Обозревателе" рассказал председатель Профсоюза таксистов Украины Василий Попик.

"Мы настаиваем на возвращении прямой нормы – обязанности сотрудника ГАИ в случае нарушения Правил дорожного движения водителем за рулем автомобиля с признаками такси проверять наличие у него разрешительного документа", - заявил Попик. Если таковых не будет – к водителю-нелегалу применяются санкции, предусмотренные проектом закона, а именно - 8500 гривен штрафа с обязательным оплатным изъятием транспортного средства.

Профсоюз таксистов также предлагает дополнить законопроект нормой о "праве Укртрансинспекции на контрольную закупку при проверке деятельности информационно-диспетчерских служб и таксистов".

Еще одно предложение профсоюза – заменить местные разрешения на предоставление услуг такси, открывающие возможности для коррупции, на региональные лицензии. "Если это будет сделано, смысла переходить на разрешения мы не видим", - сказал Попик.

Комментируя озвученные предложения, директор Департамента автомобильного транспорта Мининфраструктуры Украины Дмитрий Петухов сказал: "С первыми двумя вопросами мы уже практически готовы согласиться – о контрольной функции ГАИ с одновременной проверкой наличия разрешения. Что касается контрольной закупки Укртрансинспекции, я думаю, этот вопрос имеет место быть. На третий вопрос – о региональной лицензии – я пока не готов ответить".

Напомним, Министерством инфраструктуры Украины был разработан проект закона "О перевозке на такси". С 8 августа данный законопроект доступен на официальном сайте Министерства, проходит его общественное обсуждение.

 

В Украине готовят реформу в сфере автомобильного транспорта

There are no translations available.

Специалисты Мининфраструктуры совместно с представителями Укртрансинспекции, Ассоциации международных автомобильных перевозчиков, Всеукраинской общественной организации «Всеукраинская ассоциация автомобильных перевозчиков», Федерации работодателей транспорта Украины и других общественных организаций, ассоциаций и профсоюзов обсудили состояние подготовки проектов нормативных актов в сфере автомобильного транспорта.
Разработка этих документов на личном контроле первого заместителя министра инфраструктуры Украины Константин Ефименко.
По его словам, продуктивный диалог чиновников и представителей бизнеса способствует созданию комфортных условий работы на рынке автомобильных перевозок, закреплению их на законодательном уровне.
Константин Ефименко отметил: «Согласование проектов Законов Украины « Об автомобильном транспорте», «О перевозке на такси», организация международных перевозок - это серьезные вопросы в автомобильной отрасли в 2013 году. Следовательно, для наиболее продуктивного их решения и обработки предложений и замечаний такие встречи необходимо проводить регулярно».
Во время совещания речь шла о состоянии внешнего согласования с заинтересованными ведомствами новой редакции Закона Украины «Об автомобильном транспорте».
По словам Директора департамента автомобильного транспорта Министерства инфраструктуры Украины Дмитрия Петухова, проект Закона изучают центральные органы исполнительной власти, областные администрации, общественные и профсоюзные организации.
«На сегодня уже получены согласования от Днепропетровской,Житомирской, ЗакарпатскойКировоградской, Львовской,НиколаевскойПолтавскойТернопольскойХмельницкой,ЧеркасскойЧерновицкойЧерниговской облгосадминистраций. Также законопроект согласован Министерством регионального развития и жилищно-коммунального хозяйства», - рассказал Дмитрий Петухов.
Директор департамента автомобильного транспорта добавил, что некоторые областные государственные администрации, центральные органы исполнительной власти, АсМАП ФРТУ, Профсоюз работников автомобильного транспорта и дорожного хозяйства представили свои замечания к законопроекту. Среди которых - отсутствие в проекте рабочего органа конкурсного комитета и временных договоров, порядок компенсации расходов перевозчикам от льготных перевозок, приоритетность при формировании маршрутной сети (преимущество, по их мнению, должна предоставляться внутренне областным маршрутам, в том числе пригородным), срок заключения договора на обслуживание маршрута, обязательность предоставления мест для сидения в маршрутном такси и т.п..
Следовательно, по словам Дмитрия Петухова, сейчас первоочередная задача - получить позицию заинтересованных органов и осуществить анализ предложений по Закону Рабочей группой, а в случае необходимости, провести согласительные совещания с органами власти.
В целом, в Федерации работодателей автомобильного транспорта Украины, в ВААП отметили эффективную работу Мининфраструктуры, общественных организаций и ассоциаций по совершенствованию условий доступа на рынок перевозок. «В последнее время Департамент автомобильного транспорта с общественными организациями работает тесно, плодотворно и конструктивно. Согласовано почти все разработанные документы. Те замечания, которые являются продолжим обсуждать», - сказал Орест Клымпуш.
Итак, как отметил первый заместитель Министра инфраструктуры, разработка предложений к проектам нормативных актов по вопросам автомобильного транспорта с участием общественности и профсоюзов проходит ежемесячно.

 

Что изменится в законах от утилизации автомобилей?

There are no translations available.

Министерство экологии обнародовало законопроект, который подготовлен после поручения Президента внести изменения в принятые Верховной Радой утилизационные законы, -www.autocentre.ua.
В частности, министерство предлагает внести изменения в Налоговый кодекс Украины и отменить коэффициенты при расчете утилизационного сбора (экологического налога) на автомобили, обязательная уплата которого вводится в Украине с 1 сентября текущего года. Таким образом, ставка 5500 грн. для легковых автомобилей будет едина для всех категорий таких автомобилей. Для грузового транспорта и автобусов ставка налога составит 11000 грн. Также чиновники убрали слишком высокие требования к пунктам приема автомобилей (ISO 1400), которые подлежат утилизации.
Однако, генеральный директор ВААИД Олег Назаренко, после анализа юристами законопроекта, оказалось, что не все пожелания Президента выполнены в данном проекте. В частности, нет механизма компенсации владельцам стоимости сданных на утилизацию автомобилей. Также остались особенности уплаты налога разными участниками рынка, что не соотносится с требованиями ВТО. В ВААИД намерены обратиться в Минэкологии с соответствующим письмом и обратить внимание чиновников на необходимые изменения.
Напомним, что в последней редакции закон №421-VII «Про утилизацию снятых с эксплуатации транспортных средств» и закон №422-VII «Про внесение изменений в Налоговых Кодекс относительно оплаты экологического налога за утилизацию снятых с эксплуатации транспортных средств...» предполагали, что уже с 1 сентября при импорте авто должен быть дополнительно оплачен и эклогический налог в размере 4730-30250 грн за новые легковые авто в зависимости от объема двигателя.
Специалисты отмечают, что это далеко не финальная версия изменений, которые наверняка внесут в утилизационные законы. Но все инициативы относятся к отдельным положениям законов, в то же время сам экологический налог (утилизационный сбор) уже ни у кого не вызывает возражений. Вероятнее всего, он начнет действовать и в первое время будет равен 5500 грн. для легковых авто и 11000 грн. для грузовиков и автобусов.

Что изменится в законах от утилизации автомобилей?

 

Как работает новая система уплаты штрафов. Разъяснения.

There are no translations available.

Теперь в квитанции в разделе«назначение платежа» нужно будет указывать следующие реквизиты: *;21081300;PPP;NNNNNN;* (включая звездочки и точки с запятыми).

Набор цифр 21081300 – это единый для всей территории Украины код классификации доходов бюджета, который будет означать, что это именно штраф за нарушение ПДД.

РРР – это серия протокола об админправонарушении, а 21081300 – номер того же протокола. Образцы заполнения квитанций обещают вывешивать на стендах в ГАИ и в банках. Таким образом, в итоге платеж будет персонализирован – в базу ГАИ попадут данные об оплате каждого конкретного штрафа каждым конкретным водителем. Если же водитель неточно указал (или кассир неправильно перенес в компьютер) код классификации доходов бюджета или серию и номер протокола об админправонарушении, то автоматическое зачисление будет невозможно и платеж будет засчитан в ручном режиме. 

Как работает новая система уплаты штрафов. Разъяснения.

 

Повідомити про ДТП необхідно не пізніше 2 годин

There are no translations available.

Мінінфраструктури наказом від 01.07.2013 р. №436 внесло зміни до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів і вантажів автотранспортом
 

Міністерство інфраструктури України внесло зміни до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів і вантажів автотранспортом.

Встановлено, що ліцензіати зобов'язані не пізніше 2 годин після ДТП за участю їхнього автотранспорту (крім таксі), задіяного для надання послуг з перевезення, інформувати Укртрансінспекцію або її територіальні органи. 

Оперативна інформація про ДТП направляється письмово або через засоби телефонного, факсимільного і електронного зв'язку цілодобово у робочі, вихідні та святкові дні оперативному черговому Укртрансінспекції. Інформація фіксується в журналі обліку оперативної інформації повідомлень про катастрофи, аварії, пожежі на автомобільному, залізничному, міському електричному транспорті і при веденні дорожнього господарства з одночасним повідомленням ліцензіата про реєстраційний номер в цьому журналі.

Крім цього, при здійсненні перевезень організованих груп дітей, маршрутом, який виходить за межі населеного пункту і протяжність якого становить понад 250 кілометрів, в рейс повинні бути напрвлено два водія. 

 

РЕКЛАМНА ПРОДУКЦІЯ НЕ Є ЧИННИКОМ АВАРІЙНОСТІ НА ДОРОГАХ - ЕКСПЕРТ

There are no translations available.

Рекламна продукція не є чинником аварійності на дорогах - експерт

Кабінет міністрів пропонує заборонити розміщувати рекламу на вікнах громадського транспорту. Відповідний законопроект вже зареєстрований у парламенті. Автори нововведення відзначають, що документ розроблений відповідно до програми економічних реформ на 2010-2014 роки. У ній передбачено, що реклама повинна розміщуватись виключно уздовж бічних бортів громадського транспорту.


«Голос Столиці»: Які збитки понесе галузь від заборони розміщення реклами на склі громадського транспорту?


Роман Паламарчук: Справа в тому, що, на жаль, автори закону не спромоглися провести ніяких досліджень, щоб якось зрозуміти глибину ринку і глибину збитків, які можуть понести компанії. Тому ми розцінюємо цей закон як популістський.


«Голос Столиці»: Тобто, ви не вірите в те, що закон приймуть?


Роман Паламарчук: У нашій країні можуть приймати будь-які закони, якщо на те є політична воля. І якимись економічними, або іншими професійними підходами, можна знехтувати, якщо є політична воля. У даній ситуації, ми розцінюємо цей крок як популістський, тому що ніяких досліджень проведено не було. Ну а в цілому - ми налаштовані на співпрацю з законодавцями, і будемо сподіватися, що більш конструктивний підхід візьме гору.


«Голос Столиці»: А якщо говорити про збитки - вони дійсно будуть великими?


Роман Паламарчук: Мова йде не про збитки. Місткість ринку транспортної реклами не така велика, щоб дійсно бути одним з пунктів розвитку економічного потенціалу. Тут скоріше мова йде дійсно про якісь кроки, які розцінюються як додаткові бали під час передвиборної гонки на рівні міст, або на рівні країни.


«Голос Столиці»: Багато говорять, що реклама на транспорті впливає на безпеку дорожнього руху.


Роман Паламарчук: У тому-то й справа, що є тільки якийсь неконкретний підхід, що «багато говорять» ... Ми проаналізували законодавчу базу і дані досліджень міжнародних компаній, які свідчать про те, що рекламна продукція взагалі не є чинником аварійності на дорогах. А все інше - це загальні заяви.


«Голос Столиці»: Якщо враховувати світовий досвід ...


Роман Паламарчук: У країнах Європи транзитна реклама, розміщення реклами на транспорті – є одним із пріоритетних способів розвитку рекламної інфраструктури в межах мегаполісів і міст. Просто є вимоги щодо якості поклейки, за матеріалами, які використовуються, світлопроникністю і т.д. В цілому, українська законодавча база в даний момент теж містить ряд норм, які регулюють цей процес, але повторюся - перш ніж виносити нові законопроекти і вводити нові заборонні норми, зазвичай в європейській практиці прийнято проводити ряд досліджень. А в нашій ситуації цього проведено не було, ринок дізнався про ці нововведення постфактум. І такий підхід переважає в цілому при регулюванні рекламного ринку України. Все, що нам залишається - це просто намагатися донести до законодавців конкретні дані, норми, порівняльні показники законодавчої бази та досліджень, які проводилися на міжнародному рівні.

Нагадаємо, раніше Кабмін розробив законопроект, який обмежує рекламу на автошляхах та вулицях за стандартами ЄС.

 

 

 

Азаров выступает за "существенное усиление" ответственности за управление автомобилем в нетрезвом состоянии

There are no translations available.

Премьер-министр Украины Николай Азаров выступает за "существенное усиление" ответственности за управление автомобилем в нетрезвом состоянии. Об этом Азаров сказал в ходе заседания правительства."Пришло время существенно усилить ответственность как за управление транспортными средствами в нетрезвом состоянии, так и за сокрытие или фальсификацию оправдательных материалов отношении таких преступлений", - сказал Азаров.Премьер добавил, что с начала года в Украине произошло 1051 дорожно-транспортное происшествие, вызванное нетрезвыми водителями. В них погибли 138 человек, 1399 травмированы. А всего за это время выявлено около ста тысяч фактов управления транспортным средством в состоянии алкогольного или наркотического опьянения.

Фото: Пресс-служба Кабмина

"При этом не один, не два, не три раза вся страна с возмущением узнала о фактах, когда дорожно-транспортные происшествия совершали нетрезвые представители органов власти. Самое страшное, что в таких авариях гибли дети ... Люди шокированы, что такое вообще возможно. И , к сожалению, не верят в справедливое наказание пьяных преступников. Иногда только каким-то чудом ситуации останавливались на грани самосуда.

Я убежден, что главная причина здесь - в ощущении безнаказанности и отсутствия надлежащих нравственных качеств у отдельных работников государственных структур. В попустительстве, беспринципности отдельных руководителей. Поэтому достаточно "выводить пятна на мундире". Надо решительно очиститься от недостойных представлять власть", - добавил Азаров.

Премьр отметил: "В случаях, когда речь идет о государственных служащих, нужно немедленно отстранять их от исполнения обязанностей, а когда есть абсолютные основания - увольнять с работы. Справедливой правовой оценке действий не должны мешать никакие чины и связи".

"Я требую развернуть масштабную, постоянную профилактическую работу с государственными служащими, работниками правоохранительных и силовых органов с целью предупреждения правонарушений. Общеизвестно, что лица с алкогольной или наркотической зависимостью не могут находиться на государственной службе. Этой нормы должны соблюдаться неукоснительно, без исключений и без колебаний. В ходе профилактической работы вообще надо принципиально устранить такие факторы риска. Не допускать, чтобы люди, которые не имеют надлежащих моральных и профессиональных качеств, работали на государственной службе. Делать это с уважением к личности, но совершенно бескомпромиссно", - сказал Азаров.

В последнее время появляется все больше сообщений об инцидентах на дорогах Украины, связанных с вождением в нетрезвом состоянии. Дошло до того, что в Киеве нетрезвый мотоциклист совершил наезд на инспекторов ДПС. При этом и сами милиционеры "отмечаются" в хрониках. Свежо в памяти происшествие с сотрудниками СБУ и скорой помощью.

 

В Измаиле станет больше "льготных" автобусов

There are no translations available.

С первого сентября на городском автобусном маршруте №16, который связывает судоремзавод на ул. Нахимова

и железнодорожный вокзал, заработают автобусы обычного режима (так называемые "льготные"). Временным

перевозчиком (на три месяца) исполком Измаильского горсовета своим решением от 9 августа назначил 

Романа ЗадуроваКак объяснила начальник управления экономики Измаильского горсовета 

Ольга Фролова, увеличение количества маршрутов, на который работают автобусы

обычного режима, стало возможно благодаря тому, что после перераспределения субвенции  

из государственного бюджета Измаил получил дополнительно 174 тысячи гривен,

что и позволило добавить к пяти работающим "льготным" маршрутам еще один.

Мэр города Андрей Абрамченко отметил, что кроме этого будет продлено

время работы автобусов обычного режима на два часа.

Уточним, что в настоящее время автобусы обычного режима работают на маршрутах №1, 11, 12, 17 и 18.

bus0001

 

Закон об утилизации опубликован

There are no translations available.

Платить утилизационный сбор начнем с 1 сентября 2013 года.

Оба закона, которые внедряют и регламентируют процесс переработки транспортных средств, опубликованы в издании «Голос Украины» от 7 августа 2013 года.

Так, Закон 421-VII «Об утилизации транспортных средств» вступил в силу сегодня, 8 августа, а Закон 422-VII «О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно уплаты экологического налога по утилизации снятых с эксплуатации транспортных средств и совершенствования некоторых налоговых норм» вступит в силу 1 сентября.

Платить утилизационный налог будут лица, которые ввозят на таможенную территорию Украины ТС и кузова в таможенном режиме импорта; те, кто осуществляет производство ТС на территории Украины; а также те, кто приобретает ТС у лиц, которые не являются плательщиками этого налога.

Украинские предприятия, которые выпускают автомобили по полному циклу производства («ЗАЗ» и «Богдан»), освобождаются от уплаты налога, но обязуются утилизировать автомобили своими силами.

ВАЖНО: Утилизационный сбор не нужно платить с тех автомобилей, которые «были впервые зарегистрированы и/или перерегистрированы до 1 сентября 2013 года».

Напомним, что утилизационный сбор высчитывается из базовой ставки (5 500 грн.) плюс коэффициент в зависимости от объема двигателя:

 

Мінінфраструктури оприлюднило проект Закону “Про автомобільний транспорт”

There are no translations available.

Міністерство інфраструктури України пропонує допускати до участі в конкурсі на пасажирські автоперевезення перевізників, що мають власні або взяті у фінансовий лізинг автобуси з сумарною пасажиромісткістю не менше 220 місць для сидіння. Це закріплено новою редакцією законопроекту “Про автомобільний транспорт”, оприлюдненій на веб-сайті Мінінфраструктури.

Документ також передбачає перехід на адресну допомогу громадянам України, які мають право на безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Також передбачається впровадити визначення пріоритетів при формуванні маршрутної мережі; надання переваг при проведенні конкурсу перевізників з власними новими транспортними засобами.

Крім того, законопроект передбачає: вимоги до репутації перевізників, фінансового стану та професійної компетенції для допуску на ринок перевезень; вимоги до фінансового становища для експедиторів; вимоги до персоналу автомобільного транспорту; запобігання здійснення регулярних перевезень без дозвільних документів під виглядом інших видів перевезень та впровадження оплатного вилучення транспортного засобу за роботу без ліцензії та / або дозволу.

Законопроект, крім іншого, передбачає запровадження системи управління безпекою перевезень та проведення технічних розслідувань причин дорожньо-транспортних пригод; імплементацію вимог Євросоюзу до конструкції та технічного стану транспортних засобів, зокрема щодо обладнання їх системами безпеки; впровадження державного ринкового нагляду і контролю виробництва автомобілів и їх складових частин; підвищення рівня відповідальності перевізників і введення відповідальності суб’єктів господарювання, які здійснюють автостанційного діяльність, за порушення законодавства про автомобільний транспорт.

На думку розробників законопроекту, він має врегулювати відносини між автомобільними перевізниками, автостанціями, підприємствами технічного сервісу, замовниками, органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, пасажирами, власниками транспортних засобів, а також їх відносини з юридичними та фізичними особами – суб’єктами підприємницької діяльності, які забезпечують діяльність автомобільного транспорту та безпеку перевезень.

“Проект акта спрямований на створення цивілізованого ринку автотранспортних перевезень в Україні, що є передумовою створення єдиного економічного простору з іншими державами. Прийняття вищевказаних пропозицій істотно підвищить привабливість галузі для інвестицій”, – йдеться в пояснювальній записці до документа. Реалізація проекту акта не потребує додаткового фінансування з державного бюджету, і крім цього, сприятиме вирішенню низки проблем розвитку адміністративно-територіальних одиниць у сфері автомобільного транспорту.

 

УБЕЗ затримало за отримання хабара начальника Укртрансінспекції у Донецькій області Ігора Єлісоветського

There are no translations available.

Співробітники відділу міліції по боротьбі з економічними злочинами з ранку 30 липня проводять слідчі дії з начальником Донецького обласного управління Державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті Ігорем Єлісоветським. За попередньою інформацією, правоохоронці підозрюють чиновника в неодноразовому отриманні хабарів. Про це повідомляє портал Обком.

«Порушено кримінальну справу за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу, розслідування проводить слідче управління ГУМВС в Донецькій області. Хід розслідування перебуває на контролі прокуратури Донецької області », – повідомили в прес-службі обласної прокуратури. Дана стаття інкримінує «Прийняття пропозиції, обіцянки або отримання неправомірної вигоди посадовою особою». Частина 4 передбачає позбавлення волі від 5 до 10 років з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання про запобіжний захід для І.Єлісоветського. Відзначається, що він був затриманий під час передачі однієї з хабарів в його кабінеті 30 липня з ранку.

Слідчі дії також проводяться і з кількома підлеглими Єлісоветського. Правоохоронні органи поки не коментують ситуацію.

В той же час видання «Новини Донбасу» повідомляє, що 30 липня хабар керівництво Укртрансінспекції у Донецькій області вимагало з двох транспортних підприємств, що здійснюють внутрішньообласні перевезення пасажирів. Сума вилучених у цей день коштів склала 9 тис. грн.

За даними журналістів, правоохоронці спостерігають за діяльністю Єлісоветського з вересня 2012 року після численних скарг з боку перевізників. За деякою інформацією, у відомстві був сформований «прейскурант» по хабарах за видачу ліцензій, за невиявлення порушень під час перевірок тощо.

Також варто відзначити, що ім’я І.Єлісоветського активно пов’язують із Владиславом Дрегером. Останнього затримали у квітні 2011-го року за шахрайство та оборудки із майном Зуєвського електромеханічного завода. Саме на цьому підприємстві свого часу обіймав посаду генерального директора Ігор Єлісоветський.

 

ВААП подает в суд на сторонников Елисоветского

There are no translations available.

Всеукраинская ассоциация автомобильных перевозчиков (ВААП) подает исковое заявление относительно распространения недостоверной информации, подрыве деловой репутации ассоциации и её руководства со стороны председателя «Донецкого городского союза автоперевозчиков» (ДонГСА) Александра Васьковского.
31 июля в средствах массовой информации были распространены комментарии Васьковского, в которых тот бездоказательно и безосновательно обвиняет ВААП в стремлении монополизировать рынок пассажироперевозок в Донецкой области. В этой связи делается заявление, что задержание 30 июля их «покровителя» – начальника Донецкого областного управления Государственной инспекции Украины по безопасности на наземном транспорте (Укртрансинспекции) Игоря Елисоветского по фактам неоднократного получения взяток с перевозчиков региона – связано исключительно с желанием сорвать конкурс по распределению пригородных и межгородских внутриобластных автобусных маршрутов среди перевозчиков.
«Заявления Васьковского не только безосновательны, но и с точки зрения профессионалов транспортной отрасли смешны. Есть официальная информация донецкой областной прокуратуры и службы по борьбе с экономическими преступлениями, что в отношении Елисоветского и его окружения задокументировано более 100 фактов получения взяток. Ежемесячно сотрудниками областной Укртрансинспекции незаконно взималось с перевозчиков от 150 до 200 тыс. грн, при этом общая сумма составляет более 600 тыс. грн. И это только то, что правоохранители смогли зафиксировать. Но мы же понимаем, что за весь период деятельности преступной группы речь может идти о миллионах. Следственные действия в отношении Елисоветского осуществлялись на протяжении долгого времени – по опубликованной информации, факты фиксировались с сентября 2012 года. И кто разумный после всего этого может утверждать, что правоохранители работали почти год в интересах ВААП ради срыва какого конкурса, который якобы должен был состояться на этой неделе? Кроме того, уже известно, что «группой Елисоветского» был сформирован настоящий прейскурант взяток для перевозчиков. И одна из его позиций – помощь в выигрыше конкурса, проводимой Донецкой облгосадминистрацией, на получение маршрута. Стоимость такой «услуги» составляла от 16 до 25 тыс. грн. за каждый график маршрута. Это не ВААП сдирала взятки с перевозчиков, это не ВААП устанавливала преступный прейскурант. Так на чём основаны обвинения неизвестного нам некоего Васьковского?», – прокомментировал ситуацию вице-президент ВААП Владимир Вакуленко.
Вице-президент ВААП отметил, что зафиксированная правоохранителями ситуация в отношении Елисоветского – это не первый случай превышения полномочий со стороны Укртрансинспекции. «Наша ассоциация неоднократно заявляла о неэффективной, а порой и граничащей с преступной, деятельности Укртрансинспекции разных уровней. ВААП является крупнейшим в Украине объединением автотранспортников. И к нам стекается вся оперативная информация о ситуации с мест, в том числе, и о препятствовании региональных структур Укртрансинспекции, о «крышевании» нелегалов, работающих на маршрутах без лицензий. Например, в Сумах местный начальник УТИ открыто перед официальными перевозчиками, перед руководством области фактически отстаивал интересы нелегалов. Теперь как уже о факте можно говорить, что в Донецкой области теневые перевозки также находились под «крышей» «группы Елисоветского». Об этом свидетельствует еще одна позиция в прейскуранте взяток – не применение штрафов к нелегальным пассажирским перевозчикам. С них бралось от 500 до 2000 грн ежемесячно за каждое транспортное средство», – продолжил Вакуленко.
«Мы понимаем, что заявления сторонников Елисоветского – Васьковского и вторящего ему экс-председателя ДонГСА Игоря Житинского – это просто истерия. Это последний шанс тех, кого устраивала ситуация в транспортной отрасли Донетчины, которая сложилась при Елисоветском. Но факты, зафиксированные правоохранителями на лицо. И ВААП не намерена позволять отдельным деятелям распространять безосновательные обвинения. Поэтому мы уже готовим исковое заявление. На 1 августа ДонГСА наметил митинг в поддержку своего «покровителя» и против нашей ассоциации. Судя по призывам организаторов, действия в ходе пикета позволят расширить наш иск дополнительной доказательной базой», – резюмировал вице-президент ВААП.

 

Транспортну інспекцію децентралізують

There are no translations available.

ПОЗИЦІЯ. Міністерство інфраструктури розгляне можливість реорганізації Державної інспекції з безпеки на наземному транспорті. Так, керівник відомства Володимир Козак під час засідання колегії міністерства з питань автомобільного транспорту доручив вивчити питання передачі контролю над територіальними управліннями Укртрансінспекції обласним державним адміністраціям.

«Нинішню структуру Укртрансінспекції неможливо ефективно контролювати. Тож відповідно до тих реформ, які ми проводимо у галузях автотранспорту та дорожнього господарства, доцільно надати більше повноважень керівникам обласних та місцевих органів влади з організації роботи Укртрансінспекції та контролю за її виконанням», — зазначив міністр.

Таким чином, планується, що територіальні підрозділи підпорядковуватимуться місцевим органам влади, а центральне управління у Києві відповідатиме за підготовку нормативно-правової бази та контролюватиме роботу у регіонах.

За словами Володимира Козака, діяльність територіальних управлінь Укртрансінспекції неодноразово викликала нарікання та скарги як з боку перевізників, так і державних контролюючих органів.

Крім того, Укртрансінспекції доручено налагодити співпрацю з Державною автомобільною інспекцією та місцевою владою, щоб встановити прозорий та злагоджений контроль над порушеннями автотранспортного законодавства, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

«Не потрібно ніяких відряджень у регіони: у Києві, їдучи на роботу, ми бачимо, що в години пік, зранку і ввечері, пасажирський транспорт прямує переповнений. Цьому слід покласти край», — у свою чергу наголосив перший заступник міністра Костянтин Єфименко.

Мінінфраструктури виступає за посилення методів превентивного контролю за безпекою руху, відновлення традицій системи ефективного навчання та безаварійного стажу роботи водіїв, розробку чітких критеріїв швидкого та жорсткого реагування на порушення транспортного законодавства.

З метою посилення відповідальності не лише перевізників, а й самого керівництва територіальних управлінь Укртрансінспекції буде проведено атестації керівників та їх заступників.

Також планується провести підвищення кваліфікації працівників департаменту автотранспорту Мінінфраструктури, Укртрансінспекції та територіальних управлінь транспорту облдержадміністрацій.

 

“Укравтодор” прогнозує завершення капремонту першої ділянки траси “Київ – Одеса” до 2015

There are no translations available.

Державне агентство автомобільних доріг “Укравтодор” прогнозує завершення капітального ремонту ділянки “Київ – Біла Церква” траси “Київ – Одеса” до 2015 року. Про це заявив на прес-конференції голова “Укравтодору” Євген Прусенко.

З його слів, ремонт цієї ділянки за планом займе 18 місяців. Усього на ремонтні роботи буде витрачено близько 850 млн гривень, які “Укравтодор” одержить від Європейського банку реконструкції й розвитку і Європейського інвестиційного банку. При цьому видатки на покриття ПДВ і інфляційної складової буде нести вже “Укравтодор”.

 

ДТП на Волині. Уточнена інформація (ВІДЕО)

There are no translations available.

Згідно з оновленою інформацією, унаслідок зіткнення автобусів на автошляху в районі с. Воля-Любитівська, яке сталося вранці 11 липня, в автобусі, який перевозив громадян Республіки Білорусь, знаходилося 52 людини. З них – 40 підлітків віком до 16 років, 10 дорослих (громадяни Білорусії) та 2 водії (громадяни Болгарії). Другий автобус перевозив пасажирів за маршрутом Луцьк–Шацьк. За даними автостанції «Луцьк», на цей рейс було продано 8 квитків, але загальна кількість пасажирів встановлюється, оскільки їхало понад 20 чоловік.

 

За попередніми даними, у результаті автопригоди загинуло 8 чоловік, 27 чоловік – травмовано. Потерпілих госпіталізували до Ковельської центральної районної лікарні, з них – 21 громадянин Республіки Білорусь.

 

Ще 23 громадян Білорусії (19 дітей та 4 дорослих) розміщено у Ковельському санаторії матері та дитини «Турія», де їм надається необхідна допомога. До роботи з постраждалими залучено психологів У ДСНС України у Волинській області.

Для проведення аварійно-рятувальних робіт залучалося 10 чоловік особового складу та 2 відділення пожежно-рятувальних підрозділів Державних пожежно-рятувальних частин №4 і №19. Обставини ДТП, інформація про загиблих та травмованих уточнюється.

 

 

Янукович доручив Кабміну забезпечити безперебійне фінансування будівництва та ремонту доріг

There are no translations available.

Президент Віктор Янукович доручив прем’єр-міністрові Миколі Азарову забезпечити постійне безперебійне, з урахуванням сезонного характеру, дорожніх робіт, фінансування будівництва, ремонту та реконструкції автомобільних доріг. Про це сказано в дорученні, оприлюдненому на сайті Президента.

 

Янукович зобов’язав Азарова доповідати щомісяця. Крім того, Президент доручив Кабміну до 12 вересня передбачити в державному бюджеті на 2014 рік видатки для проведення ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення, а також вулицях і дорогах комунальної власності.

 

Янукович зобов’язав до 1 серпня віце-прем’єр-міністра Олександра Вілкула, міністра інфраструктури Володимира Козака, голови Державного агентства автомобільних доріг (“Укравтодор”) Євгена Прусенка, голову Ради Міністрів Криму Анатолія Могильова і місцеву владу забезпечити підготовку та подання пропозицій із проведення в 2014 році ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах і вулицях.

 

Теперь останавливать водителей будет не только ГАИ

There are no translations available.

Кабмин позволил сотрудникам Укртрансинспекции проверять перевозчиков.Согласно постановлению Кабмина №422, Государственная инспекция по безопасности на наземном транспорте (Укртрансинспекция) получила новые полномочия.

Сотрудник Укртрансинспекции в форменной одежде с помощью сигнального диска сможет останавливать транспортные средства, которые осуществляют перевозки пассажиров или грузов. Рейдовые проверки могут устроить в любое время.

Основания для остановки водителя транспортным инспектором:

 

 - Посадка или высадка пассажиров в неустановленных местах
 - Нарушения размещения визуальной информации на автобусах
 - Перевозки стоячих пассажиров на межобластных маршрутах
 - Эксплуатация такси с нарушением требований по обустройству
 - Эксплуатация ТС с явными признаками технической неисправности
 - Характер движения ТС вызывает подозрения в способности водителя управлять им (к примеру, резкая смена направления движения или скоростного режима)
 - Отсутствие у автомобиля номерных знаков
 - Наличие данных о причастности ТС, водителя, пассажиров к совершению ДТП

Автоперевозчик обязан предоставлять должностному лицу Укртрансинспекции документы, на основании которых осуществляется перевозка, «выполнять требования, предусмотренные порядком осуществления государственного контроля на автомобильном транспорте», и начинать движение только с разрешения инспектора.

Проверка одного автомобиля не должна занимать более одного часа.

В случае выявления нарушения законодательства об автомобильном транспорте, составляется акт и/или протокол о правонарушении; в случае выявления нарушений правил перевозки грузов, составляется акт и уведомляется соответствующее подразделение МВД.

Сотрудник Укртрансинспекции при обращении к водителю обязан поздороваться, назвать свою должность и фамилию, предъявить служебное удостоверение, направление на проверку и сообщить о причине остановки транспортного средства.

Таким образом Кабмин хочет усилить контроль за автоперевозчиками. Правительство заодно одобрило увеличение штрафов за перегруз автомобилей.

 

Безпечне перевезення дітей до місць відпочинку – один із пріоритетів роботи Укртрансінспекції влітку

There are no translations available.

Укртрансінспекція та Державтоінспекція посилять контроль за перевізниками, які залучатимуться цього літа до перевезень організованих груп дітей до місць відпочинку та оздоровлення. Відповідне рішення прийнято під час наради під головуванням першого заступника Міністра інфраструктури України Костянтина Єфименка, що відбулася 7 червня.

За словами першого заступника Міністра, влітку до масових перевезень дітлахів найчастіше залучатиметься саме автомобільний транспорт. «За прогнозними показниками Міністерства соціальної політики, цього року планується забезпечити оздоровлення та відпочинок 2 млн 940 тис. дітей шкільного віку. Передбачається, збільшити кількість дітей для оздоровлення у 20 регіонах України порівняно з 2012 роком. У 4 регіонах буде суттєве збільшення – це Волинська, Київська, Полтавська та Рівненька область. Основний обсяг перевезень планується на автомобільному транспорті, що викликає особливу занепокоєність та стурбованість з нашого боку», – розповів Костянтин Єфименко.

Аналіз безпеки руху на автомобільному транспорті загального користування показав, що чимало перевізників ігнорують законодавчі норми щодо дотримання стандартів безпеки перевезень. Це стосується режимів праці та відпочинку водіїв, належного технічного і санітарного стану рухомого складу, узгодження із ДАІ схем маршрутів та розкладів руху автобусів, обов’язкового страхування пасажирів від нещасних випадків на транспорті тощо. Також, як зазначив перший заступник Голови Укртрансінспекції Валерій Котяй, серед основних причин виникнення ДТП під час літніх перевезень: порушення габаритно-вагових вимог вантажними автомобілями та висока температура повітря, які негативно впливають на дорожнє полотно, створюючи колійність і ямковість, прискорюючи тим самим його руйнування, діяльність нелегальних перевізників, які використовують практику відправлення на нерегулярні маршрути водіїв після денних регулярних рейсів.

Відтак за результатами наради Мінінфраструктури з метою попередження аварійності під час літніх перевезень рекомендує органам місцевої влади, Державтоінспекції та Укртрансінспекції посилити заходи з організації безпечного перевезення дітей на відпочинок. Зокрема мають постійно працювати відповідні штаби за участю представників територіальних управлінь Уктрансінспекції, регіональних підрозділів ДАІ, ДНС та служб автодоріг в областях. Усі замовники, серед яких навчальні заклади, туристичні фірми, та автоперевізники повинні обов’язково виконувати діючі вимоги автотранспортного законодавства щодо безпеки перевезень організованих груп дітей: не перевозити їх уночі, використовувати технічно справні автобуси, узгоджувати з ДАІ схеми маршруту та розкладу руху, супроводження груп із 30 дітей й більше медпрацівником, залучення до перевезень досвідчених водіїв із стажем не менше 5 років та інше. Крім того, задля попередження руйнування мережі доріг при підвищенні температури понад 28 градусів буде обмежено рух вантажівок. «Доручаю Укртрансінспекції у всіх областях активізувати роботу по контролю за додержанням ліцензійних умов на автотранспорті, посилити габаритно-ваговий контроль та опрацювати питання можливої фото-відео-фіксації порушень», – зазначив Костянтин Єфименко.

До контролю перевізників активно долучаться й працівники ДАІ. Їхнє завдання – посилено контролювати справність та швидкість руху автобусів, що задіяні у перевезенні дітей. Крім того, за словами заступника начальника Департамент Державтоінспекції МВС Володимира Резнікова, при відповідному зверненні надається супровід організованих груп дітей патрульним засобами. «У літній період маємо намір здійснювати у місяць близько 2 тисяч супроводжень груп дітей», – розповів Володимир Резніков.

Варто відзначити, що присутній на на